Çarşamba , Ekim 16 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Kullanıcı avatarı

Re: Ideal Evlenme Yasi Kactir?

#2729104  gönderen panzerpan
 15.12.2013 - 01:00:03
black_prince yazdı:
panzerpan yazdı:Yahu onlar direk maruz kaldı:D etkilenme oranı aynı mı olur simdi:))
Teorin sağlam değil ama farklı :D
şu linkteki haritaya bakarsanız radyasyon bulutlarının rusya'yı ''teğet'' geçtiğini görebilirsiniz.
bkz: http://www.nukte.org/node/105
:D bilemiyorum. Yeni nesilimde hormonlu sebzeler yüzünden çirkin olması gerek aslında ama bilemiyorum iste :D
Kullanıcı avatarı

#2729105  gönderen daydreamr
 15.12.2013 - 01:00:11
pirzen yazdı:
black_prince yazdı:
okndlk yazdı:ohhh yırttım desene :D :D :D peki 87 altı çirkinler için teoriniz nedir??? :lol:
o konuda ne desem yalan olur. ama 87 altı neslin güzellik ortalamasının çernobil neslinden daha iyi oduğunu söyleyebilirim. yani ben hiç çernobil neslinden ''çok güzelmiş'' diyebileceğim birini görmemişken, diğer nesillerden çok gördüm (87 altı dahil :wink: )
yokluk tabi ki,

ülkenin o dönemki şartları malesef çocukların gıda ya da spor gibi bi takım ihtiyaçlarını karşılayacak durumda deildi, iyi beslenemeyen spor yapamayan doğru sosyal hayatın içinde olamayan çocuklar hem biyolojik hem sosyal olarak yetersiz. ırk olayını saf dışı ederek direkt soruyla baglantılı olarak söylüyorum bunu.
Beni tanimladin
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2729113  gönderen pirzen
 15.12.2013 - 01:02:12
daydreamr yazdı:
pirzen yazdı:
black_prince yazdı: o konuda ne desem yalan olur. ama 87 altı neslin güzellik ortalamasının çernobil neslinden daha iyi oduğunu söyleyebilirim. yani ben hiç çernobil neslinden ''çok güzelmiş'' diyebileceğim birini görmemişken, diğer nesillerden çok gördüm (87 altı dahil :wink: )
yokluk tabi ki,

ülkenin o dönemki şartları malesef çocukların gıda ya da spor gibi bi takım ihtiyaçlarını karşılayacak durumda deildi, iyi beslenemeyen spor yapamayan doğru sosyal hayatın içinde olamayan çocuklar hem biyolojik hem sosyal olarak yetersiz. ırk olayını saf dışı ederek direkt soruyla baglantılı olarak söylüyorum bunu.
Beni tanimladin
askjdalksd, kurban olsunlar sana
Kullanıcı avatarı

#2729114  gönderen black_prince
 15.12.2013 - 01:02:22
bellapais yazdı:
drippinga yazdı:
black_prince yazdı: bak bu konuda sana katılıyorum. oran 90'a doğru yükseliyor. sonuçta radyasyon etkisi zaman ilişkisi olarak düşünmek gerek. ama 90'dan sonraki nesil hakikaten şanslı :)
ideal evlenme yasi bulunamasa da non ideal dogum tarihi araligi bulundu :P
Ceyda ateş, merve boluğur, hande soral, sinem kobal daha biçok ünlü kız var 1987 li mesela..
istisna güzeller ve ''ünlüler'' her nesilden çıkar. benim anlatmak istediğim, güzel olanların genele oranı. bunu gözlemleyebilmek için tıp fakültesinde yeteri kadar kişi sayısı (her dönemden ortalama 350) olduğunu söyleyebilirim.
yanlış anlaşılmasın, ben söylediğim teorinin doğru olup olmadığını tartışmıyorum. ama 1987-1990 arası nesilde diğerlerine göre gözle görülür bir vasatlık olduğu konusunda da çoğu kişi hemfikirdir diye düşünüyorum. işte bu gerçeği bir teoriyle desteklemeye çalıştım. teoriyi çürütüp yenisini üretmek size kalmış 8)
Kullanıcı avatarı

#2729120  gönderen drippinga
 15.12.2013 - 01:05:52
bellapais yazdı:
drippinga yazdı:
black_prince yazdı: bak bu konuda sana katılıyorum. oran 90'a doğru yükseliyor. sonuçta radyasyon etkisi zaman ilişkisi olarak düşünmek gerek. ama 90'dan sonraki nesil hakikaten şanslı :)
ideal evlenme yasi bulunamasa da non ideal dogum tarihi araligi bulundu :P
Ceyda ateş, merve boluğur, hande soral, sinem kobal daha biçok ünlü kız var 1987 li mesela..
abla bu kizlar unlu hemfikiriz. ama ceyda haric hepsi cirkin. ceyda da gozden kurtariyor :)
Kullanıcı avatarı

#2729121  gönderen bellapais
 15.12.2013 - 01:05:54
black_prince yazdı:
bellapais yazdı:
drippinga yazdı: ideal evlenme yasi bulunamasa da non ideal dogum tarihi araligi bulundu :P
istisna güzeller ve ''ünlüler'' her nesilden çıkar. benim anlatmak istediğim, güzel olanların genele oranı. bunu gözlemleyebilmek için tıp fakültesinde yeteri kadar kişi sayısı (her dönemden ortalama 350) olduğunu söyleyebilirim.
yanlış anlaşılmasın, ben söylediğim teorinin doğru olup olmadığını tartışmıyorum. ama 1987-1990 arası nesilde diğerlerine göre gözle görülür bir vasatlık olduğu konusunda da çoğu kişi hemfikirdir diye düşünüyorum. işte bu gerçeği bir teoriyle desteklemeye çalıştım. teoriyi çürütüp yenisini üretmek size kalmış 8)

çirkin biriyle olmak daha akıllıca güzeli güzel diye alıyosun 5 yılda kayboluyor çoğu ee beğendiğin özellik kalmıyor ama çirkini başka bişeyi nedeniyle beğenmişsindir ve bu kadar kolay kayıp giden bi özellik olmaz.. daha cost efektif olsun diyosan çirkin kadır candır..
Kullanıcı avatarı

#2729148  gönderen black_prince
 15.12.2013 - 01:28:04
bellapais yazdı:çirkin biriyle olmak daha akıllıca güzeli güzel diye alıyosun 5 yılda kayboluyor çoğu ee beğendiğin özellik kalmıyor ama çirkini başka bişeyi nedeniyle beğenmişsindir ve bu kadar kolay kayıp giden bi özellik olmaz.. daha cost efektif olsun diyosan çirkin kadır candır..
şimdi konu farklı yerlere kayacak ama şunu söyleyeyim. erkeklerin çoğu güzel kızlara meyleder, bu doğru. ama her kız güzel ve her erkek de yakışıklı olmadığına göre ve toplumda erkek nüfusuyla kadın nüfusu denk olduğuna göre, ''çirkin'' dediğimiz kadınlar da bir şekilde evlenebilir. ama bana göre ''çirkin'' kadın tabirini kullanmak yanlış, ''bakımsız'' kadın diyelim biz ona. yani daha önce de belirttim. vasat rus kızları da var ama kendilerine iyi baktıkları için (gerek bedensel gerek kıyafet olarak) erkekleri etkileyebiliyorlar.
bir de şunu söyleyeyim de biraz yüzünüz gülsün. belki rus kızları ortalama olarak türk kızlarından güzel olabilir ama türk kızlarından daha ''vasat'' olanlar ispanyol kızlarıdır. koca ispanya'da bir tane sarışın ispanyola denk geldim, o bile vasattı. :lol:
En son black_prince tarafından 15.12.2013 - 01:59:20 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2729173  gönderen black_prince
 15.12.2013 - 01:52:35
pirzen yazdı: yokluk tabi ki,

aslında size özellikle spor konusunda katılıyorum. bizim ülkede beden eğitimi derslerine ''boş ders'' olarak bakılırken, eski sovyet ülkelerinde tam tersine ciddi ağırlık verilmiş. yani spor derslerine mekikti, şınavdı, yüzmeydi, atletizmdi fln çok önem verilmiş. dolayısıyla spor yapma bilinciyle yetişen genç nesiller, gayet sağlıklı ve güzel oluyorlar. bugün obezite derdi olmayan nadir ülkelerden biridir rusya (eski sovyet ülkelerini de dahil edebiliriz). ama onların dezavantajı ise işte alkol oluyor, özellikle erkek nesilleri alkolden dolayı 60'ı göremeden ölebiliyor. (rusyada ortalama yaşam erkeklerde 63, kadınlarda 74.8)
dolayısıyla eğer bizim nesil de spor yapma bilinciyle yetiştirilseydi, bugün çok farklı şeyleri konuşuyor olurduk.
not: zenginlik konusunda bizden pek de farkları yok.
Kullanıcı avatarı

#2729204  gönderen L3TH3
 15.12.2013 - 02:39:47
overcome yazdı:
L3TH3 yazdı:Kadin 26-30 , erkek 30-35
çok geç değil mi :roll:

Erkek icin mi kadin icin mi ??
Bence ideal gibi her ikisi de . Hayat sartlari göz önüne alinirsa..

#2729239  gönderen overcome
 15.12.2013 - 09:53:35
L3TH3 yazdı:
overcome yazdı:
L3TH3 yazdı:Kadin 26-30 , erkek 30-35
çok geç değil mi :roll:

Erkek icin mi kadin icin mi ??
Bence ideal gibi her ikisi de . Hayat sartlari göz önüne alinirsa..
Her ikisi için de aslında.

Hadi doktorlar uzmanlık için yırtınıyor. Onların evliliği daha geç yaşlarda gerçekleşebilir ama herkes bu yaşlarda evlenirse çok tuhaf olur :roll: nüfus ciddi anlamda yaşlanır
Kullanıcı avatarı

#2729300  gönderen drahmetburak
 15.12.2013 - 11:36:27
prntscrn yazdı:Konu Drtusta açılıyor,yani doktorların olduğu bir site ve mezun olduğumuzda en kucugumuz 23 yaşında ama ortalama 24-25.Şimdi kadınlarda 22-23 ideal olması için 5. ya da 6.sınıfta evlenmek lazım,onu da çoğu kişi yapamıyor,yapmıyor.Yani o zaman bazı durumlara göre değişebiliyor ideal yaş.

Mesela köylerde 20 yi gectiysen başını taşlara vurabilirsin :)

Eee mutlu bir yuvam olsun,çokça çocuğum olsun diyorsan çok da geç kalma,bu senin elinde.Başlık açacak kadar kafanı kurcalıyorsa bu konu zaten hemen evlen.
ya doktor bayanlar için değil genel olarak diyorum ..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2729326  gönderen 5iyah
 15.12.2013 - 12:03:49
okndlk yazdı:
blameitonme yazdı:ooo çok iyi moral oldu :D erkek doktorlar birer sanat eseri çünkü... gerçi onları alacak olan yakışıklılığını değil arabasının deri koltuğunu alıyor genelde. o da ayrı bi tartışma, güzellik için sevilmek mi para için sevilmek mi daha kötü bilemedim.
eğer soru buysa cidden para için sevilmek daha iyi çünkü akıllıysan her zaman paran olur ve seni para için seven de olur.
ama gel gör ki aşk güzellik menşeili ise hepimiz biliyoruz ki bu geçici bir özellik ve bunu kriter alan haliyle bu özellik bitince tabanları yağlıyor :D :D
kusura bakma çok materyalist bir açı ama sorunun cevabı ancak böyle veriliyor sanki :lol:
o yüzden bazı kızlar kendilerinden 10 yaş falan büyük olmayan erkekleri ciddiye almıyor zaten.
Kullanıcı avatarı

#2729347  gönderen 5iyah
 15.12.2013 - 12:19:55
okndlk yazdı:
blameitonme yazdı:
okndlk yazdı: insanı asıl rahatsız eden para uğruna sevilmiyormuş gibi yapma ve para uğruna sevmiyormuş gibi yapmak. ben buna fitil oluyorum.
nasıl yani
yani demem o ki iki kişi birini sevdiğini söylüyor.neden seviyorsun sorusuna vay efendim o böyle böyle biri söyle iyi böyle nazik böyle kibar ve insaflı vb vb vb ... halbu ki el gör ki işin gerçeği şu: daha iyisini mi bulacağım adam doktor hem de misal uzman doktor parası var istediğimi yapıyor vb vb vb işte ben bu amansız çelişkiden rahatsız oluyorum bunun adı yalan... hem de hiç olmaması gereken yerde olan kocaman kuyruklu bir yalan. halbuki de ki sen doktorsun statün var oturmasını kalkmasını biliyorsun. göğsümü gere gere tanıtabiliyorum seni o zaman yine bir nebze samimi derim. amaaa seviyorum deyip de bunu yaparsan hiç hoş olmaz
kusura bakmayın ama bunu bayan meslektaşlarım dahi bir çok bayan yapıyor
zaten paraya geliyorlar bari dürüst olsunlar olayını neden bu kadar kanıksadın? o kadar çaresiz olan da vardır ama bir o kadar şöyle diyen de var: istemezse bana beş kuruş vermesin ama benden az kazanmasın. bunun sebebini de şu arkadaş daha iyi çözmüş bence: http://www.drtus.com/yeni/modules.php?n ... 60#2728760
Kullanıcı avatarı

#2729398  gönderen aydilge
 15.12.2013 - 12:58:41
İdeal kilo, ideal koca, ideal yaş ....
bu ne ?
idealar aleminde mi yasıyoruz. Dışı guzel olsun gerisi mühim değil
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14