Cuma , Eylül 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14
Kullanıcı avatarı

Re: Ideal Evlenme Yasi Kactir?

#2728793  gönderen okndlk
 14.12.2013 - 22:59:17
blameitonme yazdı:
okndlk yazdı:
blameitonme yazdı:ooo çok iyi moral oldu :D erkek doktorlar birer sanat eseri çünkü... gerçi onları alacak olan yakışıklılığını değil arabasının deri koltuğunu alıyor genelde. o da ayrı bi tartışma, güzellik için sevilmek mi para için sevilmek mi daha kötü bilemedim.
eğer soru buysa cidden para için sevilmek daha iyi çünkü akıllıysan her zaman paran olur ve seni para için seven de olur.
ama gel gör ki aşk güzellik menşeili ise hepimiz biliyoruz ki bu geçici bir özellik ve bunu kriter alan haliyle bu özellik bitince tabanları yağlıyor :D :D
kusura bakma çok materyalist bir açı ama sorunun cevabı ancak böyle veriliyor sanki :lol:
e zenginin de zengini yok mu?
o mantık çürük ona bakarsan güzelin de güzeli var.mesele o da değil mesele kıyaslar arasında daha uzun ömürlü olma ihtimali olan kesinlikle para uğruna sevilmektir.haaa sorsan tasvip ediyor muyum? tabi ki hayır ama realite bu.yani gerçekler acıdır klişesi

#2728811  gönderen blameitonme
 14.12.2013 - 23:04:46
anlaşıldı, doğrudur tabi:) hem parayı bırakmak güzelliği bırakmaktan zor olsa gerek en azından birinde yaşam kaygısı var digerinde yok
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2728818  gönderen okndlk
 14.12.2013 - 23:08:03
blameitonme yazdı:anlaşıldı, doğrudur tabi:) hem parayı bırakmak güzelliği bırakmaktan zor olsa gerek en azından birinde yaşam kaygısı var digerinde yok
insanı asıl rahatsız eden para uğruna sevilmiyormuş gibi yapma ve para uğruna sevmiyormuş gibi yapmak. ben buna fitil oluyorum.

#2728835  gönderen blameitonme
 14.12.2013 - 23:14:30
okndlk yazdı:
blameitonme yazdı:anlaşıldı, doğrudur tabi:) hem parayı bırakmak güzelliği bırakmaktan zor olsa gerek en azından birinde yaşam kaygısı var digerinde yok
insanı asıl rahatsız eden para uğruna sevilmiyormuş gibi yapma ve para uğruna sevmiyormuş gibi yapmak. ben buna fitil oluyorum.
nasıl yani
Kullanıcı avatarı

#2728871  gönderen okndlk
 14.12.2013 - 23:26:15
blameitonme yazdı:
okndlk yazdı:
nasıl yani
yani demem o ki iki kişi birini sevdiğini söylüyor.neden seviyorsun sorusuna vay efendim o böyle böyle biri söyle iyi böyle nazik böyle kibar ve insaflı vb vb vb ... halbu ki el gör ki işin gerçeği şu: daha iyisini mi bulacağım adam doktor hem de misal uzman doktor parası var istediğimi yapıyor vb vb vb işte ben bu amansız çelişkiden rahatsız oluyorum bunun adı yalan... hem de hiç olmaması gereken yerde olan kocaman kuyruklu bir yalan. halbuki de ki sen doktorsun statün var oturmasını kalkmasını biliyorsun. göğsümü gere gere tanıtabiliyorum seni o zaman yine bir nebze samimi derim. amaaa seviyorum deyip de bunu yaparsan hiç hoş olmaz
kusura bakmayın ama bunu bayan meslektaşlarım dahi bir çok bayan yapıyor
Kullanıcı avatarı

#2728895  gönderen black_prince
 14.12.2013 - 23:35:19
yorumlarda arkadaşlar birbirlerini çirkinlikle suçluyorlar. aslında doğruluk payı var, özellikle 1987-90 doğumlu nesiller kızlı, erkekli genellikle vasat bir güzelliğe sahip. ama 1990'dan sonra doğmuş olanlar ise tam tersi gayet güzeller. biz arkadaşlar arasında bu durumu çernobil faciasına bağladık ve o yüzden 90'dan önce doğanlara ''çernobil nesli'' dedik :D
ideal yaşa gelince... bence ideal evlenme yaşı, ''doğru'' kişinin bulunduğu yaştır. doğru kişiyi bulana kadar, çok kafaya takmayın.
not: ben de ''çernobil'' neslindenim :D
Kullanıcı avatarı

#2728905  gönderen zuepla
 14.12.2013 - 23:39:45
blameitonme yazdı:çirkin geliyor olabiliriz tamam bakımsızız da evet. bi iktisat fakültesine gidiyorum kendimi erkek gibi hissedyrm neredeyse kot giyen yok arkadaş herkes mi bugün ne giysemden fırlamış olur. o konuda haklisiniz ama erkeklerde de durum farkli degil. amfideki bi cok erkek arkadasmdan büyük bicepsim vardır vallahi.
iyi demişsin , bu doktor erkeklerin %90nından daha kaslıyım :D bize laf edeceklerine kendilerine baksınlar :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2728910  gönderen drippinga
 14.12.2013 - 23:41:54
black_prince yazdı:yorumlarda arkadaşlar birbirlerini çirkinlikle suçluyorlar. aslında doğruluk payı var, özellikle 1987-90 doğumlu nesiller kızlı, erkekli genellikle vasat bir güzelliğe sahip. ama 1990'dan sonra doğmuş olanlar ise tam tersi gayet güzeller. biz arkadaşlar arasında bu durumu çernobil faciasına bağladık ve o yüzden 90'dan önce doğanlara ''çernobil nesli'' dedik :D
ideal yaşa gelince... bence ideal evlenme yaşı, ''doğru'' kişinin bulunduğu yaştır. doğru kişiyi bulana kadar, çok kafaya takmayın.
ahahh on numara yorum. guzellik meselesi de cok dogru,ben nedene inememistim. bi aydinlanma yasadim
yazan bi cernobil nesli siradani :)
Kullanıcı avatarı

#2728914  gönderen okndlk
 14.12.2013 - 23:45:23
black_prince yazdı:yorumlarda arkadaşlar birbirlerini çirkinlikle suçluyorlar. aslında doğruluk payı var, özellikle 1987-90 doğumlu nesiller kızlı, erkekli genellikle vasat bir güzelliğe sahip. ama 1990'dan sonra doğmuş olanlar ise tam tersi gayet güzeller. biz arkadaşlar arasında bu durumu çernobil faciasına bağladık ve o yüzden 90'dan önce doğanlara ''çernobil nesli'' dedik :D
87 altı çernobil nesli değil, değil mi hocam :lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı

#2728946  gönderen kamala
 14.12.2013 - 23:58:54
çernobil bize çok uzak başka bir nedeni de olabilir mi acaba
Kullanıcı avatarı

#2728959  gönderen black_prince
 15.12.2013 - 00:01:38
okndlk yazdı:
valla çernobil faciasi nisan 1986'da oldu. biz gözlemlerimizi 1987 ve sonraki nesiller için yaptık. Daha önce doğan abilerimizi ablalarımızı kendi yorumlarına bırakıyorum :D
Kullanıcı avatarı

#2728963  gönderen okndlk
 15.12.2013 - 00:03:14
black_prince yazdı:
okndlk yazdı:
valla çernobil faciasi nisan 1986'da oldu. biz gözlemlerimizi 1987 ve sonraki nesiller için yaptık. Daha önce doğan abilerimizi ablalarımızı kendi yorumlarına bırakıyorum :D
ohhh yırttım desene :D :D :D peki 87 altı çirkinler için teoriniz nedir??? :lol:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2728988  gönderen black_prince
 15.12.2013 - 00:11:17
kamala yazdı:
çernobil bize çok uzak başka bir nedeni de olabilir mi acaba
çernobil bize hiç de uzak değil. kaldıki oradaki faciadan sonra türkiye de başta karadeniz bölgesi olmak üzere birçok bölgenin etkilendiğini herkes biliyor. karadeniz bölgesinde bu kadar kanser görülmesinin başka sebebini düşünemiyorum.
nostalji için bkz: http://www.sesonline.net/php/genel_sayf ... rtNo=44336 8)
Kullanıcı avatarı

#2728996  gönderen bellapais
 15.12.2013 - 00:13:46
ideal akla uygun şeyler için geçerli bence evliliğin nesi akla uygun işte yapıyosun bi hata marifet gibi yedi sülaleyide topluyosun oynayarak kıvırarak başladığın evliliğe kıvırarak devam etmek zorunda kalıyosun. saçma bence evlenmemeli..
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 14