Çarşamba , Ekim 23 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16
Kullanıcı avatarı
hanci yazdı:
abracadabra yazdı:
Niyetin yani?
Homm la mı?
Şunu bütün kalbimle söyleyebilirim ki.
Çok az hatun için bu lafı kullanmışımdır.
Ama Homm beni aşar...
Kamalaya sor bak, o da gecen gordum falan diyodu :) ondan beri cocugun benzi atti, hayata kustu.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
abracadabra yazdı:
hanci yazdı:
abracadabra yazdı:
Niyetin yani?
Homm la mı?
Şunu bütün kalbimle söyleyebilirim ki.
Çok az hatun için bu lafı kullanmışımdır.
Ama Homm beni aşar...
Kamalaya sor bak, o da gecen gordum falan diyodu :) ondan beri cocugun benzi atti, hayata kustu.
arkadaş ne abarttınız ya :D
Kullanıcı avatarı
abracadabra yazdı:,

Haklısın hunterlığa başladı
Hayata bakış açısı değişti çocuğun :)
Bence de çok hoş kadın.
Kullanıcı avatarı
hanci yazdı:
abracadabra yazdı:,

Haklısın hunterlığa başladı
Hayata bakış açısı değişti çocuğun :)
Bence de çok hoş kadın.
Daha dune kadar ayirt etmeden gelene gidene yuruyodun hanci , ne oldu simdi. Bazi kadinlar boyledir iste olm. Duvara toslamis gibi olursun.

Kamala,da abarttiniz dio ama sanirim o da bastan pes edenlerden. Hoomm patir patir dokuluyo bunlar yaaa..napcaz? Kriterleri biraz gevsetsek mi napsak ? Meslek takintin var mi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
doktorbilal yazdı:mecburi hizmette,dersane,tus kampı, vaka kampı, başka hastanede dış rotasyon, özelde nöbet, kongrede tanışan var mı?
aileniz veya arkadaşlarınız aracılığıyla mı, sanal ortamda mı tanıştınız?
8)
Hacı konuyu sahipsiz bırakırsan, drtusun kötü bir alışkanlığı vardır, birileri mutlaka peach eder :) Arada uğra :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
somebodyelse yazdı:şuna karar verdim..30 a kadar evlenememiş doktor hatunla evlenilmez..kimi gördüysem bu şekilde altında bi anormallik çıktı.. enlenememişse bu yaşa kadar vardır bi nedeni diyip yol almak gerek..
o kadar önyargılı olma, kısmet şans işi bunlar
belki seni beklemiştir :wink:
Kullanıcı avatarı
somebodyelse yazdı:şuna karar verdim..30 a kadar evlenememiş doktor hatunla evlenilmez..kimi gördüysem bu şekilde altında bi anormallik çıktı.. enlenememişse bu yaşa kadar vardır bi nedeni diyip yol almak gerek..
tipik yurdum erkeği
30 a kadar evlenmemiş erkek istemediği için evlenmemiştir
30 a kadar evlenmemiş bayan istenmediği için evlenmemiştir
bu dünyada kadın olmak ne zormuş
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 16