Çarşamba , Ekim 16 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Kullanıcı avatarı
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 09:42:51
kutsaclirapunzel yazdı:
17.10.2018 - 09:39:08
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 09:35:03

Sevinen kim pardon? Bilip bilmeden konuşmayın burada kimsenin acizliğine sevinecek bir kişi değilim ben.

Ortada bir haksızlık var diyorum kimsenin hakkına girmeyin ayrıca madem
Kimin hakkına girdim ?
Burada başıma geleni bilmeden hoca kanser oldu diye sevindi diye etkileme lütfen neden sevineyim ben? Zaten iyi huylu bir tür ama neyse ki 1 yıl gelmeyecek.

Bak benim değişim programıma katılmam için verdiğim formu yırtan kişi bu hoca yoksa ilk sırada kazanmıştım ben.
Tamam o zaman. Beddua etme ama. Herkesin basına gelir hastalık acizlik değil. Çocugunu da okut.
the_dr yazdı:
17.10.2018 - 09:08:58
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 02:00:44
mcemil23 yazdı:
16.10.2018 - 23:01:24
Kendi doktor diye çocuğuna özel muamele bekliyorsa göndersin özel okula iyi pışpışlanır sonra da sınavda görür gününü.babası annesi doktor olmayan çocuklar kadar çocuk diğer çocuklar.topluma böyle ayrıştırarak mı örnek olacağız?hem de en günahsız kesim üstünden.bu yüzden birlik olamıyoruz Türk-Kürt,doktor olan-olmayan,cerrah olan-olmayan.hepsi çocuk ve her çocuk en az bizim çocuğumuz kadar iyi şartları hak eder.mesele okulda değil,psikiyatri okumuş insanların bunu söylemesi tıp eğitiminin de artık bir halta yaramadığını gösteriyor.bi.yerleri kaldırmaktan başka...
Hay ağzınla bin yaşa hocam. Esmer diye ayrımcılığa uğradım ben ama bugün aynı kişi basit bir çaycı parçası ben ise geleceğin cerrahı olacağım. O da yaptığı bu ırkçılıkla Allah'ın belasını yedi her gün ustasından bir ton dayak yiyor.

Bir başka beddua ettiğim ise bu yılki bir hocam kendisi şu an kanser. Allah'ım mevlam sen ne büyüksün yerlerin ve göklerin yegane sahibi hakkım yerde kalmıyor yüceliğini hala görmeyen körlere, cahillere zulüm ne fena olacak.
büyük konuşma, düşmez kalkmaz bir Allah . sen milleti ırkçılık yaptı diye paylarken, kendin adamın işini küçümsüyorsun. doğmamış çocuğuna don biçip kendini geleceğin cerrahı ilan etmişsin şimdiden. egonu yesinler senin
7 yaşındaki bir çocuğu dışlayacak kadar kurnaz birine acımam kusura bakma. Ayrıca gidip suratına bunu diyecek kadar aşağılık biri de değilim ben. Sevinmiyorum onun haline sadece onu Allah'a havale etmiştim.

Ayrıca tıp fakültesine girebilmişim bu bile büyük başarıdır.
En son neurogenital tarafından 17.10.2018 - 09:48:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kutsaclirapunzel yazdı:
17.10.2018 - 09:44:44
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 09:42:51
kutsaclirapunzel yazdı:
17.10.2018 - 09:39:08

Kimin hakkına girdim ?
Burada başıma geleni bilmeden hoca kanser oldu diye sevindi diye etkileme lütfen neden sevineyim ben? Zaten iyi huylu bir tür ama neyse ki 1 yıl gelmeyecek.

Bak benim değişim programıma katılmam için verdiğim formu yırtan kişi bu hoca yoksa ilk sırada kazanmıştım ben.
Tamam o zaman. Beddua etme ama. Herkesin basına gelir hastalık acizlik değil. Çocugunu da okut.
Ben hocaya beddua falan da etmedim sadece aynı şey hocanın çocuğunun başına da gelsin dedim ama inanılmaz üzülmüştüm. Hayattan tüm ümidimi kesmiştim sanki hiçbir şey istediğim gibi olmayacakmış diye hatta intiharı falan da düşünmüştüm.
Kullanıcı avatarı

Re: Doktor, çocuğunu hangi okula göndermeli?

#4181474  gönderen the_dr
 17.10.2018 - 10:03:45
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 09:45:16
the_dr yazdı:
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 02:00:44

Hay ağzınla bin yaşa hocam. Esmer diye ayrımcılığa uğradım ben ama bugün aynı kişi basit bir çaycı parçası ben ise geleceğin cerrahı olacağım. O da yaptığı bu ırkçılıkla Allah'ın belasını yedi her gün ustasından bir ton dayak yiyor.

Bir başka beddua ettiğim ise bu yılki bir hocam kendisi şu an kanser. Allah'ım mevlam sen ne büyüksün yerlerin ve göklerin yegane sahibi hakkım yerde kalmıyor yüceliğini hala görmeyen körlere, cahillere zulüm ne fena olacak.
büyük konuşma, düşmez kalkmaz bir Allah . sen milleti ırkçılık yaptı diye paylarken, kendin adamın işini küçümsüyorsun. doğmamış çocuğuna don biçip kendini geleceğin cerrahı ilan etmişsin şimdiden. egonu yesinler senin
7 yaşındaki bir çocuğu dışlayacak kadar kurnaz birine acımam kusura bakma. Ayrıca gidip suratına bunu diyecek kadar aşağılık biri de değilim ben. Sevinmiyorum onun haline sadece onu Allah'a havale etmiştim.

7 yaşında çocuğa esmersin diye yapılan ırkçılık... bana da 5 yaşında sarışınım diye yapılmıştı. sen sarışınsın seni oynatmıyoruz maçta demişlerdi.

boldlu kısma kesinlikle katılıyorum , girebilmen büyük başarı.
the_dr yazdı:
neurogenital yazdı:
the_dr yazdı:

7 yaşında çocuğa esmersin diye yapılan ırkçılık... bana da 5 yaşında sarışınım diye yapılmıştı. sen sarışınsın seni oynatmıyoruz maçta demişlerdi.

Peki sen şu anda ayrımcılığa uğruyor musun? Ben uğruyorum. Ama uğramıyorsan lütfen daha fazla uzatmayalım.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4181682  gönderen the_dr
 17.10.2018 - 20:40:14
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 20:30:13
the_dr yazdı:
neurogenital yazdı:

Peki sen şu anda ayrımcılığa uğruyor musun? Ben uğruyorum. Ama uğramıyorsan lütfen daha fazla uzatmayalım.
saçını boyat kardeşim , ben boyattım kurtuldum.

şu esmersin ırkçılığını biraz açar mısın ? nigga falan mı diyorlar ?
Kullanıcı avatarı

#4181733  gönderen temhem_bay
 17.10.2018 - 21:35:30
tintin yazdı:
17.10.2018 - 21:32:55
Düşselbiroyincak yazdı:
17.10.2018 - 20:45:03
Bunca yıllık esmerim, ilk defa esmer olduğu için ayrımcılığa maruz kalan birini duyuyorum.

Lisede esmer ve kavruk olduğum için münazara grubuna alınmadım. Zor günlerdi.
Kahkaha attirdi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14