Çarşamba , Ekim 16 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
Kullanıcı avatarı

Re: Doktor, çocuğunu hangi okula göndermeli?

#4181152  gönderen tedi
 16.10.2018 - 18:12:50
devlet okullarının şu anki halini bilmiyorsunuz sanırım. ortalama mahallede okulda şiddet, zorbalık, madde ne ararsan mevcut.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4181184  gönderen drcan00
 16.10.2018 - 19:24:35
Yorumlari okudumda yazanlarin cogunun cocugu olmadigini, yada okul cagina gelmediklerini dusunuyorum. Hazirlik sinifi birkac devlet lisesi harici olmadigi icin iyi bir dil egitimi alsin istiyorsaniz eliniz mahkum iyi bir ozel okula vereceksiniz. Cocuk parlak zekali da olursa iyi bir egitimle onu acik, ama ortalama yada alti olursa devlet okulunda evi yakin diye imam hatipe duserse imammi olsun diyeceksiniz? beden muzik resim gibi dersler yerine kuran hadis kelammi ogrensin diyeceksiniz? Hic sanmiyorum. Kucuk sehirler neyse buyuk sehirlerde nasil guvenliginden endise etmeden devlet okuluna vereceksiniz? Kapi disinda gaspcisi torbacisi, tacizcisi, tinercisi... sozun ozu vereceksiniz arkadaslar eninde sonunda vereceksiniz ozele. Fen edebiyat yerine muhendis olsun diye, ogretmen yerine dis hekimi avukat eczaci olsun tip okusun diye vereceksiniz ozellere, Memleketimizin sistemi bu.
Kullanıcı avatarı

#4181371  gönderen mcemil23
 16.10.2018 - 23:01:24
Kendi doktor diye çocuğuna özel muamele bekliyorsa göndersin özel okula iyi pışpışlanır sonra da sınavda görür gününü.babası annesi doktor olmayan çocuklar kadar çocuk diğer çocuklar.topluma böyle ayrıştırarak mı örnek olacağız?hem de en günahsız kesim üstünden.bu yüzden birlik olamıyoruz Türk-Kürt,doktor olan-olmayan,cerrah olan-olmayan.hepsi çocuk ve her çocuk en az bizim çocuğumuz kadar iyi şartları hak eder.mesele okulda değil,psikiyatri okumuş insanların bunu söylemesi tıp eğitiminin de artık bir halta yaramadığını gösteriyor.bi.yerleri kaldırmaktan başka...
Kullanıcı avatarı
Gına geldi bu başlıktan herkesin de fikri var ama çocuğu yok. Göndermicem diyen olmuş. Hıhı tamam
Göndermeyin okula ne olacak? Gönderin de sizin gibi doktor olup bu forumlarda çok hasta bakıyorum istifa nasıl edeceğimin cevabını aramakla mı sürünsün yani? Bunu mu istiyorsunuz?

Yol yakınken vazgeçin bu sevdadan. Eskiden okul mu vardı ayrıca? Tedavi yöntemlerinde bile artık ünlü Karatay Hanım'ın dediği geleneksel yöntemlere dönüyoruz okulda nasıl dönülmesin? Çocuğunuz Gregory Mendel gibi veya Isaac Newton gibi biri de olabilir. Çocuğunuzu bir elma ağacının altında veya bir fasulye tarlasında yetiştirerek de hayata kazandırabilirsiniz. İyi günler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
mcemil23 yazdı:
Kendi doktor diye çocuğuna özel muamele bekliyorsa göndersin özel okula iyi pışpışlanır sonra da sınavda görür gününü.babası annesi doktor olmayan çocuklar kadar çocuk diğer çocuklar.topluma böyle ayrıştırarak mı örnek olacağız?hem de en günahsız kesim üstünden.bu yüzden birlik olamıyoruz Türk-Kürt,doktor olan-olmayan,cerrah olan-olmayan.hepsi çocuk ve her çocuk en az bizim çocuğumuz kadar iyi şartları hak eder.mesele okulda değil,psikiyatri okumuş insanların bunu söylemesi tıp eğitiminin de artık bir halta yaramadığını gösteriyor.bi.yerleri kaldırmaktan başka...
Hay ağzınla bin yaşa hocam. Esmer diye ayrımcılığa uğradım ben ama bugün aynı kişi basit bir çaycı parçası ben ise geleceğin cerrahı olacağım. O da yaptığı bu ırkçılıkla Allah'ın belasını yedi her gün ustasından bir ton dayak yiyor.

Bir başka beddua ettiğim ise bu yılki bir hocam kendisi şu an kanser. Allah'ım mevlam sen ne büyüksün yerlerin ve göklerin yegane sahibi hakkım yerde kalmıyor yüceliğini hala görmeyen körlere, cahillere zulüm ne fena olacak.
Kullanıcı avatarı

#4181460  gönderen the_dr
 17.10.2018 - 09:08:58
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 02:00:44
mcemil23 yazdı:
Hay ağzınla bin yaşa hocam. Esmer diye ayrımcılığa uğradım ben ama bugün aynı kişi basit bir çaycı parçası ben ise geleceğin cerrahı olacağım. O da yaptığı bu ırkçılıkla Allah'ın belasını yedi her gün ustasından bir ton dayak yiyor.

Bir başka beddua ettiğim ise bu yılki bir hocam kendisi şu an kanser. Allah'ım mevlam sen ne büyüksün yerlerin ve göklerin yegane sahibi hakkım yerde kalmıyor yüceliğini hala görmeyen körlere, cahillere zulüm ne fena olacak.
büyük konuşma, düşmez kalkmaz bir Allah . sen milleti ırkçılık yaptı diye paylarken, kendin adamın işini küçümsüyorsun. doğmamış çocuğuna don biçip kendini geleceğin cerrahı ilan etmişsin şimdiden. egonu yesinler senin
Kullanıcı avatarı
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 01:24:59
Göndermeyin okula ne olacak? Gönderin de sizin gibi doktor olup bu forumlarda çok hasta bakıyorum istifa nasıl edeceğimin cevabını aramakla mı sürünsün yani? Bunu mu istiyorsunuz?

Yol yakınken vazgeçin bu sevdadan. Eskiden okul mu vardı ayrıca? Tedavi yöntemlerinde bile artık ünlü Karatay Hanım'ın dediği geleneksel yöntemlere dönüyoruz okulda nasıl dönülmesin? Çocuğunuz Gregory Mendel gibi veya Isaac Newton gibi biri de olabilir. Çocuğunuzu bir elma ağacının altında veya bir fasulye tarlasında yetiştirerek de hayata kazandırabilirsiniz. İyi günler.
Keşke seni öyle yapsalarmış
Bir insan kanser oldu diye oh bedduam tuttu diyebilen biri doktor olmamalı. Umarım kin ve nefret duygularını törpülemeyi acı sonuçlarla karsılaşmadan evvel öğrenirsin.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
kutsaclirapunzel yazdı:
17.10.2018 - 09:22:01
neurogenital yazdı:

Bir insan kanser oldu diye oh bedduam tuttu diyebilen biri doktor olmamalı. Umarım kin ve nefret duygularını törpülemeyi acı sonuçlarla karsılaşmadan evvel öğrenirsin.
Sevinen kim pardon? Bilip bilmeden konuşmayın burada kimsenin acizliğine sevinecek bir kişi değilim ben.

Ortada bir haksızlık oldu oh bedduam tuttu da demiyorum ben. Haksızlık etmeyin sadece onu diyorum. Kimsenin hakkını yemeyin, Allah'a laf etmeyin. Ben kimim ki bedduam kabul olsun ayrıca? Ama bak hoca o kadar kötü ve hak yiyen biriydi ki kimse onu aramıyor bile aksine iyi ki gitti diyecek derece kötü insanlar da var. Şimdi burada benim ailemden 1 yıl daha uzak kalıp babamın daha çok hastalanmasına neden olduğunu bilmeden yorum yapmayın.

İnsanların üzüntülerinden zevk alanlara asla acımam ben kusura bakmayın.
En son neurogenital tarafından 17.10.2018 - 09:40:12 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 09:35:03
kutsaclirapunzel yazdı:
neurogenital yazdı:

Sevinen kim pardon? Bilip bilmeden konuşmayın burada kimsenin acizliğine sevinecek bir kişi değilim ben.

Ortada bir haksızlık var diyorum kimsenin hakkına girmeyin ayrıca madem
Kimin hakkına girdim ?
kutsaclirapunzel yazdı:
17.10.2018 - 09:39:08
neurogenital yazdı:
17.10.2018 - 09:35:03
kutsaclirapunzel yazdı:

Ortada bir haksızlık var diyorum kimsenin hakkına girmeyin ayrıca madem
Kimin hakkına girdim ?
Burada başıma geleni bilmeden hoca kanser oldu diye sevindi diye etkileme lütfen neden sevineyim ben? Zaten iyi huylu bir tür ama neyse ki 1 yıl gelmeyecek.

Bak benim değişim programıma katılmam için verdiğim formu yırtan kişi bu hoca yoksa ilk sırada kazanmıştım ben.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14