Cuma , Eylül 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41

Sizce?

Olabilir
122
46%
Olamaz
143
54%
Kullanıcı avatarı
Olabilir tabi ama çok kolay değil... Bunun için iki tarafın da "gönlünde birinin olması değil" belli bir gelişmişlik düzeyini aşmış olması gerekir... İki tarafın da sevgilisi varken ayrılıp sevgili olan çok "kanka" gördü bu gözler...
thebesiktas yazdı:
29.06.2019 - 19:25:34
Olabilir tabi ama çok kolay değil... Bunun için iki tarafın da "gönlünde birinin olması değil" belli bir gelişmişlik düzeyini aşmış olması gerekir... İki tarafın da sevgilisi varken ayrılıp sevgili olan çok "kanka" gördü bu gözler...
Sizinle bayadır tartışmıyorduk hadi bakalım :D
Gelişmişlik düzeyi derken bunu biraz açabilir miyiz? Bir de bahsettiğiniz kankaların sevgililerinin belki de sadece adı vardır? Gerçekten sevmemiş olamazlar mı? Yani anlayamıyorum, insan sevdiği biri varken başkasına nasıl farklı bir gözle bakabilir ki
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Busra96 yazdı:
29.06.2019 - 19:33:00
thebesiktas yazdı:
29.06.2019 - 19:25:34
Sizinle bayadır tartışmıyorduk hadi bakalım :D
Gelişmişlik düzeyi derken bunu biraz açabilir miyiz? Bir de bahsettiğiniz kankaların sevgililerinin belki de sadece adı vardır? Gerçekten sevmemiş olamazlar mı? Yani anlayamıyorum, insan sevdiği biri varken başkasına nasıl farklı bir gözle bakabilir ki
Bu bayağı derin ve ayrıntılı bir konu ama kabaca anlatmaya çalışayım, gelişmiş insan karşısındaki insana hemcinsi olsun veya olmasın bir haz alma aracı olarak bakmaz... Kurduğu ilişkileri menfaat üzerine temellendirmez... Gönül ilişkileri yapısı ve amacı gereği maalesef hemen her zaman belli bir çıkar beklentisi üzerine kurulur...bu çıkar cinsellik, maddiyat, çocuk vs olabilir... O yüzden gerçek "otantik" ilişkiler dostluk ilişkileridir... O dost her cinsden olabilir...yanlış anlaşılmasın her dostluk ilişkisi böyledir demiyorum, günümüzde dostluk ilişkilerinin de tamamına yakını menfaat üzerine kurulu... Kısaca gelişmiş insan "beşeri olan"ın peşinde koşmaz...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41