Salı , Ekim 15 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 41

Sizce?

Olabilir
122
46%
Olamaz
144
54%
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881746  gönderen ellidokuznoktayetmis
 03.08.2012 - 22:04:56
rruki_vverh yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:
rruki_vverh yazdı: Melabaa tanışalım mı ?? ben gutsinin dublörü ....
La erkeklerle tanışma konusundaki yaklaşımımı biliyor olmalısın
sende benim ne kadar sonuç alma yaklaşımlı biri olduğumu biliyor olmalısın...esnek ol raadla ...
Olum sana imtiyaz tanıyamam la.La bak sana folklorik olarak saygım var ama bir yere kadar.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881749  gönderen toni
 03.08.2012 - 22:05:38
bence olunur niye olunması. etrafımda çok örneği var .
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881757  gönderen toni
 03.08.2012 - 22:10:20
ya bence tıpçılar böle düşünyoo. ya benim başka bölümden arkadaşlarım var adamlar kanka oluyoo aynı evde bile kalıyolar yani. güzel sanatlar fakültesi örneğin.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881759  gönderen beyaz_inci
 03.08.2012 - 22:10:49
kratos yazdı:güzel kız ile çirkin erkek,çirkin kız ve yakışıklı erkek arkadaş olabilir.geri kalan durumlarda çok zor...
bence tam tersi.erkek yakışıklıysa kız belki duygularını bastırıp olsun arkadaşlığına bile razıyım diyebilir de kız güzelse erkekler illa açılıp o güzel dostluğu bir güzel bozuveriyorlar :yes:
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881763  gönderen nucsmartus
 03.08.2012 - 22:12:25
fairytale01 yazdı:
nucsmartus yazdı:Kanka şeklinde arkadas olunamaz ama dost(!) olunabilir...
Kanka olmayla dost olmanin farki ne sizce?
dost hocam dost :D dost hayatı :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881771  gönderen abracadabra
 03.08.2012 - 22:14:33
temas olmazssa kalabilirler.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#1881772  gönderen fairytale01
 03.08.2012 - 22:15:24
nucsmartus yazdı:
fairytale01 yazdı:
nucsmartus yazdı:Kanka şeklinde arkadas olunamaz ama dost(!) olunabilir...
Kanka olmayla dost olmanin farki ne sizce?
Simdi anladim verilmek istenen mesaji:)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881778  gönderen nucsmartus
 03.08.2012 - 22:19:18
fairytale01 yazdı:
nucsmartus yazdı:
fairytale01 yazdı: Kanka olmayla dost olmanin farki ne sizce?
hatta bak bu olay süper ilerler bazen bilio musun...dışardan kanka görünürler..ama başbaşakalıca gonca gül gibi açılır ikiside ...hatta sevgili yapıp 2 sinide sevgililerini atlatıp birbirlerini özleyerek buluştuğunu bildiğim insanlar oldu....bi süre sonra işin yatak kısmı sıkınca geri eski hallerine dönerler ve hiç bişe olmamış gibi devam ederler :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881783  gönderen toni
 03.08.2012 - 22:21:37
nucsmartus yazdı:
fairytale01 yazdı:
nucsmartus yazdı: dost hocam dost :D dost hayatı :D
hatta bak bu olay süper ilerler bazen bilio musun...dışardan kanka görünürler..ama başbaşakalıca gonca gül gibi açılır ikiside ...hatta sevgili yapıp 2 sinide sevgililerini atlatıp birbirlerini özleyerek buluştuğunu bildiğim insanlar oldu....bi süre sonra işin yatak kısmı sıkınca geri eski hallerine dönerler ve hiç bişe olmamış gibi devam ederler :D
8O
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881785  gönderen ellidokuznoktayetmis
 03.08.2012 - 22:22:04
toni yazdı:ya bence tıpçılar böle düşünyoo. ya benim başka bölümden arkadaşlarım var adamlar kanka oluyoo aynı evde bile kalıyolar yani. güzel sanatlar fakültesi örneğin.
Güzel sanatlar çok geniş hacı.Heykelle uğraşan adamdan hayata tek pencereden bakmasını bekleme.Plastiğe şekil veren kadın benle aynı evi paylaşsa ben hiç yadırgamam yemin ederim.Ama bi asistan kadınla bırak aynı evi paylaşmayı yemeğe davet etsem ürker.Yemeği bırak burada ''merhaba'' desek olay oluyor.Sanatla yoğrulan kadın tusla yoğrulan kadın gibi olmuyor.Sanat yapan kadın kadının dibidir,sanata adanan hayat candır la.Ben sanatın tam destekçisiyim.Hayata farklı pencerelerden bakabilen,kasmayan,herşeyi denemesi gerektiğine inanan,''merhaba'' sevdalısı kadına helal olsun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881787  gönderen nucsmartus
 03.08.2012 - 22:23:09
toni yazdı:ya bence tıpçılar böle düşünyoo. ya benim başka bölümden arkadaşlarım var adamlar kanka oluyoo aynı evde bile kalıyolar yani. güzel sanatlar fakültesi örneğin.
Güzel sanatlar çok geniş hacı.Heykelle uğraşan adamdan hayata tek pencereden bakmasını bekleme.Plastiğe şekil veren kadın benle aynı evi paylaşsa ben hiç yadırgamam yemin ederim.Ama bi asistan kadınla bırak aynı evi paylaşmayı yemeğe davet etsem ürker.Yemeği bırak burada ''merhaba'' desek olay oluyor.Sanatla yoğrulan kadın tusla yoğrulan kadın gibi olmuyor.Sanat yapan kadın kadının dibidir,sanata adanan hayat candır la.Ben sanatın tam destekçisiyim.Hayata farklı pencerelerden bakabilen,kasmayan,herşeyi denemesi gerektiğine inanan,''merhaba'' sevdalısı kadına helal olsun.
hacı adamımsın yaa...
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881790  gönderen nucsmartus
 03.08.2012 - 22:24:06
toni yazdı:
nucsmartus yazdı:
fairytale01 yazdı: Simdi anladim verilmek istenen mesaji:)
8O
oluo yaw...milette ne numaralar var :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#1881797  gönderen toni
 03.08.2012 - 22:25:41
evet sanatla uğraşanların bakış açısı çok farklı.ilk başta ben de çok yadırgıyodum onları. ama şimdi ailemden biri bu işin içinde olunca bana çok normal geliyo. kesinikle çok farklı algılıyolar hayatı .
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 41