Cuma , Eylül 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161

Re:

#3182827  gönderen LeventMD
 23.04.2015 - 19:12:37
dr112e yazdı:
LeventMD yazdı:
dr112e yazdı:Niyeymis canim :) ask tehlikelidir.yarenlik hostur.
Ask, varligini sevdigine vermek; sevdiginde yok olmaktir. Yarenlik, dunya ahiret bir paylasimdir..
Yine de yarenlik iyi di mi? Guzel konusuyorsun.
Denebilir bacim
Kullanıcı avatarı

Re: FORUMDAN BİRİNE AŞIK OLDUM :(

#3229451  gönderen doktorbilal
 31.05.2015 - 21:08:28
zorr yazdı:bunu burda açıkladığıma hala inanamıyorum ama sanırım artık çok çaresizim.önceden sıkı takipçisiydim forumda.ama onu hep erkek sanırdım.keşke gerçek hayatta da böyle kankim olsun derdim hep.3 ay önce dersanede hoşlandığım kız bir bakmışım ki forumdaki kişi çıksın...senden çok özür diliyorum ama offline da yanyana otururken telefonundan foruma o nickle girdiğini gördüğüm an şaşkınlığımı sana anlatamam.dersanede sürekli gözlerim senin üzerindeydi.inan senle tanışmak için çok çabaladım.birkaç kişiye seni sordum ama senin hayatında bir ilişki istemediğin duyduğum için sana yaklaşamadım.daha sonrada unuturum diye senden uzaklaşmaya çalıştım.araya tus girdi baya zaman geçti hala SENİ UNUTAMADIM :( BİLHAKİS UNUTMAK BİR TARAFA HER DAKİKA SENİ DÜŞÜNÜR HALA GELDİM.gözlerin gülüşün saçların sempatik tawırların yeri geldiğinde gayet ciddi olabilmen yeri geldiğinde ise hayat dolu çılgın etrafını kahkahalara boğan o güzel yüzün ve kişiliğini unutamıyorum.şuan herşeyden korkuyorum sana açılmaktan olumsuz cewap almaktan korkuyorum.cesaretimi kaybettikçe hayattandan kopmaya başladığımı hissediyorum.herkes şuna inansın ki bu konuda çok ciddiyim arkadaşlar ne yapacağımı bilemiyorum :'( sizden yardımınızı bekliyorum bana bir akıl verin......:'(
seviyorsan git gagala :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4153950  gönderen leona
 24.08.2018 - 01:47:47
Labelleindeferens yazdı:
24.08.2018 - 01:44:08
😂😂😂😂
Bi gün benide foruma girerken görecekler diye tırsıyom😂
longislandın böyle bi anısı var . bence bunu biri bana dedi ki başlığına yazabilir :D
Kullanıcı avatarı

Re: Re:

#4153984  gönderen Labelleindeferens
 24.08.2018 - 09:23:39
drrebel yazdı:
23.04.2015 - 15:49:18
Nickinden hoşlandım
İmzasından sonra evlendik 😂😂😂
Kullanıcı avatarı

Re: Re:

#4153989  gönderen Dr_fb03
 24.08.2018 - 09:40:15
Labelleindeferens yazdı:
24.08.2018 - 09:23:39
drrebel yazdı:
23.04.2015 - 15:49:18
Nickinden hoşlandım
İmzasından sonra evlendik 😂😂😂
Hahahaha. 😂😂

#4153995  gönderen littlefinger
 24.08.2018 - 09:55:44
zorr yazdı:
29.05.2012 - 19:55:47
bunu burda açıkladığıma hala inanamıyorum ama sanırım artık çok çaresizim.önceden sıkı takipçisiydim forumda.ama onu hep erkek sanırdım.keşke gerçek hayatta da böyle kankim olsun derdim hep.3 ay önce dersanede hoşlandığım kız bir bakmışım ki forumdaki kişi çıksın...senden çok özür diliyorum ama offline da yanyana otururken telefonundan foruma o nickle girdiğini gördüğüm an şaşkınlığımı sana anlatamam.dersanede sürekli gözlerim senin üzerindeydi.inan senle tanışmak için çok çabaladım.birkaç kişiye seni sordum ama senin hayatında bir ilişki istemediğin duyduğum için sana yaklaşamadım.daha sonrada unuturum diye senden uzaklaşmaya çalıştım.araya tus girdi baya zaman geçti hala SENİ UNUTAMADIM :( BİLHAKİS UNUTMAK BİR TARAFA HER DAKİKA SENİ DÜŞÜNÜR HALA GELDİM.gözlerin gülüşün saçların sempatik tawırların yeri geldiğinde gayet ciddi olabilmen yeri geldiğinde ise hayat dolu çılgın etrafını kahkahalara boğan o güzel yüzün ve kişiliğini unutamıyorum.şuan herşeyden korkuyorum sana açılmaktan olumsuz cewap almaktan korkuyorum.cesaretimi kaybettikçe hayattandan kopmaya başladığımı hissediyorum.herkes şuna inansın ki bu konuda çok ciddiyim arkadaşlar ne yapacağımı bilemiyorum :'( sizden yardımınızı bekliyorum bana bir akıl verin......:'(

Aradan altı sene geçmiş ya noldu acaba evlendiniz mi?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4153996  gönderen soroz
 24.08.2018 - 09:59:39
littlefinger yazdı:
zorr yazdı:
bunu burda açıkladığıma hala inanamıyorum ama sanırım artık çok çaresizim.önceden sıkı takipçisiydim forumda.ama onu hep erkek sanırdım.keşke gerçek hayatta da böyle kankim olsun derdim hep.3 ay önce dersanede hoşlandığım kız bir bakmışım ki forumdaki kişi çıksın...senden çok özür diliyorum ama offline da yanyana otururken telefonundan foruma o nickle girdiğini gördüğüm an şaşkınlığımı sana anlatamam.dersanede sürekli gözlerim senin üzerindeydi.inan senle tanışmak için çok çabaladım.birkaç kişiye seni sordum ama senin hayatında bir ilişki istemediğin duyduğum için sana yaklaşamadım.daha sonrada unuturum diye senden uzaklaşmaya çalıştım.araya tus girdi baya zaman geçti hala SENİ UNUTAMADIM :( BİLHAKİS UNUTMAK BİR TARAFA HER DAKİKA SENİ DÜŞÜNÜR HALA GELDİM.gözlerin gülüşün saçların sempatik tawırların yeri geldiğinde gayet ciddi olabilmen yeri geldiğinde ise hayat dolu çılgın etrafını kahkahalara boğan o güzel yüzün ve kişiliğini unutamıyorum.şuan herşeyden korkuyorum sana açılmaktan olumsuz cewap almaktan korkuyorum.cesaretimi kaybettikçe hayattandan kopmaya başladığımı hissediyorum.herkes şuna inansın ki bu konuda çok ciddiyim arkadaşlar ne yapacağımı bilemiyorum :'( sizden yardımınızı bekliyorum bana bir akıl verin......:'(

Evlenip boşandılar bile sonra forumdan başkalarıyla evlendiler, forumdan 2 kişi de şahit oldu 😀
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4154047  gönderen littlefinger
 24.08.2018 - 12:43:17
soroz yazdı:
24.08.2018 - 09:59:39
littlefinger yazdı:
zorr yazdı:

Evlenip boşandılar bile sonra forumdan başkalarıyla evlendiler, forumdan 2 kişi de şahit oldu 😀
İlk cümleden inanıyodum az daha ki sonunda çaktım
Kullanıcı avatarı

#4154056  gönderen bu son olsun
 24.08.2018 - 13:18:25
Gerçek hayat ve burası arasinda dağlar kadar fark var. Sosyal medyada olmak istediği kişi oluyor herkes, ama gercek hayatta tutarsızlıklar ile olduğu kişi oluyor. Buradan insan tanınmaz, bunu da akletmek öyle büyük tecrübelere gerek duymaz. Buradan tanımış nasıl biri olduğunu, üstüne bir de almış götürmüş gözünde büyütmüş. Platonik böyle bir durum ışte. Uzaktan dersanede vs. herkese gösterdiği tarafını gozlemleyerek de taniyamazsaniz insanlari. Elde edilmeyenin gözde büyütülmesidir bu durum. Cocukken istedigimiz oyuncak alinmayinca ağlar üzülürdük, büyüdük oyuncak yerine farklı şeyler koyup alamayinca ağlar üzülür olduk.
Platonik takılıp, seni taniyinca sevemezsem diye korkuyorum diyenler var. Hayatın merkezine konulmak uzere daha güzel değerler bulunabilir. Cok da şeyapmamak lazim.
  • 1
  • 157
  • 158
  • 159
  • 160
  • 161