Salı , Haziran 25 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
Kullanıcı avatarı

Re: azıcık boyu kısa

#1849821  gönderen northernexposure
 14.07.2012 - 22:38:36
nebivolol yazdı:boy önemli bence yani benim için en azından olmuyor insanın içine sinmiyor hoş da durmuyor sonuçta ömür boyu dolaşacağın insan topuksuz giy giy nereye kadar insanın içinde kalıyor uzun boy iyidir bak heryere bütün gelin damat figürlerinde adam uzundur doğruya doğru aşk-sevgi de biryere kadar sürüyor sonrası....hüsran hiçkimse fedakarlığa layık deildir erkek deil mi birgün gelir gözü ona buna kayar offf ne kadar dolmuşum bea
hocam sen harbi dolmuşun gidek dövek mi :twisted:
Kullanıcı avatarı

#1849829  gönderen ellidokuznoktayetmis
 14.07.2012 - 22:41:25
nurullahs yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:
Olum tarzım değil.Ben realist ve net bir adamım.Tanışmak istediğime ''merhaba,tanışalım mı'' derim.Benim olay bu.Ancak bir gün aynı bardaktan şeftali suyu içmek istediğim bi kadın olursa ona bu sarfettiğin cümleyi kurarım.Ayrıca erotik anlamlara sebebiyet verebilecek ifadeler banlanma sebebi olabilir.Kesinlikle demem.Birdaha banlanmak istemiyorum hacı
hacı direk tanışalım mı demen fazla realist oluyo hani öle dobra erkeklerden hoşlanan kız sayısı % 12 ya vardır ya yoktur oda burda seni bulur mu bilmem der umudunu kırarım
%12 çok iyi rakam.Çok altında olum o sayının.Bence nepal'de bile daha iyi çıkar oran.Bizim ülkenin kadınlarının çoğunda bi güvensizlik sorunu var.La tanışsan ne kaybetcen ki bi düşünsene ? Görmen de şart değil,merhaba-merhaba,naapıyon,sizin orada eriğin kilosu kaç,dedenin boyu kaç cm..bu lan.Bu kadar olum.Ne var bunda ? Neymiş öyle tanışılır mıymış ? Hiç bilmediğin yeri tercih edip 4 yılını körebe stayla belirlerken normal de,biriyle tanışmanın neresi anormal ? Kimi insanlar çelişki yumağı olduğunun farkında bile değil hacı
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1849854  gönderen korsakov
 14.07.2012 - 22:50:01
mouse_md yazdı:
%12 çok iyi rakam.Çok altında olum o sayının.Bence nepal'de bile daha iyi çıkar oran.Bizim ülkenin kadınlarının çoğunda bi güvensizlik sorunu var.La tanışsan ne kaybetcen ki bi düşünsene ? Görmen de şart değil,merhaba-merhaba,naapıyon,sizin orada eriğin kilosu kaç,dedenin boyu kaç cm..bu lan.Bu kadar olum.Ne var bunda ? Neymiş öyle tanışılır mıymış ? Hiç bilmediğin yeri tercih edip 4 yılını körebe stayla belirlerken normal de,biriyle tanışmanın neresi anormal ? Kimi insanlar çelişki yumağı olduğunun farkında bile değil hacı
bak işte aslında tanışabilir miyiz diye girmesen söze bu istediğin tarzdaki muhabbet bi süre sonra fazlasıyla oluscak zaten.kızlar azcık ürkek yavru ceylan gibileer.
burdan tanısalım mı diye başlamayıp tanışma işine,sonradann dışarda bile bulusan ne panpalar varr.bi bilsen.
59.7 kardeşime iyi yanından bakın gençler
en azından söze filiz sevişelimmi diye girmiyor :D
Kullanıcı avatarı

#1849893  gönderen ellidokuznoktayetmis
 14.07.2012 - 23:08:43
mouse_md yazdı:
bak işte aslında tanışabilir miyiz diye girmesen söze bu istediğin tarzdaki muhabbet bi süre sonra fazlasıyla oluscak zaten.kızlar azcık ürkek yavru ceylan gibileer.
burdan tanısalım mı diye başlamayıp tanışma işine,sonradann dışarda bile bulusan ne panpalar varr.bi bilsen.
Hiç kız görmesem hadi kotaracan.En kezbanının bile kafasında bin tilki dolanıyor,nat geo wild mı burası ?
Kullanıcı avatarı

#1849923  gönderen ellidokuznoktayetmis
 14.07.2012 - 23:21:34
mouse_md yazdı:
Hiç kız görmesem hadi kotaracan.En kezbanının bile kafasında bin tilki dolanıyor,nat geo wild mı burası ?
en kezbanında bile bin tilki varsa demek ki sorun sende hacı.ya da kezbanlarda aman neyse bilemicem bilemedim ben onu.
hayırlı tanışmalar abisiii.
işler güçleri izle bak perş starda 22:00de.güzel dizii.
Leyla ile mecnun'dan başka bir olayım yok televizyonda arkadaşım.Supernatural olsun,californication olsun,shameless olsun,game of thrones olsun,merlin olsun dizi ihtiyacımı torrent'ten görüyorum.
Kullanıcı avatarı

#2092854  gönderen kamala
 11.12.2012 - 23:31:36
eyll yazdı:sanırım o kişi evet iyi anlaşıyoruz
ama benden 1-2 cm kısa kararsız kalıyorum
bayanla erkek arasındaki boy farkı önemli midir? :roll:
nereye gitti bu kız :roll:
Kullanıcı avatarı

#2092895  gönderen cerebrum80
 11.12.2012 - 23:37:44
kamala yazdı:
eyll yazdı:sanırım o kişi evet iyi anlaşıyoruz
ama benden 1-2 cm kısa kararsız kalıyorum
bayanla erkek arasındaki boy farkı önemli midir? :roll:
nereye gitti bu kız :roll:
kamala eskileri yakalayıp cıkarıyorsun
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3506138  gönderen sweetpearl
 28.03.2016 - 22:03:30
Başımıza taş yağacak😒😒😒
Kullanıcı avatarı

Re:

#3506148  gönderen Dr_fb03
 28.03.2016 - 22:10:06
sweetpearl yazdı:Başımıza taş yağacak😒😒😒
Niye?
Kullanıcı avatarı

Re:

#3506187  gönderen sweetpearl
 28.03.2016 - 22:44:08
Dr_fb03 yazdı:
sweetpearl yazdı:Başımıza taş yağacak😒😒😒
Niye?
ayrıntılarda boğulmaya ne gerek var,fotoğrafın bütününe bakmalı😆

#3506190  gönderen mdloji
 28.03.2016 - 22:45:54
Neyse ki benden kısa erkek yoktur :D
Kullanıcı avatarı

#3506194  gönderen Dr_fb03
 28.03.2016 - 22:49:52
Bazı insanlar gördüm boyu kısa kendi büyük. Bazı insanlar gördüm boyu uzun kendi küçük...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#3506201  gönderen Dr_fb03
 28.03.2016 - 22:55:58
steteskobumsekil yazdı:ee sonuç nolmuş mutlu son muymuş
Sen nasıl istiyorsan öyle olsun :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#3506203  gönderen kaymakam
 28.03.2016 - 22:57:37
her şey tamam da benden 1-2 cm kısa deyip sorun olur mu diyen kızlar Allaha sığınırım :)
  • 1
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21