Pazar , Haziran 16 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
Kullanıcı avatarı

Re:

#1781419  gönderen doctorus
 04.06.2012 - 22:51:32
meritamon yazdı:
doctorus yazdı:
meritamon yazdı: filiz geçen sana şaşırdım ayrıca takdirde ettim itirafından dolayı :D
ne itirafı ne takdiri kim ne nasıl? ,:)
ooo sen dedikoduları kaçırdın okuyaydın :)
ya ben yogun insanıom özet geçin lütfen :)))
Kullanıcı avatarı

Re:

#1781422  gönderen drfiiz
 04.06.2012 - 22:52:54
doctorus yazdı:
meritamon yazdı:
doctorus yazdı: ne itirafı ne takdiri kim ne nasıl? ,:)
ooo sen dedikoduları kaçırdın okuyaydın :)
iki tık tık bi fık fık :D ne yoğunluğu bea :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1781427  gönderen kamala
 04.06.2012 - 22:54:00
drfiiz yazdı:Kısa anlatıcam hemen okuyun silcem :D
fakülteye yeni başladığım yıldı.okulun ilk günlerinde görmüştüm onu.dikkatimi çekti tabi hemen.sonraları da gözüm onu aramaya başladı okulda.yarı dönem boyunca hakkında ne bilgi varsa edindim.sınıflarını bile tanıdım 8) neyse aşık oldum ben ya deyip duruyorum millete de :D ama o salamıyor beni tabi, cool takılıyor aklınca :D yarı dönem bitti, başladık ikinci döneme, 1 hafta geçti sanırım, bahçede bankta oturuyoruz.önümüzden geçti.ağzımdan ben konuşçam die bişeyler döküldü, dıştan düşünmüşüm yani :D kalkarken oturtuyolar beni.oyalanırken.kayboldu çocuk, binaya gittim peşinden yok.arkadaşımı aradım hemen, nerde bu çocuk, konuşçam bizim amfide bekliyorum dedim :D telefonu dayoktu ulaşçak :D oturdum bekliyorum 10 dk sonra geldi.ben sana karşı bir şeyler hissediyorum, aşık oldum dedim.söylemek istedim dedim, olursa olur olmazsa da .. dedim. sonuç olarak kabul etmedi ama pişman deilim yaptığımdan, içimde kalmadı en azından :) ben tutamam kendimi söylerim, bence herkes söylesin ;)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1781428  gönderen meritamon
 04.06.2012 - 22:54:10
drfiiz yazdı:
doctorus yazdı:
meritamon yazdı: ooo sen dedikoduları kaçırdın okuyaydın :)
iki tık tık bi fık fık :D ne yoğunluğu bea :D
:D :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#1781445  gönderen drfiiz
 04.06.2012 - 22:56:00
kamala yazdı:
fakülteye yeni başladığım yıldı.okulun ilk günlerinde görmüştüm onu.dikkatimi çekti tabi hemen.sonraları da gözüm onu aramaya başladı okulda.yarı dönem boyunca hakkında ne bilgi varsa edindim.sınıflarını bile tanıdım 8) neyse aşık oldum ben ya deyip duruyorum millete de :D ama o salamıyor beni tabi, cool takılıyor aklınca :D yarı dönem bitti, başladık ikinci döneme, 1 hafta geçti sanırım, bahçede bankta oturuyoruz.önümüzden geçti.ağzımdan ben konuşçam die bişeyler döküldü, dıştan düşünmüşüm yani :D kalkarken oturtuyolar beni.oyalanırken.kayboldu çocuk, binaya gittim peşinden yok.arkadaşımı aradım hemen, nerde bu çocuk, konuşçam bizim amfide bekliyorum dedim :D telefonu dayoktu ulaşçak :D oturdum bekliyorum 10 dk sonra geldi.ben sana karşı bir şeyler hissediyorum, aşık oldum dedim.söylemek istedim dedim, olursa olur olmazsa da .. dedim. sonuç olarak kabul etmedi ama pişman deilim yaptığımdan, içimde kalmadı en azından :) ben tutamam kendimi söylerim, bence herkes söylesin ;)
ay silmemiştim di mi :D
Kullanıcı avatarı

Re:

#1781451  gönderen doctorus
 04.06.2012 - 22:56:46
kamala yazdı:
vay fiiz bende tebrik edenlere katılıyorum :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1781467  gönderen drfiiz
 04.06.2012 - 22:59:22
doctorus yazdı:
kamala yazdı:
tşk ederm :) ya amfi lafında çıktı hepsi ben de döküldüm :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1781480  gönderen doctorus
 04.06.2012 - 23:00:26
drfiiz yazdı:
doctorus yazdı:
kamala yazdı:
tşk ederm :) ya amfi lafında çıktı hepsi ben de döküldüm :D
ya uzman oluyorum başlıgıma cevap atsana bende cevap yazıp uzman olıyım hadi :)
Kullanıcı avatarı

Re: selam

#1781652  gönderen dr112e
 04.06.2012 - 23:34:16
padrel yazdı:ya arkadaşlar banada birini buluverin ya,38 yaşıma girdim,yakışıklı sayılırım (yani türk kızlar zor beğeniyorda nebileyim çok güzel bir yabancı kız beğenmişti yani şimdi öylesini tvde görsem vay be ne güzellik derim o yüzden sayılırım diyorum türk kızların ilgi alanına girememe sorunsalından) boyum kilom falan iyi,valla çoluk çocuğa karışamadan evlenemeden göçüp gidecem ya,yokmu hiç tanıdığı güzelce iyi aklı başında bir kız,annemde bekliyor yazık kadıncağız da yaşlandı.. Ya valla geyik yapmadan yardımcı olcaklara açığım. Aklı başında olması önemli ya tuhaf insanlar var,soyadından adam eliyen var ya son tanıştığım kız soyadımı beğenmemişti,keşke soyadın böyle olmasaydı falan demişti... Yani ne bileyim devirde bozulmuş valla birinden hoşlanıyon duyuyonki evli başka birisiyle beraber falan.. Yani türk kızlarında azımsanmayacak oranda bir tuhaflık var doğru kişiyi bulsamda kurtulsam bende...
yaa padrel valla artık bu durumuna el koyuyorum. Sana bulcam ben seferber olucam artık. Bu duruma dur demenin uaktı geldi.memleket,şehir nereydi onu söyle sen.ha bı de burç. :D öhom, neyse 35im diyip duruyon ama 27desen inanırım.hc göstermiyosun ki. Boylu poslu efendı durust adamsın,mikrobiyoloji dr usun. Degerini bilememişler kızlar.ama bulcam sana söz yanı.merak etme sen....bu ciglıklarını duyuyor ve padreli evlendirme gönullusu ilan ediyorum kendimi. :k (3): not: bu konuda ciddiyim ha.
Kullanıcı avatarı

#1781670  gönderen kamala
 04.06.2012 - 23:37:41
padrel abi niye başlık açmıyorsun?
Kullanıcı avatarı

#1781706  gönderen dr112e
 04.06.2012 - 23:49:16
kamala yazdı:padrel abi niye başlık açmıyorsun?
yok.ben ona reelden bulucam,burdan da uygun birini görursem harekete gecicem.baslık acmasın,ciddiyetsiz oluyo :D kısmet kapatıyo bence başlık açılınca.
Kullanıcı avatarı

selam

#1781722  gönderen padrel
 04.06.2012 - 23:53:06
dr112 kamala sağolasın kardeşimsiniz valla öyle içten bir hoşnutluk oldu,ne bileyim sevindim işte... memleket antalya
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1781748  gönderen dr112e
 04.06.2012 - 23:56:37
padrel yazdı:dr112 kamala sağolasın kardeşimsiniz valla öyle içten bir hoşnutluk oldu,ne bileyim sevindim işte... memleket antalya
ohoo kolay.bızdensin.akdeniz. :clap:
Kullanıcı avatarı

#1781752  gönderen kamala
 04.06.2012 - 23:57:20
dr112e yazdı:
kamala yazdı:padrel abi niye başlık açmıyorsun?
yok.ben ona reelden bulucam,burdan da uygun birini görursem harekete gecicem.baslık acmasın,ciddiyetsiz oluyo :D kısmet kapatıyo bence başlık açılınca.
valla yukarıda gayet kendini güzel anlatmış bence ciddi olduğu anlaşılıyor :) bunu yapmadan senin kendini anlattığın gibi padrel abi anlatırsa bence iyi olur yani
Kullanıcı avatarı

#3743399  gönderen Pearlyy
 04.12.2016 - 01:34:34
Hmm ss. ..
Bu klup çoktan kurulmuş.. nerdeyse pisti olacaktımm
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31