Çarşamba , Ekim 16 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
sliding yazdı:
18.11.2018 - 19:00:37
hayda yazdı:
18.11.2018 - 16:53:17
Gülay yazdı:
18.11.2018 - 16:43:30

İş yükü doktordan az mı dedi biri :D ne kadar insan o kadar dosya , sizin icin de o kadar hasta demek. Biraz daha düsünmenizi tavsiye ederim.
bence siz düşünseniz daha kolay sonuca ulaşırsınız. adli tatilden tut da haftada kaç gün duruşmalara gittiğinizi falan göz önüne alabilirsinz .bazı işler bazı işlerden yoğundur bu siz yatıyorsunuz demek değildir. sizin işin şekli o şekildir olması gereken odur bizim işin de sizin gibi olması gerek ayda bin davaya bir hakim bakmazken hekim de bakmamalı.
http://www.hukukihaber.net/mesleki-huku ... 74239.html
Bana trol diyen arkadasin dunyadan haberi yok..bugun bir hakimin totalde eline gecen 6bin civaridir. Lakin özelde özellikle kadin doğum gibi cerrahi branslardaki kadin hekimlerin totalde aldiklari 15binden asagi inmez. Devlette de dönerler dusmeden bu rakamlara yaklasanlar vardi.sanirim sen trolsun ya da hekim degilsin hakime hanim gibi doktorlarla özel ilgin var :)
kardesim doktorlardan vergi rekortmeni de var bu geneli gosterseydi keske. Hakim4 5 aliyor hatta senin galiba en son yapilan zamlardan da haberin yok. Ben ortalamadan bahsediyorum doguda sozlesmelerle kac alindigini sana soylemiyecem yoksa sen o bilgiyi de bir yerlere tasirsin .senin daha mesleki konularda yardimci oldugun yokken sadece sikayet ederken biz buradaki insanlara bildigimiz kadar yardim ettik kimin doktor oldugu belli forumda merak etme sen
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
neurogenital yazdı:
18.11.2018 - 02:42:26
Bir hocamız enjeksiyon sırasında canı yanan bir hastasının hocamızı dava etmesi sonucu adam yaralamaya teşebbüsten davalarla uğraşmış hatta ağır cezaya kadar gitmiş de anca kurtulabilmiş aynı durum eşinizin başına gelse ve görevli hakim siz olsanız durumu nasıl yorumlardınız? Daha doğrusu yorum yapıyor musunuz yoksa kanun ne ise onu mu uyguluyorsunuz?
Dusunun bu basligi acan kisiye bunlari soyleyen , bu insana hayatimizi emanet etmek zorunda kalacagiz;) belik on sene sonra bu adam bizi ameliyat edecek..
Ya cok merak ettim fakesin, trolsun yada dogru kelime neyse o kelimesin neurogenital arkadas,
lutfen bana anlatirmisin neurogenital ne demek neden bu ismi aldin?