Cuma , Eylül 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
bellapais yazdı:
18.11.2018 - 18:58:49
malesef su son olaylar sonrasi 26 yas civari hakimler var.. onlarin yargisina dusmek cok uzucu.. deneme yanilmayla pismelerini yasayacak bir sure adalet..umarim kotu kararlar olmaz..burada yazmak yerine yargi kararlarini okusaniz minnettar kalirdik hakime hanim..
Doktorlardan bize gelip ağlayan stalarinizi ne yapacagiz hekim hanim.
Kullanıcı avatarı
Gülay yazdı:
18.11.2018 - 19:45:23
bellapais yazdı:
malesef su son olaylar sonrasi 26 yas civari hakimler var.. onlarin yargisina dusmek cok uzucu.. deneme yanilmayla pismelerini yasayacak bir sure adalet..umarim kotu kararlar olmaz..burada yazmak yerine yargi kararlarini okusaniz minnettar kalirdik hakime hanim..
umarim kotu kararlar olmaz derken bir ümit duydugumu gosterdim iyi niyetle.benim hastalarim simdilik aglamadi hepsinde kuru goz var :lol: atarlisiniz adanali filan misiniz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
bellapais yazdı:
18.11.2018 - 19:53:48
Gülay yazdı:
18.11.2018 - 19:45:23
bellapais yazdı:
umarim kotu kararlar olmaz derken bir ümit duydugumu gosterdim iyi niyetle.benim hastalarim simdilik aglamadi hepsinde kuru goz var :lol: atarlisiniz adanali filan misiniz
Hakim degilim derin bir oh cekebilirsiniz
bellapais yazdı:
18.11.2018 - 20:11:30
yaw aslinda bu aralar var bikac yeni atanan bizim asistanlarin arada takildigi.. uzuluyorum bir kadin olarak hallerine deli mayin gibi.. neyse .. hayirlisi herkes hakettigini yasiyor..
O yuzden avukatim.:D hakimlik sinavina girecektim vazgectim
Gülay yazdı:
18.11.2018 - 20:13:55
bellapais yazdı:
18.11.2018 - 20:11:30
yaw aslinda bu aralar var bikac yeni atanan bizim asistanlarin arada takildigi.. uzuluyorum bir kadin olarak hallerine deli mayin gibi.. neyse .. hayirlisi herkes hakettigini yasiyor..
O yuzden avukatim.:D hakimlik sinavina girecektim vazgectim
Erkek arkadasim da doktor.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Sanıyorlar ki gayri ahlaki, kamu duzene aykiri gibi hukuktaki basmakalıp kelamları edeni hakim savcı sanarız. Biz senin hakim olmadığını anlamıştık. Galiba beklediğin ilgiyi göremedin ki bunu forumda açıkladın. Senden özeline yazanlarla troll geçmeni bekliyorduk. Üzüldüğümse avukat da olmaman. İşte neden drtusta tıpdışı istemiyoruz seyredin.
Kullanıcı avatarı
Neyse ydusla ilgili karar başlıgına bakmaya gelip böylesi bir durumla karsılaşıp yazmış bulundum. Forumun mevcut halinde dakika durulmayacagının kanıtıdır. Şimdi forumda ikinci bir “içinden geçeni söyle “ başlıgı açamazsın ama zibilyon tane evlilik başlıgı açar tıpdısıları çekersin böyle.