Cuma , Eylül 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
Redcrystal yazdı:
01.09.2018 - 12:20:17
:Benim bildiğim hayvanlar misal kediler çok eşli değil mi? Her martta evlilik yapmadan gönlünce istediği kedi ile çiftleşiyor :D :D :D

Yanlış biliyorsam düzeltin :D
Kedi ile ilgili bişey yazdım...Sadece... Lütfen yanlış Anlaşılmasın... Benim bu yazımdaki tek konu kedi..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Mesela bazı erkekler var, gerçekten kaliteliler ve değer verilip baş üstünde tutulacak adam gibi adam erkek gibi erkekler vardır.

1. Kendi özgür iradesiyle, kendisini evleneceği kıza saklamıştır.

2. Evlilik, sevgililik niyeti olmadığı hiç bir kıza, başka duygularla bakmaz

3. Kendisi kimsenin karısına, kızına, annesine, kardeşine kötü gözle bakmadığı için...
Doğal bir erkek gibi erkek iç güdüsüyle,kendi eşine, annesine, kız kardeşine, kızına kötü gözle bakılmasından rahatsız olur

4. Evlendiğinde aşk tutku sevgi ile evlenir, ve zaten ilk fiziksel temas kuracağı kişi eşi olacağı için bu tutku sevgi aşk hep devam eder, yıllar geçtikçe artar..

5. Ne kadının ne erkeğin aklından evlendikten sonra acaba başka biri diye bir fikir dahi geçmez..
Dünyanın en erdemli şahıslarında bulunan bir özelliğe sahiplerdir...sadakat

Sadakat sadece eşe karşı mı olur... Hayır

Sadakat önce ülkeye vatanına sadakat ile başlar... Vatan sevgisine sadakat ile başlar..
norcuron yazdı:
01.09.2018 - 11:34:39
evlenmek insan doğasına aykırı

evlendikten sonra erkeğinde kadınında gözü dışarda olur. Erkek bu işi biraz daha rahat yapar hatta toplum erkeğe toleranslıdır bu konuda..ama işin doğası bizler homo sapiens olarak tek eşli değil çok eşli olarak evrildik.

Samimi erkeği tanımanın yolu bu soruyu sormaktır bence. Eğer karşı cinse şehevi duygularla bakan bir erkek, kendi kız kardeşi, kızı yada annesine bakılmasından rahatsızlık duymuyorsa samimidir dürüsttür. Bu insanla evlenebilirsiniz. Diğer tüm erkekler kaypaktır.
çok merak ettiğimden soruyorum:
norcuron ve onu like leyen;
biri çıkıp size gelse ve dese ki ''seninle evlenmek istiyorum ama ben evliyken de çok eşli olarak yaşarım ben böyleyim ailem de böyle yaşayabilir böyle yaşatılabilir'' dese ve o şahıs aradığınız tüm diğer kriterlerinizi barındırıyor olsa , kabul eder miydiniz?
sternum9 yazdı:
01.09.2018 - 13:30:51
norcuron yazdı:

evlendikten sonra erkeğinde kadınında gözü dışarda olur. Erkek bu işi biraz daha rahat yapar hatta toplum erkeğe toleranslıdır bu konuda..ama işin doğası bizler homo sapiens olarak tek eşli değil çok eşli olarak evrildik.

Samimi erkeği tanımanın yolu bu soruyu sormaktır bence. Eğer karşı cinse şehevi duygularla bakan bir erkek, kendi kız kardeşi, kızı yada annesine bakılmasından rahatsızlık duymuyorsa samimidir dürüsttür. Bu insanla evlenebilirsiniz. Diğer tüm erkekler kaypaktır.
biri çıkıp size gelse ve dese ki ''seninle evlenmek istiyorum ama ben evliyken de çok eşli olarak yaşarım ben böyleyim ailem de böyle yaşayabilir böyle yaşatılabilir'' dese ve o şahıs aradığınız tüm diğer kriterlerinizi barındırıyor olsa , kabul eder miydiniz?

Sternumcuğum
Bu tarz mentaliteye sahip olanlar, bizim mentalitemize sahip olanların tamamen uzağında, sınırın çok ötesinde... Ben yazılarımı hiç bu mentaliteye sahip olanlarla yazmamki.. Zaten değişmezler, değişmelerine ihtiyacımız da yok

Ben yazılarımı bizim sınırımıza yakın olanlara yazıyorum, son rötuşları eksik olanlara yazıyorum...

Bu tarz mentaliteye sahip olanlarada acıyorum..Gerçekten birini sevmeyi ve sadakati tutkuyu asla bilemeyecekler...içlerinde devamlı bir boşluk olacak
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
norcuron yazdı:

Madem yanındaki kadın, sana sevgisi ile bağlı ve sadakatli olmayacak,.. zamanla gelişen aşk tutku sevgi gibi bir kavramla sana bağlı olmayacak. Kocam demeyecek o şekilde kıymet vermeyecek.....

O zaman daha yakışılı, daha zengin, daha daha fazlasını buldu mu senle ne işi var.... Bak senin mantığında cevap veriyorum madem sadakat önemli değil çok eşlilik var ya...Çok eşliliği benimseyen bir kız siyahi erkekleri tercih eder eminim :D

Resim 50 cent klibinden :D :D :D

Resim

İnsanoğlunun aklı vardır, güvenmek, birine değer vermek, sevmek ister, hayat arkadaşı ister,... Asıl insanoğlu doğası budur..
Redcrystal yazdı:
01.09.2018 - 14:22:27
sternum9 yazdı:
norcuron yazdı:

Sternumcuğum
Bu tarz mentaliteye sahip olanlar, bizim mentalitemize sahip olanların tamamen uzağında, sınırın çok ötesinde... Ben yazılarımı hiç bu mentaliteye sahip olanlarla yazmamki.. Zaten değişmezler, değişmelerine ihtiyacımız da yok

Ben yazılarımı bizim sınırımıza yakın olanlara yazıyorum, son rötuşları eksik olanlara yazıyorum...

Bu tarz mentaliteye sahip olanlarada acıyorum..Gerçekten birini sevmeyi ve sadakati tutkuyu asla bilemeyecekler...içlerinde devamlı bir boşluk olacak
haklısın cnm da yukarda bahsettiğin son rötuşa senin de uyman gerek;ne o kaslı/siyahi bilmem ne, paylaştığın resimler,bazı sansüre ihtiyaç yorumlar,...bunlar da senin karşıdan beklediklerinle tezat oluyor ki burda bazı dürüst karakterli insanların tepkisini de bu yüzden alıyorsun, bunlara dikkat etmeni öneririm ablacığım.
sternum9 yazdı:
01.09.2018 - 15:39:33
Redcrystal yazdı:
01.09.2018 - 14:22:27
sternum9 yazdı:

Sternumcuğum

haklısın cnm da yukarda bahsettiğin son rötuşa senin de uyman gerek;ne o kaslı/siyahi bilmem ne, paylaştığın resimler,bazı sansüre ihtiyaç yorumlar,...bunlar da senin karşıdan beklediklerinle tezat oluyor ki burda bazı dürüst karakterli insanların tepkisini de bu yüzden alıyorsun, bunlara dikkat etmeni öneririm ablacığım.
Anladım haklısın ama şimdi çok eşlilik human doğasını diyen bir erkeğe nasıl cevap vereceğim ki?
Yine de dikkat ederim bundan sonra
Redcrystal yazdı:
01.09.2018 - 10:59:47
babaronaldo yazdı:
01.09.2018 - 03:30:46
Ne kadar saçma başlık gördüysem bu eleman açmış başlıkları. Ya ciddi problemleri var yada insanlarla dalga geçiyor
İşine gelmeyince saçma der :D ... De de ne olacak... Hayatın gerçekleri değişmeyecek

Senin eski bir soruya verdiğin cevabı buldum sitede

viewtopic.php?f=44&t=152626&start=30
"
"RE: EVLENMEDEN BİRLİKTE YAŞAMAK
#4086270 gönderen babaronaldo
24.03.2018 - 21:11:23
Türkiye buna hazır değil 😀""

Demişsin :D :D hazır olmasını mı istiyorsun?
Gerçekten işsizsin kardeş. Başlık açmayı geçmiş eskiden bu tarz açılan başlıkları da okumuşsun. Emojilerle ifade edilmeye çalışılan şeyi anlamayacak kadar da safsın.
babaronaldo yazdı:
02.09.2018 - 15:50:37
Redcrystal yazdı:
01.09.2018 - 10:59:47
babaronaldo yazdı:
01.09.2018 - 03:30:46
Ne kadar saçma başlık gördüysem bu eleman açmış başlıkları. Ya ciddi problemleri var yada insanlarla dalga geçiyor
İşine gelmeyince saçma der :D ... De de ne olacak... Hayatın gerçekleri değişmeyecek

Senin eski bir soruya verdiğin cevabı buldum sitede

viewtopic.php?f=44&t=152626&start=30
"
"RE: EVLENMEDEN BİRLİKTE YAŞAMAK
#4086270 gönderen babaronaldo
24.03.2018 - 21:11:23
Türkiye buna hazır değil 😀""

Demişsin :D :D hazır olmasını mı istiyorsun?
Gerçekten işsizsin kardeş. Başlık açmayı geçmiş eskiden bu tarz açılan başlıkları da okumuşsun. Emojilerle ifade edilmeye çalışılan şeyi anlamayacak kadar da safsın.

Bilemem sen Kendini daha iyi bilirsin :D :D emojiymiş hıh :D ... sen kimsin diye araştırınca okudum gerçekten benim başlığıma saçma diyen muhterem zaat kim diye :D ....
O başlığa yazsaydın ne saçma başlık diye , ama gönlün el vermemiş o başlığa saçma demeyi ...

Neyse istediğine saçma de gardaş...banane ...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009