Pazartesi , Haziran 17 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
DişiFajVeBoToks yazdı:
25.08.2018 - 12:27:19
Tus hancı biz yolcu başlıgı kilitlenmiş. Forumda böyle başlıklar popüler. Moderatörleri göreve davet ediyorum
Ülkenin en zeki insanlarının herkese açık bir platformda bunları konuşması çok yanlış. Fenomen doktorlar kadar kötü bir izlenim
Hormonsuz ve takviyesiz doğru beslenme ile birlikte spor yapmak ve bunun sonucunda vücüdun şekillenmesi ve kaslanması çok sağlıklı yaşam şekillerinden biridir.
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
25.08.2018 - 12:32:43
DişiFajVeBoToks yazdı:
Tus hancı biz yolcu başlıgı kilitlenmiş. Forumda böyle başlıklar popüler. Moderatörleri göreve davet ediyorum
Ülkenin en zeki insanlarının herkese açık bir platformda bunları konuşması çok yanlış. Fenomen doktorlar kadar kötü bir izlenim
Hormonsuz ve takviyesiz doğru beslenme ile birlikte spor yapmak ve bunun sonucunda vücüdun şekillenmesi ve kaslanması çok sağlıklı yaşam şekillerinden biridir.
Hahahahah😂Cehaletimize ver abla kusura bakma ana fikri anlayamadık😊
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
dr_oytun yazdı:
25.08.2018 - 12:03:29
Redcrystal yazdı:
25.08.2018 - 11:12:01
muscl3 yazdı:
25.08.2018 - 10:53:21
kaslı erkeğim kaslı kızlardan hoşlanıyorum bknz nick
Kaslı kız mı :D
Resim

Sen bence fit veya hafif kaslı demek istedin :D :D
fotodaki kızın adı Julia Vins, rus powerlifter sporcusu, https://steroidssaleguide.com/does-juli ... an-barbie/
bu sitede yazdığına göre büyük ihtimal testo steroidler kullanıyor, e malum bu hormonlar da kadınlarda klitoris büyümesi yapıp penise benzer bir organ haline getiriyor, yani demem o ki kaslı kız sevicem derken karşınıza minik bir harun abi çıkabilir.
Zaten yukarıdaki kadar kaslı kız tercih edecek kişi az sayıdadır. :D düşünsene böyle bir sevgilisi var bir erkeğin ve bir konuda anlaşamadılar, kız sinirlendi.. :D :D

Ya bence bir kızda aşağıdaki fotodaki kadar kas güzel, hafif kaslı

Resim
zekidegilimbendoktor yazdı:
25.08.2018 - 12:40:19
Redcrystal yazdı:
25.08.2018 - 12:32:43
DişiFajVeBoToks yazdı:
Hahahahah😂Cehaletimize ver abla kusura bakma ana fikri anlayamadık😊
Başlıkla Reyting yapıyorum :D :D yukarıdaki gibi yazsam, dilekçe yazısı gibi kim okur...boğazında şallı ağzında piposu olan bir kaç kişi okur sadece :D
Labelleindeferens yazdı:
25.08.2018 - 13:33:13
Popüler kültür nicki gibisin redcrystal😂
Bi başlık eskimeden,başka başlık empoze oluyor😂
Şimdi çevremdeki tıpçılara bakıyorum, sınavlara girdiğim yerlerde tıpçılara bakıyorum

Çoğu tıpçı kız güzel, bmi güzel ,vücutları sağlıklı ,bakımlı, parıldıyor, gözalıcı... Bir de üstüne neşeli ve jandarma gibi atik çevik :wink:

Bir de erkeklere bakıyorum,... çoğu tıpçı erkek ,tıpçı kızlar kadar gözalıcı değil her konuda ....Yani Biraz spor yapsalar biraz daha atik çevik olsalar daha gözalıcı olurlar

Yani tıpçı erkek için çok sayıda alternatif kız varken

Tıpçı kız için sayı daha az :D :D

Gözalıcı erkek Sayısı artarsa herkesin iyiliğine olur dedim. .. ,,, iki spor yapsınlar yaww:D

Doktor Topluluğu için çalışıyorum burda yani :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
muscl3 yazdı:
25.08.2018 - 15:15:12
Redcrystal yazdı:
25.08.2018 - 11:12:01
muscl3 yazdı:
25.08.2018 - 10:53:21
kaslı erkeğim kaslı kızlardan hoşlanıyorum bknz nick
Kaslı kız mı :D
Resim

Sen bence fit veya hafif kaslı demek istedin :D :D
Böyle bir kıza her şeyimi verebilirim ...
:D :D :D ahahay... Şöyle kaslı kolları ile romantik sarılır, dadından yenmez :D :D
doktorbeyevladim yazdı:
25.08.2018 - 15:45:38
Sitede hic kasli biri yok mu ya, su hanim ablamizi aliverse bi hayrina
Sağol ama Niye, tabi kızları uyandırıyorum dimi :D .. Ben gideyim kas bilmeyen kızcağızlar size kalsın..
Sonra Salınsın göbekler :D :D

Kızlar size burdan duyuruyorum..Çok güzelsiniz.. Siz nasıl kendinize bakıyorsanız, yanınızda ki erkek de size yakışmak için iki spor yapsın..
Ahana da diyorum :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
25.08.2018 - 12:28:36
mcemil23 yazdı:
25.08.2018 - 12:10:44
Başlığı görünce dedim ki kesin redcrystal açtı.drtus ntv den flash tv’ye dönüşüm noktasında son hızla ilerliyor.
Şu başlığa bak, eskiden çirkin kadın özelliklerini sormuş başlık.. :roll: viewtopic.php?t=77816
Arasam ne başlıklar çıkar
Asıl flaş bu

Ben TLC tv modunda hayattan belgesel ve kesitler sunuyorum
Ona da bakmama ihtiyaç yok.eleştiren herkesi sınıflandırmanız da garip.forumun ismi drtus başlıklar çelişkili sanki...cevap vermem bile prim sebebi.sizin aslında burda olan ama başka şeyleri tatmin etmek için başka nickle tekrar ortaya çıkan biri olduğunuza inanıyorum.her neyse sizin kafa yapınızın reel hayatta karşılığı birşey olmaya yaklaşıp olamayan tiplerdir.ve karşınıza aklınızdaki gibi biri çıkmaz ama başka şeylerden dolayı razı olursunuz.burada yaptığını mazur gösterme çabaları takdire şayan ama bence hastalıklı düşünce dinamiklerinin ürünü.midesinde ne varsa onu kusar insan.
mcemil23 yazdı:
25.08.2018 - 16:58:18
Redcrystal yazdı:
25.08.2018 - 12:28:36
mcemil23 yazdı:
25.08.2018 - 12:10:44
Başlığı görünce dedim ki kesin redcrystal açtı.drtus ntv den flash tv’ye dönüşüm noktasında son hızla ilerliyor.
Şu başlığa bak, eskiden çirkin kadın özelliklerini sormuş başlık.. :roll: viewtopic.php?t=77816
Arasam ne başlıklar çıkar
Asıl flaş bu

Ben TLC tv modunda hayattan belgesel ve kesitler sunuyorum
Ona da bakmama ihtiyaç yok.eleştiren herkesi sınıflandırmanız da garip.forumun ismi drtus başlıklar çelişkili sanki...cevap vermem bile prim sebebi.sizin aslında burda olan ama başka şeyleri tatmin etmek için başka nickle tekrar ortaya çıkan biri olduğunuza inanıyorum.her neyse sizin kafa yapınızın reel hayatta karşılığı birşey olmaya yaklaşıp olamayan tiplerdir.ve karşınıza aklınızdaki gibi biri çıkmaz ama başka şeylerden dolayı razı olursunuz.burada yaptığını mazur gösterme çabaları takdire şayan ama bence hastalıklı düşünce dinamiklerinin ürünü.midesinde ne varsa onu kusar insan.
1. Bilemedim tamamen yeniyim
2. Bilemedin ben birşey olmaya yaklaşmış biri değilim.. Ben çok şeyim... Çok yönlüyüm..Hatta ben benden daha çok yönlü insanla nerdeyse karşılaşmadım..Her insan gibi eksik yönlerim var ve hala yapmak istediğim çok şey var

.Ve daha çok şey olmaya devam edeceğim...

3.bilemedin ben hoşlanmadığım birşeye asla razı olmadım, yok verdim .. Yalnız kaldım ama kötü erkekle olacağıma yalnız kalırım...

4. Evet hem iyi karakterli hem kaslı bir adam istiyorum.. Evet midemde kaslı adam istiyorum :D :D

yani anlamadım az 2 spor yapın demek neden bu kadar zorunuza gitti??

Hayır kızlar uyanmasın, kızlar bakımlı fit olsun ama erkekten istemesin.. İstiyorsunuz galiba?