Cuma , Eylül 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
Bir de kendime iğne batırayım, fiziksel özelikler ile ilgili soru sorarken daha niyetimi nedenini açık bellii ederim yani kim spor yapıyor spor çok güzel gibi mesajlar...

( tabi artık buralar çok oyalıyorum terk edicem bu diyarları muhtemelen uzun bir süre rahatsınız) :wink:

Ve biraz daha yumşak dil kullanacağım bazı yerlerde...

Hoşçakalın :wink:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
drbuspiron yazdı:
26.08.2018 - 01:07:57
Bu redcrstal ı neredeyse seveceğim herkes yüzüne yüzüne sövüyor resmen hiç bozulmadan gayet sakin geyik cevaplar veriyor değişikli kadın (:

Mobbing yapmaya çalışan kişi neden mobing yapar
Çünkü ruhu içten içten eziktir, zavallı bir eziktir, başka kızlar tarafından reddedilmiştir, beceriksizdir

Yani mobbing yapmaya çalışan eziklerle niye uğraşayım bir de

Ve ayrıca kızlara da tekrardan duyuru yapıyorum, tanımadığı veya tanıdığı başka kadınlara en ufak anlaşmazlıkta söven hakaret eden erkek.. Sizinle flört döneminde iyi geçinse dahi Sizinle evlendikten sonra size de en ufak anlaşmazlıkta hakaret edecek ve sövecektir..

Böyle erkeklerle evlenilmez

Kadınlara kolaylıkla hakaret eden erkek de, ezik erkeklerdir
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
26.08.2018 - 15:02:55
drbuspiron yazdı:
26.08.2018 - 01:07:57
Bu redcrstal ı neredeyse seveceğim herkes yüzüne yüzüne sövüyor resmen hiç bozulmadan gayet sakin geyik cevaplar veriyor değişikli kadın (:

Mobbing yapmaya çalışan kişi neden mobing yapar
Çünkü ruhu içten içten eziktir, zavallı bir eziktir, başka kızlar tarafından reddedilmiştir, beceriksizdir

Yani mobbing yapmaya çalışan eziklerle niye uğraşayım bir de

Ve ayrıca kızlara da tekrardan duyuru yapıyorum, tanımadığı veya tanıdığı başka kadınlara en ufak anlaşmazlıkta söven hakaret eden erkek.. Sizinle flört döneminde iyi geçinse dahi Sizinle evlendikten sonra size de en ufak anlaşmazlıkta hakaret edecek ve sövecektir..

Böyle erkeklerle evlenilmez

Kadınlara kolaylıkla hakaret eden erkek de, ezik erkeklerdir

Burda daha uygun olur
Hadi kaslı erkegide al
Şurdan silkelene silkelene git
Sonra küfürbaz ben oluyom
Kaluk la bunlar

Son bi kere
aykut internette ve reelde :D :D

aykut elmas adlı kısa video sanatçısının kısa bir videosu ,..tabi bu videoda toplumsal bir dahiyane tespit olduğu için ve gerçeği iyi şekilde yansıtmaya çalıştığı için sanatçı küfüreden internet kullanıcı rolüne girmesi gerekiyordu

küfürlerin şimdiden kusuruna bakmayın...tespite bakın

saygılar :wink:
Redcrystal yazdı:
26.08.2018 - 20:17:40
aykut internette ve reelde :D :D

aykut elmas adlı kısa video sanatçısının kısa bir videosu ,..tabi bu videoda toplumsal bir dahiyane tespit olduğu için ve gerçeği iyi şekilde yansıtmaya çalıştığı için sanatçı küfüreden internet kullanıcı rolüne girmesi gerekiyordu

küfürlerin şimdiden kusuruna bakmayın...tespite bakın

saygılar :wink:
aykut ve reeldeki özgüvensizliği
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009