Cuma , Eylül 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
Bende kaslı erkek, sorumluluk sahibi ne yaptığını bilen özgüvenli bir imaj çiziyor ilk bakışta... Ve evet etkiliyor

Yani bu ne kadar doğru bilmiyorum

Kızlar kaslı erkekler sizi de etkiliyor mu?

Yoksa izlediğim çok sayıdaki amerikan filmlerinede dünyayı kurtaran kaslı adamlar sonucu oluşmuş bir illüzyon mu yaşıyorum? :D :D
Yolda vucut geliştiren adamlar gördüm mü, hayran hayran bakmamak için kendimi zor tutuyorum.. Cool kalmam lazım ya :D

Kaslı bir erkek, aşık olunmak ve beğenilmek açısından ne kadar önde?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
25.08.2018 - 03:52:32
Bende kaslı erkek, sorumluluk sahibi ne yaptığını bilen özgüvenli bir imaj çiziyor ilk bakışta... Ve evet etkiliyor

Yoksa izlediğim çok sayıdaki amerikan filmlerinede dünyayı kurtaran kaslı adamlar sonucu oluşmuş bir illüzyon mu yaşıyorum? :D :D
Yolda vucut geliştiren adamlar gördüm mü, hayran hayran bakmamak için kendimi zor tutuyorum.. Cool kalmam lazım ya :D

Get out cancagizim
bu son olsun yazdı:
25.08.2018 - 10:06:58
Cevap vermeyelim lütfen, mantar gibi her yerden tuhaf konulu başlıklar fırlıyor, ne yapacağımızı şaşırıyoruz.
Kassız Erkekler beğenmedi :mrgreen:
Şimdi zamanında böyle bir başlık açılmış bayağı da cevap gelmiş yani

[urlhttp://www.drtus.com/forum/viewtopic.php?t=77816[/url]

Şimdi drtusu incelesem nasıl başlıklar görürüm uğraşacak zaman yok...

Erkekler kendileri ile ilgili olan şeyleri görmemezlikten geliyor galiba :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
bu son olsun yazdı:
25.08.2018 - 10:08:22
Redcrystal yazdı:
25.08.2018 - 03:52:32

Get out cancagizim
Bayansan soruya cevap verir misin?
Yok erkeksen ve kaslı değilsen get out cancağızım :D :D
JustAnotherKinase yazdı:
25.08.2018 - 03:59:04
Trol detected
Kassız erkek beğenmedi :D
Trol mrol değilim...Sadece samimi bir itirafta bulundum..

Zamanında bu konu başlıkları açılmış, dr tusu incelesem ne başlıklar görürüm.. Cevap da vermişler bayağı

viewtopic.php?t=77816

İşinize gelmedi mi troll bilem ne... Trol değilim çok da ustrublu bir dille soru sordun yani

De tustaki Her yeni kıza özelden mesaj atmaktan daha az troll bir durum
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
25.08.2018 - 11:12:01
muscl3 yazdı:
25.08.2018 - 10:53:21
kaslı erkeğim kaslı kızlardan hoşlanıyorum bknz nick
Kaslı kız mı :D
Resim

Sen bence fit veya hafif kaslı demek istedin :D :D
fotodaki kızın adı Julia Vins, rus powerlifter sporcusu, https://steroidssaleguide.com/does-juli ... an-barbie/
bu sitede yazdığına göre büyük ihtimal testo steroidler kullanıyor, e malum bu hormonlar da kadınlarda klitoris büyümesi yapıp penise benzer bir organ haline getiriyor, yani demem o ki kaslı kız sevicem derken karşınıza minik bir harun abi çıkabilir.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
mcemil23 yazdı:
25.08.2018 - 12:10:44
Başlığı görünce dedim ki kesin redcrystal açtı.drtus ntv den flash tv’ye dönüşüm noktasında son hızla ilerliyor.
Şu başlığa bak, eskiden çirkin kadın özelliklerini sormuş başlık.. :roll: viewtopic.php?t=77816
Arasam ne başlıklar çıkar
Asıl flaş bu

Ben TLC tv modunda hayattan belgesel ve kesitler sunuyorum