Cuma , Eylül 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
parcalıbulut yazdı:
24.08.2018 - 17:21:33
Redcrystal yazdı:
24.08.2018 - 17:14:35
parcalıbulut yazdı:
24.08.2018 - 17:03:25

Yaw el koymak nedir kalsa ne olacak kredi kartı denen bir şey var verirsin otomatik ödeme talimatını paşa gibi harcarsın. Biraz güvenin karşıdakineher şeyi hakaret, kullanma olarak malgılamakta nedir?

O zaman Ama sen ver karına kartını? Onda kalsın ne olacak?
Kadınım ben veririm hiç problem değil hatta birimizinkini harcarız digerini biriktiririz böyle daha güzel olur.
Sen kadın mısın? evli misin? Veriyor musun kartı?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
parcalıbulut yazdı:
Redcrystal yazdı:
parcalıbulut yazdı:
24.08.2018 - 17:03:25

Yaw el koymak nedir kalsa ne olacak kredi kartı denen bir şey var verirsin otomatik ödeme talimatını paşa gibi harcarsın. Biraz güvenin karşıdakineher şeyi hakaret, kullanma olarak malgılamakta nedir?

Kadınım ben veririm hiç problem değil hatta birimizinkini harcarız digerini biriktiririz böyle daha güzel olur.
Zaten kraldan çok kralcılar yüzünden.. Erkekden çok erkekçi kadınlar yüzünden.. Erkekler bu kadar rahat fink atıyor...

Sonra sizin kocalarınız bekar erkeklere örnek oluyor
Çığ gibi kötü mentaliteli erkek artışı oluyor..
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
24.08.2018 - 19:00:00
parcalıbulut yazdı:
Redcrystal yazdı:

3.kez kadınım diyeceğim :D evli değilim ama böyle şeyleri dert etmem. Edenleri de daha evlenmeden boşanmayı düşünüp kendilerini garantiye almayı düşünenler olarak görüyorum. Ha paragöz cimri erkek demişsiniz flörtleşirken anlayın bi zahmet :D
parcalıbulut yazdı:
24.08.2018 - 19:07:49
Redcrystal yazdı:
parcalıbulut yazdı:

3.kez kadınım diyeceğim :D evli değilim ama böyle şeyleri dert etmem. Edenleri de daha evlenmeden boşanmayı düşünüp kendilerini garantiye almayı düşünenler olarak görüyorum. Ha paragöz cimri erkek demişsiniz flörtleşirken anlayın bi zahmet :D
Yani beğendiğin bir adam dese ki ; evlenince maaş kartları ben de kalacak...
Böyle bir adamı kabul eder misin?
parcalıbulut yazdı:
Redcrystal yazdı:
parcalıbulut yazdı:

Merak ettiğim birşey daha var... Kocaya gözü kapalı nmaaş kartını veren kızlar... Acaba zekat sadaka veriyorlar mı? Yoksa birine içerdiği kahvenin parasını bile düşünen kızlar mı?

Çünkü kendi çevremde gördüğüm, kocasına maaş kartını veren bazı. kızlar gözü kapalı... Birine çay kahve içirmeye gelince onun hesabını yapar..

Arkadaşının düğününde takacağı takının parasını hesaplar... Kardeşine para göndermez...Ama babasına para vermek istemez

Zekat sadaka vermez

Ama ne hikmetse kocaya gözü kapalı tüm parasını verir...

:D
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
24.08.2018 - 19:09:44
parcalıbulut yazdı:
Redcrystal yazdı:

Bende kalacak değil de bende kalabilir mi derse veririm. Evimin huzurundan önemli mi o para ikimiz için harcanmayacak mı birikim yapılmayacak mı Ben böyle bakıyorum olaya ama siz sanırım Paragöz koca olarak görüp değerlendiriyorsunuz bir de harçlık almak demişsiniz kredi kartı kullanıyorm zamank gelince otomatik ödemeden kesiliyor yoksa tabi ki çalışan kadın için harçlık almak aşağılayıcı birşey.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
24.08.2018 - 19:16:28
parcalıbulut yazdı:
Redcrystal yazdı:

Merak ettiğim birşey daha var... Kocaya gözü kapalı nmaaş kartını veren kızlar... Acaba zekat sadaka veriyorlar mı? Yoksa birine içerdiği kahvenin parasını bile düşünen kızlar mı?

Çünkü kendi çevremde gördüğüm, kocasına maaş kartını veren bazı. kızlar gözü kapalı... Birine çay kahve içirmeye gelince onun hesabını yapar..

Arkadaşının düğününde takacağı takının parasını hesaplar... Kardeşine para göndermez...Ama babasına para vermek istemez

Zekat sadaka vermez

Ama ne hikmetse kocaya gözü kapalı tüm parasını verir...

:D
Elim açıktır öyle değilim ayrıca para harcarken de çok düşünmem hoşuma giderse alırım
parcalıbulut yazdı:
24.08.2018 - 19:17:12
Redcrystal yazdı:
24.08.2018 - 19:09:44
parcalıbulut yazdı:

Bende kalacak değil de bende kalabilir mi derse veririm. Evimin huzurundan önemli mi o para ikimiz için harcanmayacak mı birikim yapılmayacak mı Ben böyle bakıyorum olaya ama siz sanırım Paragöz koca olarak görüp değerlendiriyorsunuz bir de harçlık almak demişsiniz kredi kartı kullanıyorm zamank gelince otomatik ödemeden kesiliyor yoksa tabi ki çalışan kadın için harçlık almak aşağılayıcı birşey.
Adam niye düşünmüyor hatta utanmıyor kadının maaş kartını istemeye ( dediğim gibi ihtiyaç acil durum hariç,o zamanlar zaten ayrı) .. O adam niye evin huzurunu düşünmüyor kartı isterken...
Ben ihtiyaç acil durum olmadan kartımı isteyecek bir erkeğe erkek demem yani... O yüzden asla...
Drfb03 hele fikrini yaz... Eksiliyon ya... Bana biri ispatlasın tersini ama ispatlayamaz... Parası varken karısının maaş kartına continuing el koyan erkek, yani karı parası yemek isteyen erkek ... Paragöz bir kadın ruhuna sahiptir... Bitti.... Bu kadar
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
24.08.2018 - 20:14:17
Drfb03 hele fikrini yaz... Eksiliyon ya... Bana biri ispatlasın tersini ama ispatlayamaz... Parası varken karısının maaş kartına continuing el koyan erkek, yani karı parası yemek isteyen erkek ... Paragöz bir kadın ruhuna sahiptir... Bitti.... Bu kadar
Benim düşüncem sana, senin düşüncen bana uygun olmayabilir. Kimse kimseyi bir şeye inandırmak zorunda değil. Evlenmeden önce konuşulacak şeyler. Büyük konuşmamak lazım.
Kullanıcı avatarı
Tasarruf yapmayı bilen, ailenin geleceği için yatırım yapabilecek kişi parayı yönetsin. Tasarruf derken cimrilik değil. Ortak hesap mı olur başka bir şey mi olur buna çiftler karar verir. Ortak karar alınır ve uygulanır.
P.S: Sana hayatında başarı ve mutluluklar dilerim.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Dr_fb03 yazdı:
24.08.2018 - 20:21:22
Redcrystal yazdı:
Benim düşüncem sana, senin düşüncen bana uygun olmayabilir. Kimse kimseyi bir şeye inandırmak zorunda değil. Evlenmeden önce konuşulacak şeyler. Büyük konuşmamak lazım.
Ben öyle bir adama aşık olamam.. Bir Kıza aşık olamadığım gibi.. Direkt gözden düşer

Zaten ortak konuşulacak şeyler illa ortak birikim yapılacak, ortak birşeyler alınacak, ortak hesap olacak.. Yani demokrasi olacak

Diktatörlük değil...

Bırak kadın çeksin, kadın ortak hesaba yatırsın...

Kartın bende kalacak demek diktatörlüktür aynı zamanda..
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
24.08.2018 - 20:33:22
Dr_fb03 yazdı:
24.08.2018 - 20:21:22
Redcrystal yazdı:
Ben öyle bir adama aşık olamam.. Bir Kıza aşık olamadığım gibi.. Direkt gözden düşer

Zaten ortak konuşulacak şeyler illa ortak birikim yapılacak, ortak birşeyler alınacak, ortak hesap olacak.. Yani demokrasi olacak

Diktatörlük değil...

Bırak kadın çeksin, kadın ortak hesaba yatırsın...

Kartın bende kalacak demek diktatörlüktür aynı zamanda..
Diktatörlük değil yetki devri. Kimse kimsenin kartını zorla alamaz.