Çarşamba , Ekim 16 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
Kullanıcı avatarı
Başlığı açan kişi şu açtığın başlıklara harcadığın süreyi bilimsel şeyler için harcasa bilim adına büyük bir adım olurdu.
Bırak bu kadınlar kulübü başlıklarını,ne yaparsan yap değiştiremeyeceğin,kontrol edemediğin şeyler olacak.Akışına bırak biraz.Kasma bu kadar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
15.07 yazdı:
23.08.2018 - 22:45:42
Erkek Dr um
Evleneceğim kadının maaş kartını isterim paraya ihtiyacım varsa
Kadınıma da kendi kartımı Veririm
Karşılıklı güven ve sağlam bir aile müessesi olduğu müddetçe sen ben yoktur
Biz vardır
Kadının mutlu olmuştur : D
Rita_14 yazdı:
23.08.2018 - 22:58:01
15.07 yazdı:
Erkek Dr um
Biz vardır
Yani daha bir kadınım yok
Mesela yani
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
15.07 yazdı:
23.08.2018 - 23:10:15
Rita_14 yazdı:
23.08.2018 - 22:58:01
15.07 yazdı:
Erkek Dr um
Biz vardır
Yani daha bir kadınım yok
Mesela yani
Levent Yüksel’in kadınım şarkısına gönderme yapmıştım : D
Kullanıcı avatarı
Derdinizin kulağına su kaçırayım.kafaya bak mantığındaki bak.tiksindiriyorsunuz artık.esprisi olacak şey var konuşulacak var bir de bunların yapılmayacağı konular var.gerçek hayatta yapılamayan ne varsa burda sorusu var cevabı var esprisi var.az öteye gidin.doktor olmayıp burda olanlara bol malzemeler.başlığı yazan burada konuşanlar doktor mu meçhul?şahsi veya başlığa özel konuşmadım.isteyen üstüne alınsın...
Redcrystal yazdı:
23.08.2018 - 18:11:17
Erkek doktorlar, eşinizin maaş kartını ister misiniz?
bayanlar eşinize maaş kartınızı verir misiniz?

evett bakalım cevaplarınız ne olcak :D
Klasik bir redcrystal başlığı daha. Epey süredir bu saçma başlıkları açmıyordu. Geri dönmüş maalesef.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
mcemil23 yazdı:
24.08.2018 - 02:37:54
Derdinizin kulağına su kaçırayım.kafaya bak mantığındaki bak.tiksindiriyorsunuz artık.esprisi olacak şey var konuşulacak var bir de bunların yapılmayacağı konular var.gerçek hayatta yapılamayan ne varsa burda sorusu var cevabı var esprisi var.az öteye gidin.doktor olmayıp burda olanlara bol malzemeler.başlığı yazan burada konuşanlar doktor mu meçhul?şahsi veya başlığa özel konuşmadım.isteyen üstüne alınsın...
Gerçek hayatta sevgi ve aşka önem verenlerin sayısı az, ben sevgi ve aşka önem veren biriyim ama maalesef hayatın gerçeklerini de biliyorum..

O zaman sana güzel örnekler vereyim gördüğüm gerçek hayatt...Hatta gerçek hayatın dibi...

1. Bir doktor arkadaş hemşire ile evlenmiş.. Düşün doktor erkek, hemşire eşinin maaş kartını almış ve günlük 10 tl veriyormuş.. 10 tl ne ya küçük çocuklara daha fazla para verilir.
Hemşire kadını ben tanımıyorum, annemşn tanıdığı annemlere anlatmış

2. Benim alt komşum..alt komşum erkek öğretmen... sarışının güzel bir eşi vardı kapalı ev hanımı, kadını devlet memuru olmadı diye boşadı... Sonra gitti yine kapalı ama görünüş olarak güzel olmayan bir öğretmenle evlendi

3. Doktor bir tanıdık erkek, doktor kız ile nikah töreninde kıza yeni bir elbise bile almasına izin vermemişti...maaş kartını daha nişanlı iken almıştı..

Daha böyle bir sürü örnek verebilirim

Tabiki sevgiyi herşeyim önümde tutan erkekler vardır zaten lafım onlara değil.. İyi birini bulduktan sonra ev işi yok para bunlar çok önemsiz ayrıntılar.. Ama problem iyi biri mi o kişi

O yüzden evlenilecek bir erkek cimri bir erkek olmamalıdır... Çünkü cimri erkek için para en öncelikli şeydir.. Halbuki aşk sevgi daha öncelikli olmalı