Salı , Mayıs 26 2020
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı
Pokemon kartlarımı, tasolarımı bile veririm la.. Kart istemek neymiş, ekonomik özgürlüğü elinde olan kadın candr..promosyonlarla küçük sürprizler de yaparm..patron senin için çıldırıyor stayla
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drdilemma1 yazdı:
15.04.2020 - 01:34:36
8 yıldır maaş kartım eşimde ( kendisi de hekim).
Yol arkadaşıyız, paranın bir önemi yok, kimde olduğunun ise hiç önemi yok gençler
Herkes sizin eşiniz gibi iyi niyetli olamaz Pollyanna olmaya gerek yok. Normalleştirmeyelim. Para herkes için önemli . Kart bende duracak diye diretende art niyet aranmalıdır
Ayrıca bir ilişkide kartın kimde duracağı konusunda uzun muhabbetlerin yapılması da normal değildir
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
drdilemma1 yazdı:
15.04.2020 - 02:06:13
Tek bir doğrusu yok bunun
Her ilişkinin bir dengesi var
Ben, biz böyle düşünüyoruz
Aksi yanlıştır, normal değildir gibi bir anlam çıkardıysaniz üzülürüm
Niyetinden emin olmamak konusu ise bambaşka bir konu bence

Çok güzel söylediniz tek doğru yok. Önceki mesajınızda bu durumu direkt önermişiniz gibi hissettim hocam. Sizin ilişkiniz bunu kaldırmış ama bu devirde herkes kaldıramıyor. Paraya tapan çok. Herkes böyle bir ilişki ister. Paranın kıymeti olmasın ben sen olmasın... Ama gerçek dünya öyle değil. Sizin mesajınızdan kartı verin gitsin dediğinizi düşündüm. Herkes sizin gibi şanslı değil. Bence önerilmemesi gereken bir durum. Temkinli olmak iyidir. Üzülme olasılığını azaltır. Katı kurallara göre yaşamayın. Kartın kimde duracağı evlilik cüzdanında yazmıyor. Kart kimde duracak diye dert edenle de olmayın.
En son Drmrmrv tarafından 15.04.2020 - 02:14:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
Uzakdoğu ülkelerinden birinde eski geleneklerinden kocaları parayı alemlerde ya da saçma yatırımlarda çarçur edip iflas etmesin diye her maaş günü para eşine teslim ediliyor.Hatta başta bunu şart koşup kabul etmeyen erkekle evlenmiyor bile.

Benim fikrimse böyle ille bende duracak şartı varsa orda bir durmak lazım. Neden bu ısrar?
Parayı kim güzel yönetiyorsa onda olmalı mesela ben güzel yönetirim. Eşim de güzel yöneteceğinden emin olursam o zaman ortak hesap açılır,zekat ve ailelere belli miktar verilir kalan ilerisi için birikim olur
Kullanıcı avatarı
Dr Hayrlock Holmes yazdı:
15.04.2020 - 02:14:05
Uzakdoğu ülkelerinden birinde eski geleneklerinden kocaları parayı alemlerde ya da saçma yatırımlarda çarçur edip iflas etmesin diye her maaş günü para eşine teslim ediliyor.Hatta başta bunu şart koşup kabul etmeyen erkekle evlenmiyor bile.

Benim fikrimse böyle ille bende duracak şartı varsa orda bir durmak lazım. Neden bu ısrar?
Parayı kim güzel yönetiyorsa onda olmalı mesela ben güzel yönetirim. Eşim de güzel yöneteceğinden emin olursam o zaman ortak hesap açılır,zekat ve ailelere belli miktar verilir kalan ilerisi için birikim olur
Ortak hesap 👍🏻
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7