Cuma , Eylül 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Ben maalesef bu tarz başlıkları üzülerek söylüyorum gereksiz buluyorum...Bu konular eşler arası ortak karar verilip anlaşılacak özel konular...Merağına saygı duyarım ama bu merak biraz fazla mı sanki 😊Sevgiler😊
zekidegilimbendoktor yazdı:
23.08.2018 - 18:22:38
Ben maalesef bu tarz başlıkları üzülerek söylüyorum gereksiz buluyorum...Bu konular eşler arası ortak karar verilip anlaşılacak özel konular...Merağına saygı duyarım ama bu merak biraz fazla mı sanki 😊Sevgiler😊
:D yok ya çok da özel konu değilki :wink: :wink:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Ablam ve eniştemle yemeğe çıktığımızda hesabı kim ödeyecek kavgası çıkıyor ablam enişteme diyo sen öde eniştem ablama hayır sen öde diyor buyuk bir mucadele sonrasi en son kaybeden taraf ağlayarak kasaya gidiyor burdan anladim ki kimse kimseye maaş kartını vermiyor ama birinin bakiye bitince diğerinden geciniyorlar sonuç aynı hesap versen de vermesen de ayni kapıya çıkıyor diyeceğim nu kadar :lol: yine benzer başlıklar sıktı ama bostayim bu ara yazabilirim yani :lol:
Kullanıcı avatarı
bitmeyentus yazdı:
23.08.2018 - 18:49:07
Ablam ve eniştemle yemeğe çıktığımızda hesabı kim ödeyecek kavgası çıkıyor ablam enişteme diyo sen öde eniştem ablama hayır sen öde diyor buyuk bir mucadele sonrasi en son kaybeden taraf ağlayarak kasaya gidiyor burdan anladim ki kimse kimseye maaş kartını vermiyor ama birinin bakiye bitince diğerinden geciniyorlar sonuç aynı hesap versen de vermesen de ayni kapıya çıkıyor diyeceğim nu kadar :lol: yine benzer başlıklar sıktı ama bostayim bu ara yazabilirim yani :lol:
alman usulü yapsınlar.
-dolapta benim kola vardı sen mi içtin onu?
-evt sen de duşta benden daha fazla su harcanıyorsun. :D
Kullanıcı avatarı
Redcrystal yazdı:
23.08.2018 - 18:11:17
Erkek doktorlar, eşinizin maaş kartını ister misiniz?
bayanlar eşinize maaş kartınızı verir misiniz?

evett bakalım cevaplarınız ne olcak :D
Hocam Sen evlenmeden önce evlilik sözleşmesi falan yap :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
kizarmisekmek yazdı:
23.08.2018 - 19:10:44
Labelleindeferens yazdı:
23.08.2018 - 19:08:33
kizarmisekmek yazdı:
23.08.2018 - 18:56:26
ben veririm
En temizi . Kökten çözüm😂😂
nöbette yiyeceğim pizza parasını versin yeter başka masrafım yok:)
😂😂Evde sandviç yapar sana. Ne pizzası. Yok harçlık marçlık😂