Perşembe , Haziran 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
Redcrystal yazdı:
02.08.2018 - 12:18:23
selmanyldrm27 yazdı:
02.08.2018 - 11:59:12
Redcrystal yazdı:
02.08.2018 - 11:33:19

ama burda yazdıklarım çevremde gördüğüm mutsuz ilişki ve evlilikleri gözlemleyip çıkardım...

bazı erkekler gerçekten acaba daha iyisini bulabirmiyim diye sevgilisiyle evlenmiyor...kız ya bırakıyor yeni birini buluyor...veya o ilişki tatsız tuzzsuz bir hal alıyor..

tabi yine erkek eninde sonunda o kızla evleniyor...ya da kız onu bırakmışsa daha perişan bir hale geliyor...

akıllı olan başkasının hatasından ders çıkarır..
Hocam haklisiniz da kızlar da hep o tarz erkeklerden hoşlanıyor diğer türlüsü prim yapmıyor şimdi kabul edelim :D
kabul ediyorum tabi çünkü o tarz erkekler eğlenilecek erkekler...daha prim yaparlar tabii :D :D ..şeytan tüyleri var bir de, ortamda alfa erkek rolü yapıyorlar, bakışları yürüyüşleri sanki ben dünyanın en çekici erkeğiyim der gibi ... :mrgreen: aslında vesikalıkta tipsizler :mrgreen: :mrgreen:

erkekleri tanımayan kızlar ilk o tarz erkelere yöneliyor..özellikle fakülte yılları

...ama yaş büyüyünce mezun olunca işler biraz değişiyor..

tabi burda evlenilecek erkeklere de iş düşüyor, hem İYİ kişilikli kızı seçmeleri lazım. ...hem de aşırı aşırı kızın üzerine düşmemeli ..ayarında gerektiği kadar..

1 adım kız atacak: 1,5 adım erkek...bazen iyi erkekler kız 1 adım atınca , erkek 10 adım atıyor..kız da şımarıyor :D

evlenilecek erkeklerin bazılarında eksik olan
-alfa erkek modunu yakalamalı
-bakışlarınız yürüyüşleriniz sanki ben dünyanın en çekici erkeğiyim der gibi olmalı
-atılgan falan da olmalı,konuşkan ,
- çok da efendi olmayın. yani ahlaklı olun ama çok da efendi sıkıcı sanki
Hocam tustan umut yok heralde ilişki koçu olmaya mı karar verdiniz 😆😆😆
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Aşk konusunda hayat kurtaracak tavsiyeler:
Ladies and gentelmını, uçağımız havalanmak üzeredir. Lütfen emniyet kemerlerinizi bağlayın, koltuklarınızı dik konuma getirin. Uçağımızda 6 adet çıkış kapısı bulunup...

Re: AŞK KONUSUNDA HAYAT KURTARACAK TAVSİYELER.

#4145350  gönderen Redcrystal
 02.08.2018 - 17:52:43
kutsaclirapunzel yazdı:
02.08.2018 - 13:37:42
Aşk konusunda hayat kurtaracak tavsiyeler:
Ladies and gentelmını, uçağımız havalanmak üzeredir. Lütfen emniyet kemerlerinizi bağlayın, koltuklarınızı dik konuma getirin. Uçağımızda 6 adet çıkış kapısı bulunup...
Resim

:D Forumdakiler beni böyle birşey hayal etti galiba :D :mrgreen:

#4145352  gönderen Redcrystal
 02.08.2018 - 18:05:58
selmanyldrm27 yazdı:
02.08.2018 - 13:18:36
Redcrystal yazdı:
02.08.2018 - 12:18:23
selmanyldrm27 yazdı:
02.08.2018 - 11:59:12

Hocam haklisiniz da kızlar da hep o tarz erkeklerden hoşlanıyor diğer türlüsü prim yapmıyor şimdi kabul edelim :D
kabul ediyorum tabi çünkü o tarz erkekler eğlenilecek erkekler...daha prim yaparlar tabii :D :D ..şeytan tüyleri var bir de, ortamda alfa erkek rolü yapıyorlar, bakışları yürüyüşleri sanki ben dünyanın en çekici erkeğiyim der gibi ... :mrgreen: aslında vesikalıkta tipsizler :mrgreen: :mrgreen:

erkekleri tanımayan kızlar ilk o tarz erkelere yöneliyor..özellikle fakülte yılları

...ama yaş büyüyünce mezun olunca işler biraz değişiyor..

tabi burda evlenilecek erkeklere de iş düşüyor, hem İYİ kişilikli kızı seçmeleri lazım. ...hem de aşırı aşırı kızın üzerine düşmemeli ..ayarında gerektiği kadar..

1 adım kız atacak: 1,5 adım erkek...bazen iyi erkekler kız 1 adım atınca , erkek 10 adım atıyor..kız da şımarıyor :D

evlenilecek erkeklerin bazılarında eksik olan
-alfa erkek modunu yakalamalı
-bakışlarınız yürüyüşleriniz sanki ben dünyanın en çekici erkeğiyim der gibi olmalı
-atılgan falan da olmalı,konuşkan ,
- çok da efendi olmayın. yani ahlaklı olun ama çok da efendi sıkıcı sanki
Hocam tustan umut yok heralde ilişki koçu olmaya mı karar verdiniz 😆😆😆
yok sağol almayayım...tus daha kolay ilişikilerden :D :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4151812  gönderen Feyz
 19.08.2018 - 00:46:59
longislandicetea yazdı:
02.08.2018 - 12:40:49
Redcrystal yazdı:
02.08.2018 - 11:38:34
longislandicetea yazdı:
01.08.2018 - 20:12:28
Ne guzel kafalar la bunlar. Benim hayatimdaki en buyuk eglence sag alt kadran agrisindan non stmi yakalamak.
tabiki iyi doktor olmak , iyi bir sevgili bulmaktan önemlidir...olabülür şuan istifalıyım yoğunken benim de aşk nedir gibi felsefeyi düşünecek zamanım ve enerjim olmuyordu...

ama mutsuz ilişkileri olan insanlar bir süre sonra işinde de o kadar parlak olmuyor...o zaman kafa öyle bir gidiyor ki...güzel olacak kafa kalmıyor :D :D
Asdafaf sevdim kiz seni.
Al sana benim ask hayatimin özeti " beni begeneni ben begenmem , benim begendigim beni begenmez " :lol:
Öneriye tavsiyeye kapaliyim , bu 3 seneyi gözümden aşk bağlamında sildim. Sonra da olursa mantık evliligi , olmazsa :roll: bilmiyorum.
Bunları düşünen bir ben :lol: değilmişim demek 👌
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#4153058  gönderen meritamon
 21.08.2018 - 19:28:12
İlk başlarda sizinle ilgilenmiyorsa sonra da ilgilenmeyecektir kendinizi sevdirmeye çalışmayın akışına bırakın buz tutmuş bir göl üzerinde ha kırıldı ha kırılacak stresiyle yaşamaya değmez