Cuma , Eylül 20 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...

AŞK KONUSUNDA HAYAT KURTARACAK TAVSİYELER.

#4145116  gönderen Redcrystal
 01.08.2018 - 19:11:08
1. Kızlara buradan duyurulur.
Eğer bir erkek geçmiş aşk ilişkilerinde: bir kızı oyalamışsa, kızları kandırmışsa , uzun süreli ilişkilerini mantığa uymayan sudan sepeblerle bitirmişse ...o erkek ile ciddi düşünülmez, çünkü bir gün size de eski hayatındaki kızlara yaptığını yapacaktır.
( bu arada tabiki herkes anlaşmayabilir, mantıklı makul sebeplerden ayrılmış olabilir,bunlara saygım var.)
Önemli olan eski aşk ilişkilerinde bir kızı kandırma durumu olmamalıdır.Çünkü bir sürü ''AH '' almış erkek sizinde ahınızı alabilir veya sizi çok sever ama ahlar bir gün çıkacağı için sizde kurunu yanında yanan yaş olursunuz.

2. Erkeklere burdan duyurum

A- Bazı erkekler bir sevgileri var olsa dahi acaba daha iyisini bulabilir miyim diye düşünebiliyor...Burdan cevap veriyorum:BULAMAZSIN :D
Önce aynaya bak sonra sevgiline. :D
sonra sevgilinin sana verdiği kıymete bak.
Kaç kişi seni onun gibi sever. Paran için veya doktor olduğun için sevmiyor seni sen olduğun için seviyor.
( Ne istediğini bilen kaliteli erkeklerin kafasından asla daha iyisi var mı gibi bir düşünce geçmez. Kaliteli erkeklere saygım var )

B-
*Bir kızı beğendiğinizde , kısa sürede teklifinizi yapın. Yoksa siz kararınızı verene kadar kızı başkası kapar.

*İyi ,kafanıza uyan , sevdiğiniz size değer veren bir kız bulduğunuzda evlenin. Uzatmaları oynamayın. Çünkü kız bıkar başkasını bulabilir. Veya sabreder ama size olan sevgisi azalır.

tabiki herkes istediğini düşünmekte yapmakta özgürdür.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: AŞK KONUSUNDA HAYAT KURTARACAK TAVSİYELER.

#4145248  gönderen Redcrystal
 02.08.2018 - 11:25:51
zimorki yazdı:
02.08.2018 - 00:35:41
Kelin merhemi olsa kendi başına...
tus var gardaş...tus bitsin en yisini ben bulçamm :D

burda yazdıklarım etrafımda gördüğüm mutsuz evlilik veya ilişkiler :D :D sonucu çıkradığım sonuçlar...

yani akkıllı olan başkasının hatasından ders çıkarır
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4145249  gönderen Redcrystal
 02.08.2018 - 11:29:53
selmanyldrm27 yazdı:
01.08.2018 - 22:50:01
Birinin fena canı yanmış :D
yaa şöyle fakülte boyunca başka kızlarla gönül eğlendiren erkekden bazıları

intönlüğün sonuna doğru evlilik amaçlı bana teklif etti 2-3 tanesi...bi tanesini de bayağı beğenirdim çok eskiden, eskiden bir süre o adamı beklemiştim ..heee enayi var anam diyip yol verdim.. :D :D ..

#4145250  gönderen Redcrystal
 02.08.2018 - 11:33:19
Redcrystal yazdı:
selmanyldrm27 yazdı:

intönlüğün sonuna doğru evlilik amaçlı bana teklif etti 2-3 tanesi...bi tanesini de bayağı beğenirdim çok eskiden, eskiden bir süre o adamı beklemiştim ..heee enayi var anam diyip yol verdim.. :D :D ..
ama burda yazdıklarım çevremde gördüğüm mutsuz ilişki ve evlilikleri gözlemleyip çıkardım...

bazı erkekler gerçekten acaba daha iyisini bulabirmiyim diye sevgilisiyle evlenmiyor...kız ya bırakıyor yeni birini buluyor...veya o ilişki tatsız tuzzsuz bir hal alıyor..

tabi yine erkek eninde sonunda o kızla evleniyor...ya da kız onu bırakmışsa daha perişan bir hale geliyor...

akıllı olan başkasının hatasından ders çıkarır..

#4145252  gönderen Redcrystal
 02.08.2018 - 11:38:34
longislandicetea yazdı:
01.08.2018 - 20:12:28
Ne guzel kafalar la bunlar. Benim hayatimdaki en buyuk eglence sag alt kadran agrisindan non stmi yakalamak.
tabiki iyi doktor olmak , iyi bir sevgili bulmaktan önemlidir...olabülür şuan istifalıyım yoğunken benim de aşk nedir gibi felsefeyi düşünecek zamanım ve enerjim olmuyordu...

ama mutsuz ilişkileri olan insanlar bir süre sonra işinde de o kadar parlak olmuyor...o zaman kafa öyle bir gidiyor ki...güzel olacak kafa kalmıyor :D :D
Redcrystal yazdı:
Redcrystal yazdı:
selmanyldrm27 yazdı:

ama burda yazdıklarım çevremde gördüğüm mutsuz ilişki ve evlilikleri gözlemleyip çıkardım...

bazı erkekler gerçekten acaba daha iyisini bulabirmiyim diye sevgilisiyle evlenmiyor...kız ya bırakıyor yeni birini buluyor...veya o ilişki tatsız tuzzsuz bir hal alıyor..

tabi yine erkek eninde sonunda o kızla evleniyor...ya da kız onu bırakmışsa daha perişan bir hale geliyor...

Hocam haklisiniz da kızlar da hep o tarz erkeklerden hoşlanıyor diğer türlüsü prim yapmıyor şimdi kabul edelim :D

#4145259  gönderen Redcrystal
 02.08.2018 - 11:59:56
Kimse hayat tecrübesini paylaşmıyor...haklı olduğumu bilen o kadar kız ve erkek var ki...ŞUAN bir çok kız var sevgilisi evlilik gibi ciddi konulara girmediği için sevgilisini bırakmayı düşünen; yeni birini bulayım diyen , yeni adayları olan kızlar

bazı erkekler sevgilisi var ama o bazı erkekler özgüvensiz kalitesiz ,ne yaptığını ,ne istediğini bilmiyor ve diyor ki daha iyisini bulabilir miyim....bulamazlar...bunu nerden mi biliyorum hastanede boş vakitlerde biraz gözlem yaptım...Ve sevgilisi olduğu halde bana gelen mesajlardan biliyorum...tabi sağlam ezip gönderiyorum...

sevgilisi varken bana mesaj atan erkek, benimle evlense dahi bu sefer başka birine mesaj atar...yani eksiklik böyle adamların yanındaki kızda değil..adamın özgüvensiziliği ve kalitesiziliği adamda huy olmuş

böyle erkekler yalnız kalmalı,... kızaalr şöyle dememeli 'aman eskiden ne yapmışsa yapmış önemli değil..önemli olan olan beni, sevmesi ve benim o erkeğin hayatındaki son kadın olmam' dememeli...çünkü emin olun son olmazsınız...tarih tekerrür eder.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4145266  gönderen Redcrystal
 02.08.2018 - 12:18:23
selmanyldrm27 yazdı:
02.08.2018 - 11:59:12
Redcrystal yazdı:
Redcrystal yazdı:

Hocam haklisiniz da kızlar da hep o tarz erkeklerden hoşlanıyor diğer türlüsü prim yapmıyor şimdi kabul edelim :D
kabul ediyorum tabi çünkü o tarz erkekler eğlenilecek erkekler...daha prim yaparlar tabii :D :D ..şeytan tüyleri var bir de, ortamda alfa erkek rolü yapıyorlar, bakışları yürüyüşleri sanki ben dünyanın en çekici erkeğiyim der gibi ... :mrgreen: aslında vesikalıkta tipsizler :mrgreen: :mrgreen:

erkekleri tanımayan kızlar ilk o tarz erkelere yöneliyor..özellikle fakülte yılları

...ama yaş büyüyünce mezun olunca işler biraz değişiyor..

tabi burda evlenilecek erkeklere de iş düşüyor, hem İYİ kişilikli kızı seçmeleri lazım. ...hem de aşırı aşırı kızın üzerine düşmemeli ..ayarında gerektiği kadar..

1 adım kız atacak: 1,5 adım erkek...bazen iyi erkekler kız 1 adım atınca , erkek 10 adım atıyor..kız da şımarıyor :D

evlenilecek erkeklerin bazılarında eksik olan
-alfa erkek modunu yakalamalı
-bakışlarınız yürüyüşleriniz sanki ben dünyanın en çekici erkeğiyim der gibi olmalı
-atılgan falan da olmalı,konuşkan ,
- çok da efendi olmayın. yani ahlaklı olun ama çok da efendi sıkıcı sanki
Redcrystal yazdı:
longislandicetea yazdı:
Ne guzel kafalar la bunlar. Benim hayatimdaki en buyuk eglence sag alt kadran agrisindan non stmi yakalamak.
tabiki iyi doktor olmak , iyi bir sevgili bulmaktan önemlidir...olabülür şuan istifalıyım yoğunken benim de aşk nedir gibi felsefeyi düşünecek zamanım ve enerjim olmuyordu...

ama mutsuz ilişkileri olan insanlar bir süre sonra işinde de o kadar parlak olmuyor...o zaman kafa öyle bir gidiyor ki...güzel olacak kafa kalmıyor :D :D
Asdafaf sevdim kiz seni.
Al sana benim ask hayatimin özeti " beni begeneni ben begenmem , benim begendigim beni begenmez " :lol:
Öneriye tavsiyeye kapaliyim , bu 3 seneyi gözümden aşk bağlamında sildim. Sonra da olursa mantık evliligi , olmazsa :roll: bilmiyorum.

#4145277  gönderen Redcrystal
 02.08.2018 - 12:52:49
longislandicetea yazdı:
02.08.2018 - 12:40:49
Redcrystal yazdı:
longislandicetea yazdı:

Asdafaf sevdim kiz seni.
Al sana benim ask hayatimin özeti " beni begeneni ben begenmem , benim begendigim beni begenmez " :lol:
Öneriye tavsiyeye kapaliyim , bu 3 seneyi gözümden aşk bağlamında sildim. Sonra da olursa mantık evliligi , olmazsa :roll: bilmiyorum.
humm...
sebebi şu olabilir mi? tabi seni tanımıyorum sadece genel gözlemim sana yazmadım yani

1)tabi burda evlenilecek erkeklere de iş düşüyor, hem İYİ kişilikli kızı seçmeleri lazım. ...hem de aşırı aşırı kızın üzerine düşmemeli ..ayarında gerektiği kadar..

1 adım kız atacak: 1,5 adım erkek...bazen iyi erkekler kız 1 adım atınca , erkek 10 adım atıyor..kız da şımarıyor :D

evlenilecek erkeklerin bazılarında eksik olan
-alfa erkek modunu yakalamalı
-bakışlarınız yürüyüşleriniz sanki ben dünyanın en çekici erkeğiyim der gibi olmalı :)
-atılgan falan da olmalı,konuşkan ,
- çok da efendi olmayın. yani ahlaklı olun ama çok da efendi sıkıcı sanki

2) ben erkek doktor olsaydım... hiç doktor kız ile evlenmezdim çünkü doktor kızlar olarak hayat yorgunu kızlarız :D

şöyle yeşil gözlü sarışın öğretmen kızla evlenirdim :D :D :D ...