Cumartesi , Eylül 21 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
doktorbilal yazdı:
14.04.2018 - 16:53:37
zekidegilimbendoktor yazdı:
31.03.2018 - 15:36:32
doktorbilal yazdı:
31.03.2018 - 09:59:41

Çikolata mı seker mi
Kendime şekeri yasakladım çünkü fazla doz aşımı olduğu için 😛 Çikolata diyorum.Dopamin düzeyi artsın,serotonin etkilensin,Mutlu olayım (: 👸😇😊🙏
Hep mutlu ol :)
:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
murat001 yazdı:
30.03.2018 - 22:19:41
Sevgilim olmadığı için bu boşluğu farklı yollardan doldurma düşüncesine kapıldım. Her şart uygun olduğu halde kızlar bana bakmıyor. Bunu neden buraya yazıyorum onu bile bilmiyorum artık çaresizliğime verin.
1) Yol yordam bilmiyorsundur. Önce bu işlerde kıdemli bir arkadaşınla 3 ay takıl. Teorigi hallet. Bu sırada aşırı eğlenceli bir hayatın ve sofistike zevklerin olduğunu gösteren instagram fotoları yükle.

3 ayın sonunda ameliyathaneye inmeye aman starbucks'a gitmeye hazirsin. En işlek Starbucks a gidip check-in yap. Swarm İsmin instagramkiyle aynı olsun. Her gün eşleşme kovala. Bunu azimle her gün işçıkışı yap. Nöbetten çıkmış gibi forma ve terlikle git arada.

Eklestikten sonrası sana kalmış, baştaki mentor abiden ara ara çaktırmadan taktik almaya devam et.

2) Paran varsa 100bine 2. El beyaz c180 al. "Bok kahvesi" isimli mekanın önüne parkedip Mercedes logosu göze girecek şekilde anahtarı masaya birak. Checkin ve eklemeye devam. İkinci yöntemde kalite düşüyor haberin olsun.

3) Mesleki avlanma. Burasi cok tehlikelidir. Kidemlenip 500 vaka yapınca buraya gecebiliyorsun. Bulaşma.

Hedefleri ciddiye alma. Akıl oyunlarina gelme. Vazgeçmeyi bil yoksa sen hedef olursun. Masumluk saflik hikayeleri klasiktir inanma. Sana bakarken başını 15 derece öne eğip, hafif tebessüm ederek göz tepesinden sana bakan kızlara dikkat et. Bordo berelidirler.

Bol şans saha raporu bekliyoruz.