Cuma , Aralık 6 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
doktorlarin yarisi sanirim sevgiliszi:) icindeki boslugu sevgilinle dgl baska seylerle(kitap,hobi,spor,evcil hayvan bile) doldursan cok daha fayda gorursun .sevgilini asiri dikkatinla da bogmazsin .sevgili istiyorum diyorsa yok mu burda forumda arayanlar icin bi baslik :)
Kullanıcı avatarı
drtea yazdı:
31.03.2018 - 00:04:20
doktorlarin yarisi sanirim sevgiliszi:) icindeki boslugu sevgilinle dgl baska seylerle(kitap,hobi,spor,evcil hayvan bile) doldursan cok daha fayda gorursun .sevgilini asiri dikkatinla da bogmazsin .sevgili istiyorum diyorsa yok mu burda forumda arayanlar icin bi baslik :)
Var da çalışmıyor bozuk🤣
murat001 yazdı:
30.03.2018 - 22:19:41
Sevgilim olmadığı için bu boşluğu farklı yollardan doldurma düşüncesine kapıldım. Her şart uygun olduğu halde kızlar bana bakmıyor. Bunu neden buraya yazıyorum onu bile bilmiyorum artık çaresizliğime verin.
ev ahalisine söyle ve görücü usulü evlen.tek kurtuluşun bu evlat.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
doktorbilal yazdı:
31.03.2018 - 09:59:41
zekidegilimbendoktor yazdı:
30.03.2018 - 22:58:09
Ben sevgili adaylarından kurtulma derdindeyim ,arkadaşlar ne dertte lol 😂
Çikolata mı seker mi
Kendime şekeri yasakladım çünkü fazla doz aşımı olduğu için 😛 Çikolata diyorum.Dopamin düzeyi artsın,serotonin etkilensin,Mutlu olayım (: 👸😇😊🙏
Kullanıcı avatarı
Hayır bize mi yürüyeceksin aga🤣boşluktan bunlar.tus kazanmadıysan tus çalış yoksa başka meşkaleler bul.manevi yönünle ilgilen.nedir yani haberiniz olsun günahı boynunuza mı.emin ol karşına senin gibi niyeti olan biri çıkar.kendine saygın olsun kendin için yaşa bence.başka insanlar için değil
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
31.03.2018 - 15:36:32
doktorbilal yazdı:
31.03.2018 - 09:59:41
30.03.2018 - 22:58:09
Ben sevgili adaylarından kurtulma derdindeyim ,arkadaşlar ne dertte lol 😂
Çikolata mı seker mi
Kendime şekeri yasakladım çünkü fazla doz aşımı olduğu için 😛 Çikolata diyorum.Dopamin düzeyi artsın,serotonin etkilensin,Mutlu olayım (: 👸😇😊🙏
Hep mutlu ol :)