Cuma , Ağustos 23 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Kullanıcı avatarı
Öyle bir kural mı var? İsteyen istediğiyle evlenir kardeşim, şununla evlenemez diye kanunen kısıtlılık mı var? Eğer bu soruyu doktor bir kız soruyorsa bence hiç evlenmesin, yazık olur adama, sadece mesleğiyle ve statüsüyle evlenmiş olacak, şekilcilikten ve elaleme hava atmaktan başka birşey değil, evleneceğin kişinin kafa yapısı uysun, hayat görüşü uysun, eğitimli olmasa da kültürlü olsun, her zaman konuşacak birşeylerin olsun, aile ve kültürel yapıları uysun, gerisi hikaye...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
thefaith yazdı:
15.10.2017 - 20:16:53
Sizce?
üstün gözlem gücüm sayesinde diyebilirim ki, doktorlar gerçekten evde kalmış.
sitenin bu kadar hormonlu olmasının başka bir açıklaması olamaz.

sebebi ise efendim malumunuz, doktor erkeklerimiz uzuuun ve yorucu bir eğitim ve kıtlık döneminden sonra, gezegenin ve dahi hemşireciklerin belki de öğretmenlerin biricik gözdesi haline geliyor, belirli gluteal kaslarda bir elevasyon söz konusu oluyor. göz küreleri adeta nistagmus olacak kadar sağa sola bakmaktan felfecirr okuyor. ee bu adam evlenip evinin erkeği olur mu şiimdi??
amaaa altın yıllar pek yakında sona erecek!!
asistanlıkta götü göbeği yağ bağlayıp hoca azarından kafasını kaşıyıp duran beyaz atlı prens, kel bir fodula dönüsmekte olduğunu farkediyor. hah işte o anki intern taze asistan, beceremediyse hemşire, olmadı mı öğretmen o da mı yok, ananın münasip gördüğü gözü açılmamış kızı bulup ancak muradına eriyor. murad konusu tartışmaya açık

kızları da yazardım ama yoruldum daha iyi bilen bir hanım kızımız aydınlatsın...
Kullanıcı avatarı
asasas404 yazdı:
20.12.2017 - 23:48:48
thefaith yazdı:
15.10.2017 - 20:16:53
Sizce?
üstün gözlem gücüm sayesinde diyebilirim ki, doktorlar gerçekten evde kalmış.
sitenin bu kadar hormonlu olmasının başka bir açıklaması olamaz.

sebebi ise efendim malumunuz, doktor erkeklerimiz uzuuun ve yorucu bir eğitim ve kıtlık döneminden sonra, gezegenin ve dahi hemşireciklerin belki de öğretmenlerin biricik gözdesi haline geliyor, belirli gluteal kaslarda bir elevasyon söz konusu oluyor. göz küreleri adeta nistagmus olacak kadar sağa sola bakmaktan felfecirr okuyor. ee bu adam evlenip evinin erkeği olur mu şiimdi??
amaaa altın yıllar pek yakında sona erecek!!
asistanlıkta götü göbeği yağ bağlayıp hoca azarından kafasını kaşıyıp duran beyaz atlı prens, kel bir fodula dönüsmekte olduğunu farkediyor. hah işte o anki intern taze asistan, beceremediyse hemşire, olmadı mı öğretmen o da mı yok, ananın münasip gördüğü gözü açılmamış kızı bulup ancak muradına eriyor. murad konusu tartışmaya açık

kızları da yazardım ama yoruldum daha iyi bilen bir hanım kızımız aydınlatsın...
Davetinize icabet edeyim hocam

Kızlarda bu uzun ve yorucu sürecin ardından stajyerliğe geçer. Hem hastanenin tadını çıkarabilmek adına ; hemde hastanede adını çıkarabilmek adına üst sınıflarla görüşmeye başlar. Lakin internlüğe geçiş yapınca ; ün eşiği yükselir ve asistanlardan gelen iltifatları , mimikleri , yardımseverliği değerlendirmeye karar verir.

Sonrasında tusuydu mecburisiydi derken önüne bakma ihtiyacı hisseder. Asistanlığa başladıktan sonra artık kendi mesleğini elinde tuttuğundan indirekt olarak beğenme eşiğide yükselir. Yetmezmiş gibi bide buna parsiyel agonist olarak o kız ; artık eski talep gören intern kız da değildir.

Artık gençliğinin gittiğini farkeden asistan kız ;doktor ,mühendis ,makine ,inşaat falan derken beğenme eşiğini düşürme kararı alır. Kendini kaderin serin sularına bırakır.

Not ; bazı kızlar asistanlık dönemine kadar kitaptan başını kaldırmaz ve yukarıdaki gibi seyir göstermez. Ancak asistanlık sonrası süreç her doktor kızın acı sonudur.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kız o kadar okumuş doktor olmus ama istedigi kişiyle evlenmeye hakki yok, çünkü doktor. Ne tuhaf çelişki. Üstelik koca parasina ve koca statusune hic de ihtiyacı yok çünkü zaten kendinde var. İntiyaci olan sevmek ve sevilmek.
Mantık adı altında kadin doktorlara dayatılan, doktor kadin ancak şu mesleklerle evlenebilir durumu çok mantıksiz çok.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7