Cuma , Ekim 18 2019
Sevgiye dair hersey bu baslikta...
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
Kullanıcı avatarı

#3300675  gönderen CASLANCI
 30.08.2015 - 00:24:25
cita1990 yazdı:
CASLANCI yazdı:
cita1990 yazdı: inş hayırlısı :)
uzak dur.tümör gibi birşey aşk.vücuda sen istemeden,herhangi bir yerden,herhangi bir zamanda saldırabilir.ilk karşılaşmayı etkilenen ilk hücreler gibi düşün.erkenden vücuttan attın attın yoksa metastaz gibi vücudunun her tarafına yayılır.bildiğimmiz gibi kimi kanserler öldürür kimi süründürür.
gençliğinize yazık olur :wink:
napalım bu genç yaşımda günü birlik ilişkilerle mi hayatımı sürdürelm :D
abicim neden hayatı sadece ilişkiyle sınırlandırıyon ki.gez,saçmala,dolan,oku,izle her türlü ilerde evlenip monotonlaşırsın.boşver.şu anki olay sadece bir heves
Kullanıcı avatarı

#3300676  gönderen cita1990
 30.08.2015 - 00:25:33
CASLANCI yazdı:
cita1990 yazdı:
CASLANCI yazdı: uzak dur.tümör gibi birşey aşk.vücuda sen istemeden,herhangi bir yerden,herhangi bir zamanda saldırabilir.ilk karşılaşmayı etkilenen ilk hücreler gibi düşün.erkenden vücuttan attın attın yoksa metastaz gibi vücudunun her tarafına yayılır.bildiğimmiz gibi kimi kanserler öldürür kimi süründürür.
napalım bu genç yaşımda günü birlik ilişkilerle mi hayatımı sürdürelm :D
abicim neden hayatı sadece ilişkiyle sınırlandırıyon ki.gez,saçmala,dolan,oku,izle her türlü ilerde evlenip monotonlaşırsın.boşver.şu anki olay sadece bir heves
ben evlencem demedm ki :D aşk evliliğinden önce aşık olmak gerek fikrine sığındım :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3300682  gönderen CASLANCI
 30.08.2015 - 00:30:03
cita1990 yazdı:
CASLANCI yazdı:
cita1990 yazdı: napalım bu genç yaşımda günü birlik ilişkilerle mi hayatımı sürdürelm :D
ben evlencem demedm ki :D aşk evliliğinden önce aşık olmak gerek fikrine sığındım :D
sorry.
sana da mutsuzluk bulaştırmaya çalıştım sanırım.evlen geç adam,aşık ol delice.
(şeyy bi de en az 3 çocuk istiyorlar haberiniz olsun)
Kullanıcı avatarı

#3300683  gönderen CASLANCI
 30.08.2015 - 00:31:07
dedekorkut yazdı:
CASLANCI yazdı:
cita1990 yazdı: inş hayırlısı :)
uzak dur.tümör gibi birşey aşk.vücuda sen istemeden,herhangi bir yerden,herhangi bir zamanda saldırabilir.ilk karşılaşmayı etkilenen ilk hücreler gibi düşün.erkenden vücuttan attın attın yoksa metastaz gibi vücudunun her tarafına yayılır.bildiğimmiz gibi kimi kanserler öldürür kimi süründürür.
semptom verdiğinde ilerlemiş oluyor hocam. bırak gençler yaşasın aşkı sevgiyi onlar mutlu olsunlar bari
ah bu hayaller yok mu.hep bunlar baştan çıkarıyor insanları.

#3300685  gönderen dedekorkut
 30.08.2015 - 00:34:24
CASLANCI yazdı:
dedekorkut yazdı:
CASLANCI yazdı: uzak dur.tümör gibi birşey aşk.vücuda sen istemeden,herhangi bir yerden,herhangi bir zamanda saldırabilir.ilk karşılaşmayı etkilenen ilk hücreler gibi düşün.erkenden vücuttan attın attın yoksa metastaz gibi vücudunun her tarafına yayılır.bildiğimmiz gibi kimi kanserler öldürür kimi süründürür.
semptom verdiğinde ilerlemiş oluyor hocam. bırak gençler yaşasın aşkı sevgiyi onlar mutlu olsunlar bari
e mutlu insanlar da var Allah artırsın daim etsin mutluluklarını belki biz de katılırız. bu melankoli neden hocam?
Kullanıcı avatarı

#3300686  gönderen cita1990
 30.08.2015 - 00:35:03
CASLANCI yazdı:
cita1990 yazdı:
CASLANCI yazdı: abicim neden hayatı sadece ilişkiyle sınırlandırıyon ki.gez,saçmala,dolan,oku,izle her türlü ilerde evlenip monotonlaşırsın.boşver.şu anki olay sadece bir heves
sorry.
:D ben evlenecem demedm yahu tus çalışan bünye bu ara azıcık heyecan arıyor ... hem her evlenen 3 mü yapıo diyenlere kalsa 5 yapmalıyız :D
Kullanıcı avatarı

#3300690  gönderen CASLANCI
 30.08.2015 - 00:37:39
dedekorkut yazdı:
CASLANCI yazdı:
dedekorkut yazdı: semptom verdiğinde ilerlemiş oluyor hocam. bırak gençler yaşasın aşkı sevgiyi onlar mutlu olsunlar bari
e mutlu insanlar da var Allah artırsın daim etsin mutluluklarını belki biz de katılırız. bu melankoli neden hocam?
1
umarım
var olmaktan kaynaklı bir melankoli,bir şeyleri aramak,asla bulamamak daha da kötüsü ne aradığını bilmemek.eksikliğini hissettiğin şeye bir ad koyamamak...uzar gider bu liste hocam.mutluluk sadece düşlerimizin bir yanılgısı.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3300691  gönderen dedekorkut
 30.08.2015 - 00:39:17
CASLANCI yazdı:
dedekorkut yazdı:
CASLANCI yazdı: ah bu hayaller yok mu.hep bunlar baştan çıkarıyor insanları.
1
umarım
var olmaktan kaynaklı bir melankoli,bir şeyleri aramak,asla bulamamak daha da kötüsü ne aradığını bilmemek.eksikliğini hissettiğin şeye bir ad koyamamak...uzar gider bu liste hocam.mutluluk sadece düşlerimizin bir yanılgısı.
inşallah geçer bu kasvetli hava da açılır gökyüzün..
Kullanıcı avatarı

#3300693  gönderen CASLANCI
 30.08.2015 - 00:39:50
cita1990 yazdı:
CASLANCI yazdı:
cita1990 yazdı: abicim neden hayatı sadece ilişkiyle sınırlandırıyon ki.gez,saçmala,dolan,oku,izle her türlü ilerde evlenip monotonlaşırsın.boşver.şu anki olay sadece bir heves
sorry.
:D ben evlenecem demedm yahu tus çalışan bünye bu ara azıcık heyecan arıyor ... hem her evlenen 3 mü yapıo diyenlere kalsa 5 yapmalıyız :D[/quote]
tusa çalışınca öyle mi oluyor.sahi kaç gün kaldı.gitti paracıklarım.
Kullanıcı avatarı

#3300773  gönderen cita1990
 30.08.2015 - 09:46:27
CASLANCI yazdı:
cita1990 yazdı:
CASLANCI yazdı: abicim neden hayatı sadece ilişkiyle sınırlandırıyon ki.gez,saçmala,dolan,oku,izle her türlü ilerde evlenip monotonlaşırsın.boşver.şu anki olay sadece bir heves
sorry.
:D ben evlenecem demedm yahu tus çalışan bünye bu ara azıcık heyecan arıyor ... hem her evlenen 3 mü yapıo diyenlere kalsa 5 yapmalıyız :D[/quote]
tusa çalışınca öyle mi oluyor.sahi kaç gün kaldı.gitti paracıklarım.[/quote]

21 gün kaldı :(
Kullanıcı avatarı

#3300774  gönderen cita1990
 30.08.2015 - 09:46:35
CASLANCI yazdı:
cita1990 yazdı:
sorry.
tusa çalışınca öyle mi oluyor.sahi kaç gün kaldı.gitti paracıklarım.[/quote]

21 gün kaldı :(
Kullanıcı avatarı

Re: Aşk Evliliği

#4107905  gönderen Jeanne
 25.04.2018 - 23:29:41
böyle görüp 'hah bu işte evleneceğim adam' demek
:D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Re:

#4107910  gönderen kizarmisekmek
 25.04.2018 - 23:44:47
nickomisin yazdı:
04.06.2015 - 23:56:09
bydy yazdı:Ay çıldircemmmm herkesin tepesine aşk düşsün en şiddetlisinden :D
Ya bi gittttt
istemioz seni burda
git facebookta "kocisimle pazar kahvaltısı keyfi" temalı fotolar paylassana!
nerdeeeeeeeen nereye :D

Re: Aşk Evliliği

#4111735  gönderen koleksiyon
 03.05.2018 - 12:33:58
Şart değil.
Arada sevgi, saygı, değer, kırmızı çizgilerin uyumu olsun yeter; bunları bulursan ardından aşk zaten gelir.
  • 1
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25