Cuma , Ağustos 23 2019
usmle hakkinda genel bilgi paylasim bolumu...
Kullanıcı avatarı
malum abd artık türk vatandaşlarının göçmen vizesi dışında hiçbir vize başvurusunu hem de süresiz olarak kabul etmeyeceğini bildirmiş. bu durumda usmle'ye hazırlanan ya da bazı aşamaları geçmiş kişiler ne yapacak? tüm hayaller tüm emekler suya mı düştü?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
Hocam o seviye ingilizceniz varsa ingiltere bilhassa irlanda ya da Avustralya deneyin derim. Zaten trump'tan dolayı amerikadaki göçmenler de çok gergin.

En iyisi Avustralya şu süreçte. Bir an önce gidin :ctf: ardından bir davet mektubuyla beni hatırlarsınız umarım :streichel:
Kullanıcı avatarı
Kaserya yazdı:Hocam o seviye ingilizceniz varsa ingiltere bilhassa irlanda ya da Avustralya deneyin derim. Zaten trump'tan dolayı amerikadaki göçmenler de çok gergin.

En iyisi Avustralya şu süreçte. Bir an önce gidin :ctf: ardından bir davet mektubuyla beni hatırlarsınız umarım :streichel:
Avustralya İrlanda filan hiç bilgim yok. Nasıl olacak ne yapabilirim hiç bilmiyorum. sudan çıkmış balık gibi hissediyorum şu an. başka ülkeye gidip oranın elçiliğinden başvuru yapılabiliyor mu acaba?Allah'ım şu uğraştığımız şeylere bak ya, nasıl bir ülke oldu burası!!!
Kullanıcı avatarı
RandlePatrikMcMurphy yazdı:
Kaserya yazdı:Hocam o seviye ingilizceniz varsa ingiltere bilhassa irlanda ya da Avustralya deneyin derim. Zaten trump'tan dolayı amerikadaki göçmenler de çok gergin.

Avustralya İrlanda filan hiç bilgim yok. Nasıl olacak ne yapabilirim hiç bilmiyorum. sudan çıkmış balık gibi hissediyorum şu an. başka ülkeye gidip oranın elçiliğinden başvuru yapılabiliyor mu acaba?Allah'ım şu uğraştığımız şeylere bak ya, nasıl bir ülke oldu burası!!!
Çok detaylı ben de bilmiyorum ne yazık ki. Plab'lar geçerli united kingdomda ama her birinin (ingiltere-irlanda-iskoçya) ayrı hekim birliği var (bizdeki baro gibi düşünün) ona kayıt yaptırmanız dolayısıyla onların denkliğine ihtiyacınız oluyor.

Usmle için hemen kötü düşünmeyin. Kaçıncı aşamadasınız? Hazırlık mı sadece? Ümit kırmayın hiç. Dili zaten bırakmayın.

Ciddi iseniz diğer ülkeler için danışmanlık şirketlerine bi sorun, ne ne kadara olur diye çünkü danışmanlık için bile baya güzel ücret istiyor vicdansızlar :evil:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009