Pazar , Ağustos 18 2019
usmle hakkinda genel bilgi paylasim bolumu...

!!! STEP 2 CS ÇALIŞMA PARTNERİ ARANIYOR !!!

#3581873  gönderen dahiliopatic
 11.06.2016 - 09:37:22
ÖNÜMÜZDEKİ YIL İÇİN CS'E GİRME PLANI OLAN PRATİK YAPABİLECEĞİM BİR ARKADAŞ ARIYORUM.MALUM NE KADAR ÇOK DEMOSTRASYON YAPABİLİRSEK O KADAR RAHATLIK VE KENDİNE GÜVEN DEMEK SINAVDA. TERCİHEN İZMİRDEN OLUNMASI İYİ OLUR AMA ONLİNE OLARAK DA PRATİK YAPABİLİRİZ.İLGİLENENLERE DUYURULUR..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3592988  gönderen Pearlyy
 25.06.2016 - 16:18:08
O neymiş?...
_interminable_ yazdı:bn step 1 için 2 aydır tarih bekliyorum bi de ÖSYM ye laf ederiz daha beterleri de varmış :)
nası bi partnership miş bu açıklar mısınız hocam :)
çalışırken sınav simulasyonlarını yapabiliriz.. bundan baya bi fayda gören arkadaşlar var.. hem çalışma motivasyonu sağlamak acısından hem de ingilizce bilen hasta bulmak zor CS mantığını bilen.. sırayla hasta ve doktor simulasyonu ve vaka videolarının çalışmasi şeklinde hocam.. online olarak veya dediğim gibi ben izmirdeyim ordan bi arkadaş bulabşlşrsem görüşüp çalışabiliriz diye düşünüyorum.. ama sizin daha step1 le uğraşmanız gerek önce :)
Kullanıcı avatarı
dahiliopatic yazdı:
_interminable_ yazdı:bn step 1 için 2 aydır tarih bekliyorum bi de ÖSYM ye laf ederiz daha beterleri de varmış :)
çalışırken sınav simulasyonlarını yapabiliriz.. bundan baya bi fayda gören arkadaşlar var.. hem çalışma motivasyonu sağlamak acısından hem de ingilizce bilen hasta bulmak zor CS mantığını bilen.. sırayla hasta ve doktor simulasyonu ve vaka videolarının çalışmasi şeklinde hocam.. online olarak veya dediğim gibi ben izmirdeyim ordan bi arkadaş bulabşlşrsem görüşüp çalışabiliriz diye düşünüyorum.. ama sizin daha step1 le uğraşmanız gerek önce :)
Bak bak bi de eziklio beni daha step 1 le ugrasmak falan :lol: :wink:
Step 1 ve step 2 ck tamamdir calismiorum bile aldigim notlari yazmayim simdi 8)
Ankaradaym ben ama ztn olmazmis nyse biri olursa bu yazdiklarimi gorur en azindan kolay gele sana
_interminable_ yazdı:
dahiliopatic yazdı:
Ankaradaym ben ama ztn olmazmis nyse biri olursa bu yazdiklarimi gorur en azindan kolay gele sana
eziklemek mi? trolluyo musunuz anlamadım.. step 1 için iki aydır tarih bekliyorum demişsiniz ona dayanarak öyle yazdım.. neyse başarılarınızın devamını dilerim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
dahiliopatic yazdı:
_interminable_ yazdı:
dahiliopatic yazdı: çalışırken sınav simulasyonlarını yapabiliriz.. bundan baya bi fayda gören arkadaşlar var.. hem çalışma motivasyonu sağlamak acısından hem de ingilizce bilen hasta bulmak zor CS mantığını bilen.. sırayla hasta ve doktor simulasyonu ve vaka videolarının çalışmasi şeklinde hocam.. online olarak veya dediğim gibi ben izmirdeyim ordan bi arkadaş bulabşlşrsem görüşüp çalışabiliriz diye düşünüyorum.. ama sizin daha step1 le uğraşmanız gerek önce :)
eziklemek mi? trolluyo musunuz anlamadım.. step 1 için iki aydır tarih bekliyorum demişsiniz ona dayanarak öyle yazdım.. neyse başarılarınızın devamını dilerim
Takildim yahu hemen trol falan cik cik cik
Kullanıcı avatarı
Çok iyi hasta rolu yapiyordum. Çok komik oluyordu biraz da eglenceli. Daha önce kazandırdım. : )Roleplay'da çok başarılıydımm. Telefon senaryosu hala var mı acaba? : )

#3734711  gönderen DrNurlan
 26.11.2016 - 10:23:41
Ben cs çalışıyorum hocam,sen naptn aldın mı?

Re:

#3771659  gönderen drgokturk
 02.01.2017 - 15:00:31
arkadaşlar step 1 e ortalama ne kadar zamana randevu veriyolar, bilen var mı

Re:

#3772085  gönderen eyenn
 02.01.2017 - 22:27:12
eylülde girdiğim cs aralık sonunda açıklandı. çok şükür geçtim. sınav kesinlikle hafife alınacak bir sınav değil. Native dili ingilizce olan biriyle 30a yakın case simüle ettik. onları yapmasaymışım geçmem mümkün değilmiş. Bence türk biriyle yapmak çok da yararlı değil. çünkü konuştuğunu anlamayınca, tekrar edince, amm, ummm yapınca SPler oflayıp pufluyor, tavana bakıyor vsvs. inanılmaz stresli. anında demotive oluyorsun. ençok SEP'e güveniyordum ama en düşük performans ondan geldi. tavsiyem mesela aritmi için en az 5 tane ayırıcı tanıyı hemen kafandan tarayacak kadar hakim ol ayırıcı tanılara. ayrıca mutlaka amerikan klavyesinde PN yaz. klavye çok farklı. millet şakır şakır yazıyor sen 2 parmakla 10 numara hipermetropmuşsun gibi harf arıyorsun. çok zaman kaybettiriyor. sınavda herkes birbirini tanıyordu. bir tek ben yabancıydım ve tam bir mal gibi hissediyordum. Kesinlikle geçemeyeceğimi düşünüyordum çünkü etrafımdakiler o kadar moralimi bozdu ki. hepsi bi artis, bi yukardan bakmalar, bi burun kıvırmalar vsvs. geçtim mutluyum, huzurluyum o da başka. günüde ol, konsantre ol, never give up the fight!
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Re:

#4191459  gönderen DrKEF
 09.11.2018 - 11:55:15
eyenn yazdı:
02.01.2017 - 22:27:12
eylülde girdiğim cs aralık sonunda açıklandı. çok şükür geçtim. sınav kesinlikle hafife alınacak bir sınav değil. Native dili ingilizce olan biriyle 30a yakın case simüle ettik. onları yapmasaymışım geçmem mümkün değilmiş. Bence türk biriyle yapmak çok da yararlı değil. çünkü konuştuğunu anlamayınca, tekrar edince, amm, ummm yapınca SPler oflayıp pufluyor, tavana bakıyor vsvs. inanılmaz stresli. anında demotive oluyorsun. ençok SEP'e güveniyordum ama en düşük performans ondan geldi. tavsiyem mesela aritmi için en az 5 tane ayırıcı tanıyı hemen kafandan tarayacak kadar hakim ol ayırıcı tanılara. ayrıca mutlaka amerikan klavyesinde PN yaz. klavye çok farklı. millet şakır şakır yazıyor sen 2 parmakla 10 numara hipermetropmuşsun gibi harf arıyorsun. çok zaman kaybettiriyor. sınavda herkes birbirini tanıyordu. bir tek ben yabancıydım ve tam bir mal gibi hissediyordum. Kesinlikle geçemeyeceğimi düşünüyordum çünkü etrafımdakiler o kadar moralimi bozdu ki. hepsi bi artis, bi yukardan bakmalar, bi burun kıvırmalar vsvs. geçtim mutluyum, huzurluyum o da başka. günüde ol, konsantre ol, never give up the fight!
nası yukardan bakıyorlar,ırkçı mı yaklaşıyor bunlar. moralimi bozdu bu mesaj :(
neyse adınıza sevindim hocam.umarım match olmuşsunuzdur.