Salı , Ağustos 20 2019
usmle hakkinda genel bilgi paylasim bolumu...
Kullanıcı avatarı

usmle step1 çalışma arkadaşı

#2874300  gönderen muhalifbalik
 06.05.2014 - 17:00:37
arkadaşlar bu tusta güzel bi puan aldım.hazır bilgiler tazeyken aslında hep istediğim ama ailemin resmen önce tusu kazan sonra ne yapacaksan uyarılarından ötürü şimdi usmle için çalışmaya karar verdim.bana destek,moral verecek ve özellikle asistanlık başlayınca iş güç borç derken usmle amacımı unutturmayacak bir çalışma arkadaşı arıyorum.
Kullanıcı avatarı

Re: usmle step1 çalışma arkadaşı

#2874368  gönderen JustAnotherKinase
 06.05.2014 - 18:03:57
muhalifbalik yazdı:arkadaşlar bu tusta güzel bi puan aldım.hazır bilgiler tazeyken aslında hep istediğim ama ailemin resmen önce tusu kazan sonra ne yapacaksan uyarılarından ötürü şimdi usmle için çalışmaya karar verdim.bana destek,moral verecek ve özellikle asistanlık başlayınca iş güç borç derken usmle amacımı unutturmayacak bir çalışma arkadaşı arıyorum.
Selam, ben de önce tusu hallettim fakat Türkiyede yaşamayı istemiyorum, mesaj atar mısınız
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2874405  gönderen muhalifbalik
 06.05.2014 - 18:29:29
drsedax yazdı:bilgilendirme amaçlı buraya da yazamaz mısınız acaba? başvuru vs çalışma sistemi açısından?? :roll:
yazamam çünkü bende hiç bir şey bilmiyorum şu an:) 2 kitap çıkarttım.first aid ve uworld soru bankası onlara bi başlıcam bakalım.onun dışında başvuru nası yapılır falan usmer sayfasında yazıyor sanırım.ben daha o stepe geçemediğm için bakmadım
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2874421  gönderen JustAnotherKinase
 06.05.2014 - 18:38:33
muhalifbalik yazdı:
JustAnotherKinase yazdı:Ben tamamen sıfırım, ama bu sınavı mutlaka kazanmak istiyorum
sen iyi gaza gelmişsin Allah kesmesin gazını :) kaynakların var mı?
Hiçbişeyim yok, kaplan ı biliyorum usml in tusdatası yada tusemii diye duydum, ne almamız lazım?
Kullanıcı avatarı

#2874425  gönderen muhalifbalik
 06.05.2014 - 18:41:03
özelden yazdığımın cevabını burdan aldım.benim arkadaşım bana first aid konu,uworld un soru kitabı dedi.(tustan 60 üstü alana tavsiyesiydi) ama itiraz varsa ona da açığız
Kullanıcı avatarı

#2874431  gönderen drperitus
 06.05.2014 - 18:43:50
baslamadan iyice arastirmak lazim cunku uzun ve masrafli bir surec diye biliyorum. sinavlar cok asamali ve orada okunabilecek uzmanliklar sinirli diye biliyorum. dil durumunuz nasil? yds toefl kac aldiniz?
Kullanıcı avatarı

#2874435  gönderen muhalifbalik
 06.05.2014 - 18:46:17
drperitus yazdı:baslamadan iyice arastirmak lazim cunku uzun ve masrafli bir surec diye biliyorum. sinavlar cok asamali ve orada okunabilecek uzmanliklar sinirli diye biliyorum. dil durumunuz nasil? yds toefl kac aldiniz?
ben psikiyatri yazıcam asistanlıkta.orda da öyle devam ederim diye düşünüyorum.yds yoktu bizim zamanımızda(hey gidi gençlik:)) en son üds ye girdim ben.ordan 91 almıştım.kaynaklarım konusunda emin olamıyorum.usmer de falan her kafadan bi ses çıkıyor
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2874443  gönderen drperitus
 06.05.2014 - 18:57:08
muhalifbalik yazdı:
drperitus yazdı:baslamadan iyice arastirmak lazim cunku uzun ve masrafli bir surec diye biliyorum. sinavlar cok asamali ve orada okunabilecek uzmanliklar sinirli diye biliyorum. dil durumunuz nasil? yds toefl kac aldiniz?
ben psikiyatri yazıcam asistanlıkta.orda da öyle devam ederim diye düşünüyorum.yds yoktu bizim zamanımızda(hey gidi gençlik:)) en son üds ye girdim ben.ordan 91 almıştım.kaynaklarım konusunda emin olamıyorum.usmer de falan her kafadan bi ses çıkıyor
guzel puan ancak sozlu sinav da var sanirim simdiden dil pratigi yapmak lazim. ben de genelde kaplan duydum.

#2874458  gönderen drzkt
 06.05.2014 - 19:13:11
şimdi usmle için çalışmaya karar verdim.bana destek,moral verecek ve özellikle asistanlık başlayınca iş güç borç derken usmle amacımı unutturmayacak bir çalışma arkadaşı arıyorum.[/quote]

Selam, ben de önce tusu hallettim fakat Türkiyede yaşamayı istemiyorum, mesaj atar mısınız[/quote]
Slm bende istifa edip 2.kez tuşa girmiş olan biri olark bu süreçte hep aklmdaydı,biraz araaştrdm hatta başvuru için bişyler biliyrm ama tercih süreci tamamlansa daha hevesle yapacağm benmde üds m 90 dı 3,5 ay ingilterede staj yaptm..ama step1-2 için dil önemli tabi ama şu first aid ve kaplanın soru bankalarını bitirmek gerekir,açıkcası bende fikrn çok değişmezse KBB yazacğm için asistanlkta nasl olr diye düşünyrdm aynı amaç için aynı zamn ve yerdn başlayn bir çalşma grubu süper olur,her türlü bilgi alşvrşi yaparız.takipcnzm,iletişimde kalalım arkadaşlar:)
Kullanıcı avatarı

#2874487  gönderen drperitus
 06.05.2014 - 19:28:16
arkadaslar ingilizceniz ust duzeyde arayin bulun google da usmerle sinirli kalmayin yabanci forumlar daha net ve guvenilir bilgiler elde edebilirsiniz.