1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Aday memur eş durumu

MesajGönderilme zamanı:17.07.2019 - 22:32:59
gönderen jrjayjay
Merhaba, dhy'deki 2 pratisyen (ikisi de aday memur hala) evlenip eş durumu isteme hakları var mı acaba? Daha önce yönetmeliğin 30.maddesinin 5. bendinde aday memur atama isteyemez diye bir tabir geçiyormuş ama şu anda yönetmelikte 30.madedenin 5. bendinde mülaga yazıyor ve o bend boş. Cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden.

Re: Aday memur eş durumu

MesajGönderilme zamanı:17.07.2019 - 23:02:07
gönderen doncorleone
sözleşmeli hemişireyle de oluyor mu acba

Re: Aday memur eş durumu

MesajGönderilme zamanı:18.07.2019 - 09:24:11
gönderen queenofspades
aday memurlar eş ve sağlık mazereti nedeniyle tayin isteyebilirler.

Re: Aday memur eş durumu

MesajGönderilme zamanı:18.07.2019 - 17:02:09
gönderen Simurg
dhy de eş durumu var hocam..

Re: Aday memur eş durumu

MesajGönderilme zamanı:18.07.2019 - 23:45:14
gönderen jrjayjay
Yanlış anlattım sanırım, dhy kurasında atanan pratisyen hekimler, aday memurlukları bitmeden evlenip eş durumu tayini isteyebiliyorlar mı? İkisi de yeni atanan ve dhy'sine başlamış aday memur pratisyenler.

Re: Aday memur eş durumu

MesajGönderilme zamanı:19.07.2019 - 09:08:55
gönderen DR_aesthetic
NÖLGEYE GÖRE DEĞİŞİR SANIRIM BİRDE KIDEME GÖRE

Re: Aday memur eş durumu

MesajGönderilme zamanı:19.07.2019 - 17:54:33
gönderen jrjayjay
queenofspades yazdı:aday memurlar eş ve sağlık mazereti nedeniyle tayin isteyebilirler.
Teşekkür ederim cevap için.

Re: Aday memur eş durumu

MesajGönderilme zamanı:24.07.2019 - 11:24:42
gönderen Simurg
jrjayjay yazdı:
18.07.2019 - 23:45:14
Yanlış anlattım sanırım, dhy kurasında atanan pratisyen hekimler, aday memurlukları bitmeden evlenip eş durumu tayini isteyebiliyorlar mı? İkisi de yeni atanan ve dhy'sine başlamış aday memur pratisyenler.
dhy olup eş durumu isteyebiliyorsunuz.. durumunuz dhy li oldugu için eşlerden hangisinin yanına gitmesi bakanlıkça uygun görülürse o ile tayininiz yapılıyor.