Pazartesi , Eylül 16 2019
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...
Merhaba, dhy icin önümüzdeki kurada es durumu atamasına başvuracağım. Merak ettiğim bir konu var , net bilgiye ulaşamadım; istanbul’da bir eah’nde asistanım, eşim unv hastanesinde öğretim üyesi, acaba eş durumu atamasında eşimin hastanesinin bulunduğu ilceye mi kadro acilir yoksa eşimin ikamet ettiği ilçeye mi ? Benim ikametimin bir önemi olur mu? Bununla ilgili konusabilecegimiz bir mercii var mi , veya iletişime geçip durumu anlatabileceğimiz birileri olabilir mi ? Benim a ilçesi veya b ilçesine atanmamın çok bir şeyi degistirecegini sanmıyorum, yani mazeret ataması olduğu için ihtiyaca binaen açılmıyor kadro ne de olsa.. Esimin isyeri ile ikamet edecegimiz bolge arasinda 40 km var. İnşallah tabii basvurum kabul olursa :?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
İkamet adresiniz esastir istanbul icin andolu/avrupa olarak belirleniyor. Yani size ilce usulu kadro acilmiyor. Es durumu yapan herkese munhal kadrolar yayinlaniyor. O kisilerle irtibata gecerseniz risk ortadan kalkar