Salı , Ekim 15 2019
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...
Kullanıcı avatarı

Bölge hizmet grupları ile alakalı saçmalık!

#3995164  gönderen condor
 26.09.2017 - 10:07:19
Arkadaşlar bölge hizmet gruplarına baktığımız zaman temmuz ağustos bölge hizmet grupları ile eylül ekim bölge hizmet grupları birebir aynı. 10 larca branş varken bu kadar istifa ve yer değişikliği olurken bunun aynı kalması %0 ihtmal. Belliki bu işte bir yanlışlık var . aldığım bir duyuma göre bakanlık taşınıyor diye tekrar hesaplama yapılmamış.Onlarca kişi belki de mağdur olacak ekim kurasına da az kaldı. Kura öncesi neler yapılabilir sizce?İdare mahkemeye dava şikayet vs işe yarar mı acaba?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Bölge hizmet grupları ile alakalı saçmalık!

#3995176  gönderen condor
 26.09.2017 - 10:37:02
Hocam sizinle bir alakası yok eş durumunda veya kurum içi atamalarda etkisi oluyor. a-b-c-d grupları var illerdeki doktroların doluluk oranlarına göre belirleniyor. Eş durumu atamalarında kurum içi atamalarda falan bu gruplara göre yapılıyor tercihler.
Kullanıcı avatarı

#3995183  gönderen Dr_fb03
 26.09.2017 - 10:44:22
Elleri ermemiştir taşınmaktan... :lol:

#3995186  gönderen HMGB
 26.09.2017 - 10:46:54
condor yazdı:Hocam sizinle bir alakası yok eş durumunda veya kurum içi atamalarda etkisi oluyor. a-b-c-d grupları var illerdeki doktroların doluluk oranlarına göre belirleniyor. Eş durumu atamalarında kurum içi atamalarda falan bu gruplara göre yapılıyor tercihler.
teşekkür ederim hocam. Hakkınızda hayırlısı olsun o zaman
Kullanıcı avatarı

#3995200  gönderen condor
 26.09.2017 - 11:06:45
HMGB yazdı:
condor yazdı:Hocam sizinle bir alakası yok eş durumunda veya kurum içi atamalarda etkisi oluyor. a-b-c-d grupları var illerdeki doktroların doluluk oranlarına göre belirleniyor. Eş durumu atamalarında kurum içi atamalarda falan bu gruplara göre yapılıyor tercihler.
teşekkür ederim hocam. Hakkınızda hayırlısı olsun o zaman
bu kendini bilmezler yüzünden zor gibi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3995302  gönderen condor
 26.09.2017 - 13:50:38
Nimrodel yazdı:Ben de es durumu icin bu gruplari bekliyordum
Cumhurbaskanligi iletisim merkezine sikayet yazdim
Ortalama iki hafta icinde cevap verildigi belirtiliyor, bakalim..
hocam bi yerden duydum aynı durumda olan birisi bakanlığı aramış taşınma işlerinden dolayı hesaplayamadık gibisinden bişey demiş listeler birebir aynı, cimer bimer sağlıkta buluşma noktası her yere yazdım dava açmayıda düşünüyorum toplu hareket edersek daha faydalı ve kesin sonuç alırız
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
condor yazdı:
Nimrodel yazdı:Ben de es durumu icin bu gruplari bekliyordum
Cumhurbaskanligi iletisim merkezine sikayet yazdim
Ortalama iki hafta icinde cevap verildigi belirtiliyor, bakalim..
hocam bi yerden duydum aynı durumda olan birisi bakanlığı aramış taşınma işlerinden dolayı hesaplayamadık gibisinden bişey demiş listeler birebir aynı, cimer bimer sağlıkta buluşma noktası her yere yazdım dava açmayıda düşünüyorum toplu hareket edersek daha faydalı ve kesin sonuç alırız
Ne yapilmasi gerekiyorsa ben de destek veririm..
Kullanıcı avatarı
987654321aylin yazdı:yillardir bende istedigim ilin ustte cikmasini bekliyorum,uste ciksin ki ust ten alta tayin yaptirayim?
Gruplar zaten birebir kadroya gore yayinlanmiyor ki
Birilerinin tayini kolaylassin diye keyfe gore belirleniyor bazen
Biz de gruplar bize uyacak diye bekleyelim boyle..
Nimrodel yazdı:
987654321aylin yazdı:yillardir bende istedigim ilin ustte cikmasini bekliyorum,uste ciksin ki ust ten alta tayin yaptirayim?
Gruplar zaten birebir kadroya gore yayinlanmiyor ki
Birilerinin tayini kolaylassin diye keyfe gore belirleniyor bazen
Biz de gruplar bize uyacak diye bekleyelim boyle..

offf offf her yerde bir hile bir sahtekarlikkkkkk.......dogrulari goremeden gocecegim bu dunyadan....