Perşembe , Ekim 24 2019
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...
Arkadaşlar ben dhy de atandığım yere henüz başlayamadan bir vakıf üni hastanesinde asistanlığa yerleşmiştim, bundan dolayı dhy atamam iptal edilmişti. (Yani müstafi de değilim) Şimdi asistanlıktan istifa edersem ismim otomatik olarak dhy listesine tekrar mı düşecek, yoksa kendim mi başvurmam gerekir bilgisi olan varsa yardım edebilirse çok sevinirim?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
gzm_gkc yazdı:
dr_demirci yazdı:başvurmanız gerekir

Çok teşekkür ederiim,, yani üniversitenin tekrar bakanlığa isim bildirmesi gibi bir durum olmuyor atamam iptal olduğu ve hiç başlamadığım için öyle midir?
vakıf üniversitesi olduğu için. devlet üniversitesi olsa istek durumunda üniversite bakanlığa isim bildiriyor bakanlık kuraya alıyor
dr_demirci yazdı:
15.09.2017 - 14:46:41
gzm_gkc yazdı:
dr_demirci yazdı:başvurmanız gerekir

Çok teşekkür ederiim,, yani üniversitenin tekrar bakanlığa isim bildirmesi gibi bir durum olmuyor atamam iptal olduğu ve hiç başlamadığım için öyle midir?
vakıf üniversitesi olduğu için. devlet üniversitesi olsa istek durumunda üniversite bakanlığa isim bildiriyor bakanlık kuraya alıyor
hocam peki ben atamayı istemesem ve üniversitede bildirmese yinede otomatikmen atanma gibi bir durum olma olasılığı varmı dır?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
tusiyer3434 yazdı:
09.02.2018 - 21:55:47
dr_demirci yazdı:
15.09.2017 - 14:46:41
gzm_gkc yazdı:

hocam peki ben atamayı istemesem ve üniversitede bildirmese yinede otomatikmen atanma gibi bir durum olma olasılığı varmı dır?
üniversite bildirmezse bakanlığın haberi olmaz zaten