Çarşamba , Ekim 16 2019
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...

Eş durumu yardım !!!!!!

#3973626  gönderen Tubaaaaa
 24.08.2017 - 13:43:42
Eşim ekim ayında eş durumu ataması için dilekçe verecek ama prosedür nasıldır bilmiyoruz, konu hakkında fikri olan bilgi verebilir mi ?

Re: Eş durumu yardım !!!!!!

#3973672  gönderen mithras
 24.08.2017 - 14:47:56
Tubaaaaa yazdı:Eşim ekim ayında eş durumu ataması için dilekçe verecek ama prosedür nasıldır bilmiyoruz, konu hakkında fikri olan bilgi verebilir mi ?
hastaneden aldığı bir form doldurulacak, dilekçe, nufus kayıt örneği ve eğer yanına eş durumu istenek eş doktor ise çalıştığı kurumdan belge ile hastaneye vericek belgeleri ordan da kamu hastaneler birliğine gidece
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#3973680  gönderen Tubaaaaa
 24.08.2017 - 15:00:57
mithras yazdı:
Tubaaaaa yazdı:Eşim ekim ayında eş durumu ataması için dilekçe verecek ama prosedür nasıldır bilmiyoruz, konu hakkında fikri olan bilgi verebilir mi ?
hastaneden aldığı bir form doldurulacak, dilekçe, nufus kayıt örneği ve eğer yanına eş durumu istenek eş doktor ise çalıştığı kurumdan belge ile hastaneye vericek belgeleri ordan da kamu hastaneler birliğine gidece
Teşekkür ederim ☺ Peki tahmini ne kadar sürer atamasının yapılıp yanımıza gelmesi ?

#3973734  gönderen mithras
 24.08.2017 - 16:18:21
Tubaaaaa yazdı:
mithras yazdı:
Teşekkür ederim ☺ Peki tahmini ne kadar sürer atamasının yapılıp yanımıza gelmesi ?
kurul perşembeleri toplanıyormuş normalde ellerine ulaştığı anda 2 güne cevap veriyorlar olumlu yada olumsuz maksimum 10 günü geçmez ama şu son durumda kamu hastaneler birliğinde değişim olduğu için atamalarda sıkıntı olduğunu duymuştum

#3974090  gönderen Tubaaaaa
 25.08.2017 - 00:02:07
mithras yazdı:
Tubaaaaa yazdı:
mithras yazdı:hastaneden aldığı bir form doldurulacak, dilekçe, nufus kayıt örneği ve eğer yanına eş durumu istenek eş doktor ise çalıştığı kurumdan belge ile hastaneye vericek belgeleri ordan da kamu hastaneler birliğine gidece
kurul perşembeleri toplanıyormuş normalde ellerine ulaştığı anda 2 güne cevap veriyorlar olumlu yada olumsuz maksimum 10 günü geçmez ama şu son durumda kamu hastaneler birliğinde değişim olduğu için atamalarda sıkıntı olduğunu duymuştum
Anladım, çok teşekkür ederim bizim için bir bilinmezi çözmüş oldunuz ☺ En azından süreç hakkında bir bilgimiz oldu😄