Salı , Ekim 15 2019
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

Re:

#3936573  gönderen koleksiyon
 04.07.2017 - 10:06:11
draustralia yazdı:Sayın + +;
29/05/2017 tarihli ve 1700757171 sayılı BİMER başvurunuz incelenmiştir.
İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kuraları Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Madde 16 “İller arası atama dönemleri Ocak ayı ile Temmuz ayıdır. Bakanlık ve bağlı kuruluşları açık olan ve doldurulmasına ihtiyaç duyulan kadroları ilan eder. Bu kadrolara atanmak isteyen personel, tercih yaparak müracaatta bulunur…” hükmü gereği Sağlıkta Dönüşüm Programı II. Fazı çerçevesinde İstanbul ilinde Sayın Bakanımızın katılımı ile gerçekleştirilen İl Değerlendirme Toplantısında İstanbul ilinde yeni açılan sağlık tesislerimizin personel ihtiyacının ivedilikle giderilmesine karar verilmiştir. 2017 Yılı Temmuz Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Sureti ile Atama Kurası ilan metni ve münhal kadrolar T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü (www.yhgm.saglik.gov.tr) internet adresinde yayımlanmıştır.

BİMER den gelen cevap !!!
Malumu ilan etmişler
Kullanıcı avatarı

Re:

#3936595  gönderen draustralia
 04.07.2017 - 10:34:01
koleksiyon yazdı:
draustralia yazdı:Sayın + +;
29/05/2017 tarihli ve 1700757171 sayılı BİMER başvurunuz incelenmiştir.
İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Suretiyle Atanma Kuraları Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşları Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliği Madde 16 “İller arası atama dönemleri Ocak ayı ile Temmuz ayıdır. Bakanlık ve bağlı kuruluşları açık olan ve doldurulmasına ihtiyaç duyulan kadroları ilan eder. Bu kadrolara atanmak isteyen personel, tercih yaparak müracaatta bulunur…” hükmü gereği Sağlıkta Dönüşüm Programı II. Fazı çerçevesinde İstanbul ilinde Sayın Bakanımızın katılımı ile gerçekleştirilen İl Değerlendirme Toplantısında İstanbul ilinde yeni açılan sağlık tesislerimizin personel ihtiyacının ivedilikle giderilmesine karar verilmiştir. 2017 Yılı Temmuz Dönemi İsteğe Bağlı İller Arası Yer Değiştirme Sureti ile Atama Kurası ilan metni ve münhal kadrolar T.C. Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü (www.yhgm.saglik.gov.tr) internet adresinde yayımlanmıştır.

BİMER den gelen cevap !!!
Malumu ilan etmişler
aynen cevap adı altında itiraz edileni tekrar yazmışlar ben de onun için yazdım
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3936598  gönderen tid
 04.07.2017 - 10:35:20
Aynı cevap bana da geldi.
Kullanıcı avatarı

Re:

#3937216  gönderen draustralia
 05.07.2017 - 00:47:13
Merhaba arkadaşlar, bugün yetkili sendika genel başkan yardımcısı ile görüşmemiz oldu.

Söylediğine göre, bu konuda üyelerin ve sağlık personelinin çok yoğun talep ve itirazları olduğunu, genel başkanın Bakanımız ile görüşme yaptığını ve Bakanın kesinlikle kararlı olduğunu ve talebi kabul etmediğini söylediğini iletti.

Çok küçük bir ihtimal ile kendinin bir ek atama açılabileceği yönünde umudu olduğunu söyledi.

Pek iyi bir haber değil gibi.

#3937322  gönderen koleksiyon
 05.07.2017 - 11:03:54
657 den bir istifa hakkımın yanmasını ve 6 ay memuriyete dönmemeyi göze alarak istifa ettim.
Artık açmayacaksa da umrumda değil, O nu Allah'a havale ettim ben.
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12