Perşembe , Ekim 17 2019
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...

Mazeret ve Eş durumu ataması

#3617007  gönderen drsyda
 28.07.2016 - 19:20:57
Merhaba arkadaşlar. Bu süreç nasıl oluyor bilgi verebilir misiniz. Simdi aciklanan tarihlerde basvuru yapacağız. Kac gun icinde açıklanıyor sonuçlar. Daha sonra ne zaman kadrolar açıklanıyor aynı tarihlerde mi bizimde açıklanıyor.bir sorum da diyelim kabul edildik bi yere gittik doger atamada tekrar basvuru yapabiliyor muyuz ? ( butun kadrolar acildi diyelim 2ay sonra tsm olsun diye yine basvuru yapabiliyor muyuz

#3617009  gönderen drsyda
 28.07.2016 - 19:23:12
Tsm olsun derken ^ bu atamada belki tsm açılır ^ umuduyla basvurabiliyor muyuz demek istedim :)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3879712  gönderen drfiesta07
 12.05.2017 - 23:24:51
Merhabalar. Eş durumuyla ilgili bilgisi olan varsa bi kaç şey sormak istiyorum.. Eşim yakın zamanda üniversiteden istifa etti. Bende eğitim araştırmada asitanım. Birbuçuk yılım var bitirmeye. Şimdi kuraya girecek daha önce zorunluda 9 ay çalışmış üniversiteye geçmişti. Eş durumunda nasıl bi yol izlemeliyiz.

Re: Mazeret ve Eş durumu ataması

#4011503  gönderen clinique
 08.11.2017 - 14:16:04
MERHABA Bİ SORUM VAR COK ACİL. DHY DEGİLİM, ATANDIĞIM YERDE 2 YIL KALMAK ZORUNDAYIM, YAKLASIK 1 SENE BİTMEK ÜZERE. ANNEM ADINA SAGLIK KURULU RAPORUM VAR(KANSER) SAGLIK MAZERETİ ATAMASI İÇİN KULLANMAK İSTİYORUM ANCAK, BULUNDUGUM HALK SAGLIGINDA TEK UZMAN BENİM. SORUNLU Bİ YÖNETİM VAR, DİLEKCEMİ ONLAR ARACILIGIYLA BAKANLIGA GÖNDERMEKTEN BAŞKA BİR ÇAREM VAR MI? TEK UZMANIM DİYE TAŞ KOYABİLİRLER Mİ, HAYIR SENİ BIRAKMAYIZ DİYE:( DİREK ELDEN BAKANLIGA VEREBİLİRMİYİM TÜM BELGELERİMİ