Pazar , Eylül 22 2019
mecburi hizmet istifa, es durumu atamalari ve yeniden atanacaklar icin genel paylasim platformu...

Re: istifa sonrası yeniden atama yardım

#4287487  gönderen 02adnan
 14.07.2019 - 08:26:10
Demirci hocam merhaba,4924 ten istifa ettim yaklaşık 2 ay önce eylül tusu sonrası eski çalıştığım(istifa ettiğim) kuruma geri dönebilir miyim?:)saygılar

Re: Re:

#4287581  gönderen drctf22
 14.07.2019 - 14:04:00
madhatter yazdı:
24.05.2016 - 19:08:16
merhabalar, 69. dhy için 30 mayısa kadar dilekçe göndermemiz gerekiyor ancak dilekçe örneği arattığımda şu çıktı

"Sağlık bakanlığı personel Genel Müdürlüğüne

../../.... tarihinde ......................... Üniversitesi Tıp Fakültesinden ............. Diploma Nosu ile mezun oldum. ........ Dönem devlet hizmeti yükümlüsü olarak .....................................................'a atandım. ../../.... tarihinde görevime başladım. ../../.... tarihinde de usulüne uygun olarak görevimden istifa ettim.Memuriyetten istifa edenlerin 6 (Altı) ay memurluğa alınmaz hükmü gereğince ../../.. tarihinde mevcut süreyi doldurdum. 39.DHY'de yeniden Devlet hizmeti yükümlüsü olarak memuriyete atanmak istiyorum.Gereğini arz ederim.

Adres:............................... ../../.....
......................................... Ad:
Tel:.................... Soyad:
Diploma No:
Diploma Tescil No:
TC No:
Ünvan:
İmza:

Adres olarak şöyle yazın:
T.C. Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü
Pratisyen Doktor Atama Şube Müdürlüğü
Mithatpasa Cad.No:3 C Blok, 06434 Sihhiye/Ankara"

bu dilekçede istifa tarihine dilekçeyi verdiğimiz günü mü yazmamız gerekiyor yoksa ilişik kestiğimiz günü mü yazmalıyız?
bir de cezamızın dolduğu tarihi kesin olarak öğrenebileceğimiz bir site var mıdır? ya da ilişiğimizin kesildiği günü vs. öğrenebileceğimiz bir resmi site?
4924ten usulsüz istifa ettim. Dhy ye başvurmak için örnek bi dilekçe var mı acaba? Teşekkürler
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: istifa sonrası yeniden atama yardım

#4303301  gönderen ismollo16
 02.09.2019 - 15:47:31
Merhaba Demirci hocam 27 Kasım 2018 de 657 den usulsüz istifa ettim. 1 Eylül deki Tus sınavına girdim süreç normal akışında seyrederse( iptal soru vs. olmazsa) eylül tus unda SBA kadrosu yazabilir miyim