Kamp hakkinda bilgiler ve paylasimlar...
Kullanıcı avatarı
davaro yazdı:
drcagan07 yazdı:Tusem kampı sanırım Kızılay'da şubbelerinde(bir önceki kamp ordaydı);malesef o konuda yardımcı olamayacağım.Ben iki sefer Tusdata Kocatepe'den aldığım için kamp,hocaları,civarda ve diğer yerlerde konaklama secenekleri arayan arkadaşlara önerilerde bulunabilirim,size de kolaylıklar
o önerilerden ben de alabilir miyim 😄 eskiden yurt ayarlıyormuş data şimdi sadece oteller var erkekler için. devlet kurumlarının misafirhaneleri nasıl bir de bilen var mı ki yakınlık rahatlık ayarlanabilirlik vs.
Etap bulvar otelde kalmıştım ben, gecelik şu an 90 yapıyorlar, 2 - 3 kisi ayni odada kalirsan daha ucuz oluyor, en üst katı tusa ayiriyorlar, yemek salonunda ders çalışabiliyorsun ogle ve aksam yemegi çıkmıyor zaten, civarda yemek yenecek yerler var. internetten odaya sipariş de verebilirsin. Kapalı otoparkı da var , bazen yan odada gürültü olabiliyor ama çok nadir kamp boyunca 2 - 3 gün olmuştur. Ben memnunum, Ankara da bir işim olduğunda yine kalıyorum.
Kullanıcı avatarı

#3256735  gönderen stel
 09.07.2015 - 20:26:12
Arkadaşlar akşamları kamp çıkışında çalışabileceğimiz uygun bi yer oluyo mu??

Re:

#3256772  gönderen ns_1907
 09.07.2015 - 21:37:23
Datanın kampında etüt salonu gece 24 e kadar açık oluyordu.
Kampa 10 dk yürüme mesafesinde neredeyse tüm sendika ve kurumların misafirhanesi ama tusem ve datanın kampı için yaklaşık 1000 kişi Ankara'da oluyor erkenden yer ayırtmakta fayda
Ortalama bu yerlerde günlük fiyatlar 40-50 tl den başlar tek kişilik odalarda. Ve tavsiyem candostunuzla bile beraber kalmayın kamp sürecinde gergin ve çekilmez oluyorsunuz kampta 😀
Kullanıcı avatarı

#3256800  gönderen stel
 09.07.2015 - 22:40:07
Teşekkür ederim. Akşam çalışabileceğimiz yer olmasına sevindim..
Kullanıcı avatarı

#3256806  gönderen dr_mocuishle
 09.07.2015 - 22:48:30
stel yazdı:Teşekkür ederim. Akşam çalışabileceğimiz yer olmasına sevindim..
çok sevinme data nın etüt yeri tıka basa dolu oluyor ve kapasitesi az(ankra kocatepe için istanbul u bilmiyorum)
Kullanıcı avatarı

#3256827  gönderen stel
 09.07.2015 - 23:06:34
dr_mocuishle yazdı:
stel yazdı:Teşekkür ederim. Akşam çalışabileceğimiz yer olmasına sevindim..
çok sevinme data nın etüt yeri tıka basa dolu oluyor ve kapasitesi az(ankra kocatepe için istanbul u bilmiyorum)
hmm çok zor bu işler ya saol yine de
nisanda tusdatanın ankara kampına katıldım. bir arkadaşımla beraber Türk diyanet vakıf-sen misafirhanesinde 2 kişilik odada kaldık. günlüğü 35 tlydi sabah kahvaltısı da vardı. kocatepeye yürüyerek 8-10 dk mesafede. çok memnun kaldık personeli hem güleryüzlü hem de her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.
Kullanıcı avatarı
pain_killer yazdı:nisanda tusdatanın ankara kampına katıldım. bir arkadaşımla beraber Türk diyanet vakıf-sen misafirhanesinde 2 kişilik odada kaldık. günlüğü 35 tlydi sabah kahvaltısı da vardı. kocatepeye yürüyerek 8-10 dk mesafede. çok memnun kaldık personeli hem güleryüzlü hem de her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. önceden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.
internetten baktığım kadarıyla hoş görünüyo.siz sölemeseniz aklımıza gelmicek bi yer. Teşekkürler
Kullanıcı avatarı

#3256990  gönderen maviserindir
 10.07.2015 - 00:54:36
Ilksan deha otel. Arabasi olan icin en iyi kalinacak yer

#3257839  gönderen dr_zab
 10.07.2015 - 22:28:12
Arkadaşlar yurt ayarlayabilen oldu mu? Üniversite kayıtları olduğu için yurtlar,kesin birşey söyleyemeyiz diyorlar :(
2021/2 Döneminde yapılacak TUS kampı ve Kursları İçin Hekim Kursiyerlerimize (Kadın);
- Güvenli
- Ders Çalışmaya Uygun
- Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği - Oda Temizliği - Çamaşırhane Hizmetleri -Sınırsız WiFi Konaklamaya Dahildir.
- Servis İmkanı ile (servis ile 10 dk mesafede)

ATALAY KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI:
Tel: 0312 221 20 40 - 0312 221 20 42 - Gsm/whatsapp: 0545 885 46 45
www.atalayyurt.com

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
► Tek Kişilik Oda Aylık Herşey Dahil 1900 TL
► İki Kişilik Oda Aylık Herşey Dahil 1500 TL
► Üç Kişilik Oda Aylık Herşey Dahil 1200 TL
► Dört Kişilik Oda Aylık Herşey Dahil 1000 TL
(Bu Ücretlere Sabah Akşam Kamp Merkezine Servis Dahildir)

Konaklama / Kahvaltı / Akşam Yemeği / Sınırsız İnternet /Çamaşırhane ve Temizlik Hizmetleri / Ulaşım İmkanı / Katlarda Buzdolabı ve Su sebilleri / Odada kişiye özel çalışma masası, elbise dolabı ve komodin / Kütüphane ve Çalışma odası