Cumartesi , Ağustos 17 2019
Aile hekimligi ve tus hakkinda genel paylasim platformu....
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Kullanıcı avatarı

Re:

#3972917  gönderen DrGulsever
 22.08.2017 - 21:09:03
dembabaa yazdı:
DrGulsever yazdı:
naturele yazdı: Abi günaşırı 4-6 ay olarak bazı yerlerde var hala ama 10 nöbetle başlatan pediatri sayısı da az. 12yle başlatan çok yer var. Günceli söyleyeyim dedim :D Ama biter ysni her şey geçer gider sonunda. 12-18 ay günaşırı tutmuş efsane nesiller var sonuçta :D
Bence günaşırı olmadan olmaz diyorum. 6 ay en azından günaşırı olmalı... Gerçekten insanlık suçu olduğunu düşünmekle birlikte bazı bölümlerde sanki olmazsa olmaz gibi...

Kimse bana kızmasın lütfen.
Kusura bskma ama hastasın sen abı.bi de hocaları eleştırırdık "biz çektık siz de çekın" zıhnıyetli dıye..
Devır değişiyor,nesillerle beraber zıhnıyet te değişiyor,bu bakış açısından dolayı hacettepe pedıatri ek yerlestırmeye kalıyor.
Ayrıca istanbul pediatrileri marmara (11 ile başlar) dışındaki hemenntum pedıatriler 10 ile başlar.
Kızma kızma. :D

Re:

#3972961  gönderen naturele
 22.08.2017 - 22:02:59
dembabaa yazdı:
DrGulsever yazdı:
naturele yazdı: Abi günaşırı 4-6 ay olarak bazı yerlerde var hala ama 10 nöbetle başlatan pediatri sayısı da az. 12yle başlatan çok yer var. Günceli söyleyeyim dedim :D Ama biter ysni her şey geçer gider sonunda. 12-18 ay günaşırı tutmuş efsane nesiller var sonuçta :D
Bence günaşırı olmadan olmaz diyorum. 6 ay en azından günaşırı olmalı... Gerçekten insanlık suçu olduğunu düşünmekle birlikte bazı bölümlerde sanki olmazsa olmaz gibi...

Kimse bana kızmasın lütfen.
Kusura bskma ama hastasın sen abı.bi de hocaları eleştırırdık "biz çektık siz de çekın" zıhnıyetli dıye..
Devır değişiyor,nesillerle beraber zıhnıyet te değişiyor,bu bakış açısından dolayı hacettepe pedıatri ek yerlestırmeye kalıyor.
Ayrıca istanbul pediatrileri marmara (11 ile başlar) dışındaki hemenntum pedıatriler 10 ile başlar.
Perifer hakkında bilgi sahibi olmadığınız belli oluyor :D
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3972987  gönderen musti11
 22.08.2017 - 22:32:39
kardeş hayatta hep başarmış olduğun için tusu kazanamamış olmanın ezikliği var içinde.
aslında ne beklediğini ve ne istediğini bilmiyorsun hayattan.
sana tvsiyem saplantından vazgeç. dr olarak değil insan olarak ne yararım olabilir insanlara.
illa ki uzman dr. olman gerekmez. unutmaki allamei cihan dahi olsan ömür snırlı.
en iyi ihtimalle yaş 40 olduğuna göre yolu yarılamışsın.
çoluğunla çocuğunla her anını mutlu olarak her nefesinde şükrederek hayatının her anında mutlu olmayı dene.dediğim gibi hayat çok kısa.tusla ilgili evindeki bütün kaynakları dağıt.elinde birşey kalmasın.
iyi bir insan olarak mutlu yaşa siktir et uzmanlığı.
beni abin olarak 69 doğumlu biri pratisyen dr olarak dinle lütfen. mutluluklar senin olsun kardeşim

#3973228  gönderen naturele
 23.08.2017 - 14:04:05
musti11 yazdı:kardeş hayatta hep başarmış olduğun için tusu kazanamamış olmanın ezikliği var içinde.
sana tvsiyem saplantından vazgeç. dr olarak değil insan olarak ne yararım olabilir insanlara.
illa ki uzman dr. olman gerekmez. unutmaki allamei cihan dahi olsan ömür snırlı.
çoluğunla çocuğunla her anını mutlu olarak her nefesinde şükrederek hayatının her anında mutlu olmayı dene.dediğim gibi hayat çok kısa.tusla ilgili evindeki bütün kaynakları dağıt.elinde birşey kalmasın.
beni abin olarak 69 doğumlu biri pratisyen dr olarak dinle lütfen. mutluluklar senin olsun kardeşim
Abi bu tavsiyeleri veren biri olarak neden adı drTUS olan bir forumu takip ettiğinizi sorsam kızar mısınız? :D

Re:

#3973230  gönderen deoksiriboz
 23.08.2017 - 14:08:40
Adamın derdi bizi germiş resmen arkadaş :D Bırakın ne hali varsa görsün.

Re:

#3973249  gönderen dristanbul
 23.08.2017 - 15:10:40
hayatta eş ve iş seçimi çok önemlidir.burada yine bir seçim yapma durumundasınız....

#3973275  gönderen rmzn1
 23.08.2017 - 15:55:52
musti11 yazdı:kardeş hayatta hep başarmış olduğun için tusu kazanamamış olmanın ezikliği var içinde.
saygı duydum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3974455  gönderen 77tus77
 25.08.2017 - 19:10:19
Şu an yurtdışındayım ve burada 26-28 yaşında tıp başlayan var zaten benim yaş civarı uzmanlık başlamak için normal kabul ediliyor, neden bırakayım ki , uzmanlık okumak diğer faaliyetimi ne kadar kısabilir ki yaşamayı bildikten sonra. Aslında yurtdışı daha cazip gelmeye başladı o kadar tus çalışacağıma dil çalışırım.

Re: YAŞ 41? UZMANLIK OKUSAM MI???

#4178076  gönderen dr_enivicivokke
 09.10.2018 - 22:04:54
varan79 yazdı:
09.10.2018 - 20:32:47
burada yazan 40 yaş üstü arkadaşlardan tus kazanan oldumu????
Vardır elbet

#4178468  gönderen isaac13
 10.10.2018 - 16:10:38
Yetersiz derken ? 3. uzmanlık kazanısım. Hem de iyi puanlarla. Uzmanlik bir yalan. Keşke pratisyen kalip aile hekimi olsaydım. En son aile hekimliği uzmanligi yazdim. Hocam içinizdeki o sesi dinlemeyin hiç bir işe yaramayacak. Hayatınızın değerini bilin keyfinize bakın . Tatminsizlik derken ? Gelip polde bir tane hasta ile tartışın saçma sapan bir konudan bakalım tatmin oluyor musunuz? 100 tane hastaya iyi bakın biri mal gibi afedersiniz konuşsun bakalım mesleki tatmin kalıyor mu? Geçin bunları. Bisi de öğrenmiyorsun kendin çalışmadıkca uzmanlikta öğreten hoca mı var? Varsa diyin de oraya gidelim ciddiyim. Boşver hocam hayat güzel ve kısa , saygılarımla.

#4178519  gönderen dr_enivicivokke
 10.10.2018 - 17:37:17
isaac13 yazdı:
10.10.2018 - 16:10:38
Yetersiz derken ? 3. uzmanlık kazanısım. Hem de iyi puanlarla. Uzmanlik bir yalan. Keşke pratisyen kalip aile hekimi olsaydım. En son aile hekimliği uzmanligi yazdim. Hocam içinizdeki o sesi dinlemeyin hiç bir işe yaramayacak. Hayatınızın değerini bilin keyfinize bakın . Tatminsizlik derken ? Gelip polde bir tane hasta ile tartışın saçma sapan bir konudan bakalım tatmin oluyor musunuz? 100 tane hastaya iyi bakın biri mal gibi afedersiniz konuşsun bakalım mesleki tatmin kalıyor mu? Geçin bunları. Bisi de öğrenmiyorsun kendin çalışmadıkca uzmanlikta öğreten hoca mı var? Varsa diyin de oraya gidelim ciddiyim. Boşver hocam hayat güzel ve kısa , saygılarımla.
Hangi uzmanlıkları kazandınız? Bende keşke hiç tusa çalışmasaydım.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#4178611  gönderen dada
 10.10.2018 - 21:11:05
Tekrar uzmanlığı bilmem ama tekrar 20li yaşlarıma dönmek isterdim. Gençlik insan farkına varmadan uçup gidiyor.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10