Salı , Ağustos 20 2019
Aile hekimligi ve tus hakkinda genel paylasim platformu....
Kullanıcı avatarı

Re: eahda aile hekimi iken tus

#3396512  gönderen ReTRoViRuS
 10.12.2015 - 22:01:02
Puanınız kesilir yüzde 2 oranında, bölümden muvafakiyet alamazsanız yeni kazandığınız yere gitmek için istifa etmeniz gerekir, eah dan istifa ederseniz de tekrar eah'a gidemezsiniz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3396960  gönderen seromer
 11.12.2015 - 03:15:09
ReTRoViRuS yazdı:Puanınız kesilir yüzde 2 oranında, bölümden muvafakiyet alamazsanız yeni kazandığınız yere gitmek için istifa etmeniz gerekir, eah dan istifa ederseniz de tekrar eah'a gidemezsiniz
eah dan eahya istifa etmeden geçiş olabilir mi tusla
Kullanıcı avatarı

#3396971  gönderen ReTRoViRuS
 11.12.2015 - 03:24:58
seromer yazdı:
ReTRoViRuS yazdı:Puanınız kesilir yüzde 2 oranında, bölümden muvafakiyet alamazsanız yeni kazandığınız yere gitmek için istifa etmeniz gerekir, eah dan istifa ederseniz de tekrar eah'a gidemezsiniz
Aynı bölüme geçecekseniz+İspatlayabileceğiniz çok geçerli bir mazeretiniz varsa(hastalık,ölüm vs...), ayrılacağınız kurumdaki sorumlu hoca izin(muvaffakiyet) verirse+Gideceğiniz yer olur verirse eah'dan eah'a geçersiniz, tusu kazanıp geçmek istiyorsanız mazeretiniz tusu kazanmak olur ve diğer şartlar da sağlanırsa geçersiniz, izin alamazsanız istifa eder sıfırdan başlarsınız(eah'dan istifa edip üniversiteye başlanılabilir, eah'dan istifa edip eah'a başlanılamaz cezaya düşersiniz)
En son ReTRoViRuS tarafından 11.12.2015 - 04:06:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

#3396982  gönderen splitzer
 11.12.2015 - 03:34:18
ReTRoViRuS yazdı:
seromer yazdı:
Aynı bölüme geçecekseniz+İspatlayabileceğiniz çok geçerli bir mazeretiniz varsa(hastalık,ölüm vs...), ayrılacağınız kurumdaki sorumlu hoca izin(muvaffakiyet) verirse+Gideceğiniz yer olur verirse eah'dan eah'a geçersiniz, tusu kazanıp geçmek istiyorsanız mazeretiniz tusu kazanmak olur ve diğer şartlar da sağlanırsa geçersiniz, izin alamazsanız istifa eder sıfırdan başlarsınız
hocam tusu kazandığımızda hoca izni gerekiyor mu yahut diğer kurumun oluru? sonuçta tusta başka biyer kazanmışsak direk geçiş sağlanmıyor mu?
Kullanıcı avatarı

#3396985  gönderen ReTRoViRuS
 11.12.2015 - 03:44:08
splitzer yazdı:
ReTRoViRuS yazdı:
seromer yazdı:eah dan eahya istifa etmeden geçiş olabilir mi tusla
Aynı bölüme geçecekseniz+İspatlayabileceğiniz çok geçerli bir mazeretiniz varsa(hastalık,ölüm vs...), ayrılacağınız kurumdaki sorumlu hoca izin(muvaffakiyet) verirse+Gideceğiniz yer olur verirse eah'dan eah'a geçersiniz, tusu kazanıp geçmek istiyorsanız mazeretiniz tusu kazanmak olur ve diğer şartlar da sağlanırsa geçersiniz, izin alamazsanız istifa eder sıfırdan başlarsınız
hocam tusu kazandığımızda hoca izni gerekiyor mu yahut diğer kurumun oluru? sonuçta tusta başka biyer kazanmışsak direk geçiş sağlanmıyor mu?
Eah'ta Asistanken tusa girdiniz ve aynı bölüm başka eah hastane kazandıysanız, çalıştığınız hastanedeki sorumlu hoca muvaffakiyet vermezse diğer hastaneye nakil yoluyla geçemezsiniz, ve geçmek istediğiniz hastanedeki hoca da ben senin eski çalıştığın süreyi kabul etmiyorum derse ki muvaffakiyet alamazsanız büyük ihtimal kabul etmez, sıfırdan başlarsınız. Yani nakil yoluyla gitmek için çalıştığınız hastanedeki hocanın izni, kaldığınız süreden başlamak için gittiğiniz hastanedeki hocanın izni gerekir. Eah'dan istifa ederseniz de cezaya düşersiniz ve kazandığınız eah'a başlayamazsınız. Yani bu durumda tek yol nakil

Eah'ta asistanken veya üniversitede asistanken tusa girdiniz ve aynı bölüm başka üniversite hastane kazandıysanız, çalıştığınız hastanedeki sorumlu hoca muvaffakiyet vermezse diğer hastaneye nakil yoluyla geçemezsiniz, ve geçmek istediğiniz hastanedeki hoca da ben senin eski çalıştığın süreyi kabul etmiyorum derse ki muvaffakiyet alamazsanız büyük ihtimal kabul etmez, sıfırdan başlarsınız. Yani nakil yoluyla gitmek için çalıştığınız hastanedeki hocanın izni, kaldığınız süreden başlamak için gittiğiniz hastanedeki hocanın izni gerekir. Yok ben izin filan uğraşamam hocaların tribini çekmem diyorsanız hiç kimseden izin almadan basarsınız istifayı kazandığınız hastaneye gider sıfırdan başlarsınız hocalar da hiçbişey diyemez.

Ama tusu kazanmadan mazeret belirterek yatay geçiş için her iki tarafın da mutlak izni olmalı.
En son ReTRoViRuS tarafından 11.12.2015 - 04:17:34 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

#3396991  gönderen seromer
 11.12.2015 - 03:56:15
ReTRoViRuS yazdı:
seromer yazdı:
yine eah da farklı bölüme geçmek istesek tusla bu sefer de istifa etmeliyiz o halde ama istifa edersek yine eah yazabiliyor muyuz
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3396996  gönderen ReTRoViRuS
 11.12.2015 - 04:02:29
seromer yazdı:
ReTRoViRuS yazdı:
seromer yazdı:eah dan eahya istifa etmeden geçiş olabilir mi tusla
yine eah da farklı bölüme geçmek istesek tusla bu sefer de istifa etmeliyiz o halde ama istifa edersek yine eah yazabiliyor muyuz
İşte hocam tusu kazanmış bile olsanız eah'tan eah'a geçmek için istifa edemezsiniz mutlaka nakil yoluyla gitmelisiniz.

#3396998  gönderen oceantred
 11.12.2015 - 04:07:01
ReTRoViRuS yazdı:
splitzer yazdı:
ReTRoViRuS yazdı: Aynı bölüme geçecekseniz+İspatlayabileceğiniz çok geçerli bir mazeretiniz varsa(hastalık,ölüm vs...), ayrılacağınız kurumdaki sorumlu hoca izin(muvaffakiyet) verirse+Gideceğiniz yer olur verirse eah'dan eah'a geçersiniz, tusu kazanıp geçmek istiyorsanız mazeretiniz tusu kazanmak olur ve diğer şartlar da sağlanırsa geçersiniz, izin alamazsanız istifa eder sıfırdan başlarsınız
Asistanken tusa girdiniz ve aynı bölüm başka hastane kazandıysanız, çalıştığınız hastanedeki sorumlu hoca muvaffakiyet vermezse diğer hastaneye nakil yoluyla geçemezsiniz, ancak istifa edip geçebilirsiniz, ve
geçtiğiniz hastanedeki hoca da ben senin eski çalıştığın süreyi kabul etmiyorum derse ki muvaffakiyet alamazsanız büyük ihtimal kabul etmez, sıfırdan başlarsınız. Yani nakil yoluyla gitmek için çalıştığınız hastanedeki hocanın izni, kaldığınız süreden başlamak için gittiğiniz hastanedeki hocanın izni gerekir. Yok ben izin filan uğraşamam hocaların tribini çekmem diyorsanız hiç kimseden izin almadan basarsınız istifayı kazandığınız hastaneye gider sıfırdan başlarsınız hocalar da hiçbişey diyemez

Ama tusu kazanmadan mazeret belirterek yatay geçiş için her iki tarafın da mutlak izni olmalı.[/

Şimdi hocam eah ah asistanısın
TUS a girdin ve eah de plastik kazandın
Eah deki aile hekimliği sorumlu hocası plastiğe başlaman için. Nasıl bir muvaffakiyet verecek ki
Eğer böyleyse ozaman Ada'm izin vermicek ve senin TUS la kazandığın eah plastik de yanmış olacak
yanlış anlamdım değil mi Hocam
Kullanıcı avatarı

#3397017  gönderen ReTRoViRuS
 11.12.2015 - 04:26:28
oceantred yazdı:
ReTRoViRuS yazdı:
splitzer yazdı: hocam tusu kazandığımızda hoca izni gerekiyor mu yahut diğer kurumun oluru? sonuçta tusta başka biyer kazanmışsak direk geçiş sağlanmıyor mu?
Asistanken tusa girdiniz ve aynı bölüm başka hastane kazandıysanız, çalıştığınız hastanedeki sorumlu hoca muvaffakiyet vermezse diğer hastaneye nakil yoluyla geçemezsiniz, ancak istifa edip geçebilirsiniz, ve
geçtiğiniz hastanedeki hoca da ben senin eski çalıştığın süreyi kabul etmiyorum derse ki muvaffakiyet alamazsanız büyük ihtimal kabul etmez, sıfırdan başlarsınız. Yani nakil yoluyla gitmek için çalıştığınız hastanedeki hocanın izni, kaldığınız süreden başlamak için gittiğiniz hastanedeki hocanın izni gerekir. Yok ben izin filan uğraşamam hocaların tribini çekmem diyorsanız hiç kimseden izin almadan basarsınız istifayı kazandığınız hastaneye gider sıfırdan başlarsınız hocalar da hiçbişey diyemez

Ama tusu kazanmadan mazeret belirterek yatay geçiş için her iki tarafın da mutlak izni olmalı.[/

Eah deki aile hekimliği sorumlu hocası plastiğe başlaman için. Nasıl bir muvaffakiyet verecek ki
Eğer böyleyse ozaman Ada'm izin vermicek ve senin TUS la kazandığın eah plastik de yanmış olacak
Hocam yukarda eksik yazdığım yerleri düzelttim.

Şimdi eah'da ah asistanı iken tusa girip eah plastik kazandıysanız,
-nakil yoluyla gitmek için kazandığınız bölüm farketmeksizin nakliniz için ayrılışınız için ah hocasının muvaffakiyet(bir nevi izin) vermesi gerekiyor. Çok saçma ama böyle bir zorunluluk var, resmen ortaçağ kölesi muamelesi.
-istifa ederseniz de cezalı olur gidemezsiniz
-yani tek yol nakille gitmek ya da üniversite plastik yazmak

Eğer üniversitede ah asistanı iken tusa girip eah veya üniversite plastik kazandıysanız istifa edip gidilebilir, muvaffakiyet zorunlu değil, ki zaten ah'den plastiğe gideceksen farklı bölüm olduğu için sıfırdan başlanacak, çok da fark yok istifayla nakilin, nakille paran kesilmez ama 3 ay geç başlarsın
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#3397083  gönderen wasabi
 11.12.2015 - 11:41:57
Tus icin asistanlik yazmayın size abi tavsiyesi. Isi yokusa surmeyin ya da dureci cok uzatmayin. Bir bakarsiniz orada kalici olmussunuzdur. Cogu arkadasim boyle oldu

#3397490  gönderen tusuyorum87
 11.12.2015 - 22:07:42
ReTRoViRuS yazdı:
oceantred yazdı:
ReTRoViRuS yazdı: Asistanken tusa girdiniz ve aynı bölüm başka hastane kazandıysanız, çalıştığınız hastanedeki sorumlu hoca muvaffakiyet vermezse diğer hastaneye nakil yoluyla geçemezsiniz, ancak istifa edip geçebilirsiniz, ve

Hocam yukarda eksik yazdığım yerleri düzelttim.

Şimdi eah'da ah asistanı iken tusa girip eah plastik kazandıysanız,
-nakil yoluyla gitmek için kazandığınız bölüm farketmeksizin nakliniz için ayrılışınız için ah hocasının muvaffakiyet(bir nevi izin) vermesi gerekiyor. Çok saçma ama böyle bir zorunluluk var, resmen ortaçağ kölesi muamelesi.
-istifa ederseniz de cezalı olur gidemezsiniz
-yani tek yol nakille gitmek ya da üniversite plastik yazmak

Eğer üniversitede ah asistanı iken tusa girip eah veya üniversite plastik kazandıysanız istifa edip gidilebilir, muvaffakiyet zorunlu değil, ki zaten ah'den plastiğe gideceksen farklı bölüm olduğu için sıfırdan başlanacak, çok da fark yok istifayla nakilin, nakille paran kesilmez ama 3 ay geç başlarsın

Böyle bir zorunluluk var mı cidden eah den eah ne geçerken hoca izin vermezse geçememe gibi?