Salı , Ağustos 20 2019
Aile hekimligi ve tus hakkinda genel paylasim platformu....
Arkadaşlar böyle bir geçiş yapılabiliyor mu? TIpta uzmanlık kurulundaki görevli bu işi kendilerinin yaptığını ve olmayacağını söyledi. Gerekçe olarak bahsettiği mevzuatta geçişe aykırı bir madde bulunmuyor. Bu şekilde geçen yada bilgisi olan varmı hiçbir yerde böyle bir bilgi de bulamadım.
aburak yazdı:Arkadaşlar böyle bir geçiş yapılabiliyor mu? TIpta uzmanlık kurulundaki görevli bu işi kendilerinin yaptığını ve olmayacağını söyledi. Gerekçe olarak bahsettiği mevzuatta geçişe aykırı bir madde bulunmuyor. Bu şekilde geçen yada bilgisi olan varmı hiçbir yerde böyle bir bilgi de bulamadım.
geçiş yapılabiliyor diye biliyorum. sağlık bakanlığı 0312 565 62 28 i ararsanız ordan daha iyi bilgi alabilirsiniz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı
aburak yazdı:Arkadaşlar böyle bir geçiş yapılabiliyor mu? TIpta uzmanlık kurulundaki görevli bu işi kendilerinin yaptığını ve olmayacağını söyledi. Gerekçe olarak bahsettiği mevzuatta geçişe aykırı bir madde bulunmuyor. Bu şekilde geçen yada bilgisi olan varmı hiçbir yerde böyle bir bilgi de bulamadım.
Aynı şekil bana da geçemeyeceğim söylendi neye göre böyle bişe var anlamadım bilen var mı?