Salı , Ekim 15 2019
Aile hekimligi ve tus hakkinda genel paylasim platformu....

Re:

#3897887  gönderen kyarasa
 29.05.2017 - 14:06:05
hocam bir ya da birbuçuk aya da düşersin diyen oldu

Re:

#3897888  gönderen kyarasa
 29.05.2017 - 14:06:31
bilmiyorum vallahi hayırlısı olsun...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re:

#3897895  gönderen kyarasa
 29.05.2017 - 14:17:07
farkeder mi bilmiyorum hocam da bnm eğitim araştırma ..üniversite kadrosuna göre erken düşme ihtimalim var mı?

Re: Re:

#4047691  gönderen davsan011
 17.01.2018 - 08:01:12
Aile hekimiyim agustos tusuyla yerleştim sizin sürecte nasıl oldu ?? Suanda gidip istifa dilekçemi vermem gerekir mi yoksa tsm halksaglıgı arasam guvenilir bilgiye ulaşabilirmiyim??
kyarasa yazdı:
29.05.2017 - 13:43:41
ben istifa dilekçesini verdim...bugun tsmden aradılar ayrılışınızı yapabilirsiniz diye?? sizce ne zaman ayrılış yapmalıyım 2 hafta kalmak istiyorum aslında..
ben de aile hekimiyim. üni kadrosuna yerleştim.eski yorumlara baktım bu konuda herkes farklı birşey demiş. hemen istifa etmelisin diyen var,son güne kadar bekleyebilirsin diyen var,sonraki sınavdan önce istifa etmelisin diyen de var. işin doğrusu nedir bi bilen yok mu acaba?
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
drugr yazdı:
17.01.2018 - 09:43:37
ben de aile hekimiyim. üni kadrosuna yerleştim.eski yorumlara baktım bu konuda herkes farklı birşey demiş. hemen istifa etmelisin diyen var,son güne kadar bekleyebilirsin diyen var,sonraki sınavdan önce istifa etmelisin diyen de var. işin doğrusu nedir bi bilen yok mu acaba?
Aynen kritik soru bu cevabı bilen vardır insallah
ben il sağlık müdürlüğünü aradım ayrılış zamanıyla ilgili en kısa sürede istifa etmeniz gerekiyo denildi :/ ancak görüştüğüm kişinin çok da bilgisi var gibi gelmedi ezberlediklerini unutmadan söylemeye çalışıyo gibiydi daha çok :D
En kısa zamanda istifa edip aile hekimliğinden ayrılmamız gerekiyor benim ögrendigim kadarıyla atamamız sözleşmeli olursa uzayabilir hatta sıkıntı olabilirmiş.. en son çalştgı kuruma da tsm yazın dediler bana kurumla grustugumde esas kadrom tsmde ...
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
tsm adı yazdım ben forma ve bugun onayladılar il saglıkta bir sıkıntı olmayacagını söylediler ayrılış kısmını da boş bıraktım 17a doldurdugm için ... kimlik bilgilerinin dogrulugu daha önemli sanırım.buarada fotografın üstüne de mühür vurdurmayı unutmayın arkadaslar
ozge_dr_ozge yazdı:
18.01.2018 - 09:39:13
tsm lerin adı değişti o zaman ilçe sağlık müdürlüğü şeklinde yazıcaz yani. Bi de işveren adresi sağlık bakanlığı mı yazılacak ilçe sağlık müdürlüğünün açık adresi mi
arkadaşlar merhaba bu istifa konusunda çeşitli rivayetler var ama net bi bilgi bulamamıştım dün bakanlığı arayarak öğrendiğim bilgiyi sizinle de paylaşmak istedim
eğer üniversite hastanesi kazandıysanız hemen aile hekimliğinden ayrılmanız gerekiyormuş. üniversiteler muvafakiyet belgesi istiyorlarmış onun için de ayrılmış olmak gerekiyormuş.
eğitim araştırma hastanesiyse sağlık bakanlığı içinde bi atama yapılıyor olduğu için süreyi uzatmak isterseniz, uzatabilmek mümkünmüş. bakanlıktan bi yazı geliyormuş aile hek bırakmanız gerekmektedir diye bırakınca 15 gün içinde atama gelir dediler. o yazıyı beklemeden daha erken bırakırsanız da yine tsm kadrosuna düştükten ortalama 15 gün sonra atama yapılıyormuş. süreyi bir bir buçuk ay uzatmak bizim elimizdeymiş.