Çarşamba , Ağustos 5 2020
Aile hekimligi ve tus hakkinda genel paylasim platformu....
Sözleşmeli Aile Hekimliği Uzmanlık Eğitimi (SAHU)' de asistan alarak çalışana dhy de eş durumu ataması oluyor mu? Bu da bir asistanlık olduğu için muhtemelen eş durumu ataması yayapılıyordur.öyle tahmin ediyorum. Fakat net bilgi lazım bana. Özellikle SAHU statüsünde çalışıp eş durumu atamasından yararlanan var mı. Kesin bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.
Kullanıcı avatarı
vulvadiiin yazdı:Sözleşmeli Aile Hekimliği Uzmanlık Eğitimi (SAHU)' de asistan alarak çalışana dhy de eş durumu ataması oluyor mu? Bu da bir asistanlık olduğu için muhtemelen eş durumu ataması yayapılıyordur.öyle tahmin ediyorum. Fakat net bilgi lazım bana. Özellikle SAHU statüsünde çalışıp eş durumu atamasından yararlanan var mı. Kesin bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.
ben yapmadım ama aynı durumu bakanlığa sordugumda atama yapılabileceğini söylemişlerdi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
hocam bu konuyu bende araştırıyorum başlık açılalı bir kaç olmuş ama net bilgi alabildinizmi bakanlıktan? sahu yaparsam,eşim şu anda asistan;asistanlığı bittikten sonra mecburi hizmet ataması eş durumundan sahu da bulunduğum ile atanıyormu kesin olarak?
Merhabalar birsey danismak istiyorum bende sahu yapiyorum esim kadin dogum asistani bitirmek uzere es durumu yapabiliriiz degil mi bakanligi aradim ulasamiyorum. Es durumuna basvurmak icin yaziyi mudurluktenmi universitedenmi aldiniz yada diger es durumlarindan farkli bi prosedur yaptinizmi
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
arkadaşlar merhaba daha önce sahu dan eş durumu yapan arkadaşlar var mı acaba eş durumu atamaları açıldı ama kafa karısıklığımız mevcut belgeleri nerden alacagız eşimin statüsünü ahngi kuruma göre işaretleyecegiz gibi???