Salı , Eylül 17 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.

Re: dranestezi kardeş nerdesin..

#2099536  gönderen draljezi
 14.12.2012 - 00:13:17
drtuba5 yazdı:
draljezi yazdı:
drtuba5 yazdı: esra erola katıl hem sosyal olcan hem meşhur olcan hem hatun bulcan oohhhh mis gibi çözüm
işim olmaz yakışıklı adamım zaten..beni kendisine bağlayacak bir bayan bir prenses bekliyorum.çünkü bende arayacak takat kalmadı o gelsin beni bulsun istiyorum
öbür tusta gelcek bak bana malum oldu demedi deme :wink:
çömezime takılmam buda 2. prensibim.
Kullanıcı avatarı

#2099570  gönderen drtuba5
 14.12.2012 - 00:20:27
draljezi yazdı:
drtuba5 yazdı:
draljezi yazdı: işim olmaz yakışıklı adamım zaten..beni kendisine bağlayacak bir bayan bir prenses bekliyorum.çünkü bende arayacak takat kalmadı o gelsin beni bulsun istiyorum
büyük konuşmamak 1. prensibin olsun bence bu işler belli olmaz :roll:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#2099671  gönderen drtuna33
 14.12.2012 - 00:40:36
sen eğitim araştırmada mısın....kıdemli olunca rahatlamıyor mu rahatlıyorsa dayanılır....depresyondan kurtulman için spora yazıl ....kursa git bi şekilde kafayı dağıt ....hatun yap......her yerin çömezliği zor ...
Kullanıcı avatarı

#2099684  gönderen concerno
 14.12.2012 - 00:43:49
draljezi yazdı:
drtuba5 yazdı:
draljezi yazdı: işim olmaz yakışıklı adamım zaten..beni kendisine bağlayacak bir bayan bir prenses bekliyorum.çünkü bende arayacak takat kalmadı o gelsin beni bulsun istiyorum
budaya respect
Kullanıcı avatarı

#2101099  gönderen terarosa
 14.12.2012 - 21:06:15
draljezi yazdı:
drtuba5 yazdı:
terarosa yazdı: peki görücüye nasıl bakıosunuz ? :D
esra erola katıl hem sosyal olcan hem meşhur olcan hem hatun bulcan oohhhh mis gibi çözüm
işim olmaz yakışıklı adamım zaten..beni kendisine bağlayacak bir bayan bir prenses bekliyorum.çünkü bende arayacak takat kalmadı o gelsin beni bulsun istiyorum
o zaman seni bi temiz dövmek lazım ki aklın başına gelsin hocam :D
Kullanıcı avatarı

#2260777  gönderen commenter39_
 20.03.2013 - 03:33:11
bellapais yazdı:
commenter39 yazdı:
drizmirdr yazdı:adriamisinn ile anestezinin aynı kişi olduunu düşünen tek ben deilmişim demek ki:)
bellapais yazdı:bende kolonoskopu bulamıyorum o nerde..
ha ayrıca bence anestezi gelmiş cee demiş anlayana :wink:
TEZGAH olduğu konusunda hemfikirsiniz yani..
ben severim anesteziyi onada tezgahtar demen hoşuma gitmez.. benden alıntı kullanma diyecen varsa kendin de bi zahmet..
Kusura bakma da alıntı yapacaksam bunun için icazet almama gerek yok, buraya yazıyosan alıntılanma ihtimalini göze almışsın demektir.
Kullanıcı avatarı

#2261168  gönderen dranestezi26
 20.03.2013 - 13:45:33
buradaki dranestezi benim sanırsam,bir sürü dranestezi niki var ondan emin olamadım,adriamisin ile aynı kişi değiliz,bu kesin ama kendisini ben de takip ediyorum keyifle.başlığa gelince draljezi kardeşim ben artık sitede yazmamaya kesin kararlıydım,sadece başlıklara göz atacaktım ama başlığını görünce yazayım dedim,bu site benim psikolojimi mahvediyor,bağımlısı oldum,girmeden duramıyorum,girince de moralim çok bozuluyor,yaşamımı çok etkiliyor.istifa konusuna gelince,tek birşey biliyorum tıpta iyi bölüm yok,buna halk sağlığını da katarım,ftryi de katarım,biyokimyayı da katarım,aklına hangi bölüm gelirse katarım,hepsinin bir sürü olumsuz özelliği var,sadece bazısı diğerine göre daha rahat,nöroloji çok zor branş,uzmanlığı da çok zor ama ben böyle yazıyorum çıkıyor siteden bir nöroloji asistanı veya uzmanı,sallama blader ben kral gibiyim,sen ne olumsuz adamsın diyor benim yazasım kalmıyor,kişiye göre değişiyor işte,istifa düşüncesi kafana girdiyse,ayakların ger geri gidiyorsa,uzmanlığını da yapmak istemiyorsan istifa et,zorluklar için istifa etme,sadece bölümü sevmiyorsan istifa et,Allah yardımcı olsun kardeşim
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2261677  gönderen dranestezidr
 20.03.2013 - 20:23:37
dranestezi26 yazdı:buradaki dranestezi benim sanırsam,bir sürü dranestezi niki var ondan emin olamadım,adriamisin ile aynı kişi değiliz,bu kesin ama kendisini ben de takip ediyorum keyifle.başlığa gelince draljezi kardeşim ben artık sitede yazmamaya kesin kararlıydım,sadece başlıklara göz atacaktım ama başlığını görünce yazayım dedim,bu site benim psikolojimi mahvediyor,bağımlısı oldum,girmeden duramıyorum,girince de moralim çok bozuluyor,yaşamımı çok etkiliyor.istifa konusuna gelince,tek birşey biliyorum tıpta iyi bölüm yok,buna halk sağlığını da katarım,ftryi de katarım,biyokimyayı da katarım,aklına hangi bölüm gelirse katarım,hepsinin bir sürü olumsuz özelliği var,sadece bazısı diğerine göre daha rahat,nöroloji çok zor branş,uzmanlığı da çok zor ama ben böyle yazıyorum çıkıyor siteden bir nöroloji asistanı veya uzmanı,sallama blader ben kral gibiyim,sen ne olumsuz adamsın diyor benim yazasım kalmıyor,kişiye göre değişiyor işte,istifa düşüncesi kafana girdiyse,ayakların ger geri gidiyorsa,uzmanlığını da yapmak istemiyorsan istifa et,zorluklar için istifa etme,sadece bölümü sevmiyorsan istifa et,Allah yardımcı olsun kardeşim
dr anestezi26 tekrar drtusa seni bekliyoruz DİYENLER??????????????
Kullanıcı avatarı

#2261740  gönderen commenter39_
 20.03.2013 - 21:27:03
dranestezidr yazdı:
dranestezi26 yazdı:buradaki dranestezi benim sanırsam,bir sürü dranestezi niki var ondan emin olamadım,adriamisin ile aynı kişi değiliz,bu kesin ama kendisini ben de takip ediyorum keyifle.başlığa gelince draljezi kardeşim ben artık sitede yazmamaya kesin kararlıydım,sadece başlıklara göz atacaktım ama başlığını görünce yazayım dedim,bu site benim psikolojimi mahvediyor,bağımlısı oldum,girmeden duramıyorum,girince de moralim çok bozuluyor,yaşamımı çok etkiliyor.istifa konusuna gelince,tek birşey biliyorum tıpta iyi bölüm yok,buna halk sağlığını da katarım,ftryi de katarım,biyokimyayı da katarım,aklına hangi bölüm gelirse katarım,hepsinin bir sürü olumsuz özelliği var,sadece bazısı diğerine göre daha rahat,nöroloji çok zor branş,uzmanlığı da çok zor ama ben böyle yazıyorum çıkıyor siteden bir nöroloji asistanı veya uzmanı,sallama blader ben kral gibiyim,sen ne olumsuz adamsın diyor benim yazasım kalmıyor,kişiye göre değişiyor işte,istifa düşüncesi kafana girdiyse,ayakların ger geri gidiyorsa,uzmanlığını da yapmak istemiyorsan istifa et,zorluklar için istifa etme,sadece bölümü sevmiyorsan istifa et,Allah yardımcı olsun kardeşim
dr anestezi26 tekrar drtusa seni bekliyoruz DİYENLER??????????????
Ben!! Bu mevzu ayrı bi başlığı hakediyo :)
Kullanıcı avatarı

#2645377  gönderen 5iyah
 12.10.2013 - 13:51:07
bellapais yazdı:
commenter39 yazdı:
drizmirdr yazdı:adriamisinn ile anestezinin aynı kişi olduunu düşünen tek ben deilmişim demek ki:)
bellapais yazdı:bende kolonoskopu bulamıyorum o nerde..
ha ayrıca bence anestezi gelmiş cee demiş anlayana :wink:
TEZGAH olduğu konusunda hemfikirsiniz yani..
ben severim anesteziyi onada tezgahtar demen hoşuma gitmez.. benden alıntı kullanma diyecen varsa kendin de bi zahmet..
:D
Kullanıcı avatarı

#2645386  gönderen DrCihangir
 12.10.2013 - 13:54:58
bellapais yazdı:
drtuba5 yazdı:ben daha önce istifa ettim şimdi başka bi bölümdeyim her bölümün kendine göre bi zorluğu varmış onu anladım inşallah en doğru kararı alırsın ama iyice bi düşünmek lazım hangi bölümü istiyosun uzmanlığı nasıl asistanlığı nasıl hangi şehri istiyosun tusa çalışabilecekmisin istediğin puanı alabilecekmisin :( bende yaşadım bu gelgitleri kardeş istifa da ettim ama iyi mi yaptım 8 ay kaybettim başka bi yerde çömezlik yapıyorum şu anda bilmiyorum allah yardımcın olsun
zor dimi çömezlik nere gitsen zor.. ha ayşe teyzenin gözüne bakmışın ha g...ne sonuçta ayşe teyze ve yakınlarıyla muhattapsın.. marifet bölümde değil..
Bella abla harika tespit valla.Aklıma yazdım bunu.Süpersin ;)