Cumartesi , Eylül 21 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
Kullanıcı avatarı

Re: dranestezi kardeş nerdesin..

#2099086  gönderen drtuba5
 13.12.2012 - 22:44:58
candelabra yazdı:
drtuba5 yazdı:ben daha önce istifa ettim şimdi başka bi bölümdeyim her bölümün kendine göre bi zorluğu varmış onu anladım inşallah en doğru kararı alırsın ama iyice bi düşünmek lazım hangi bölümü istiyosun uzmanlığı nasıl asistanlığı nasıl hangi şehri istiyosun tusa çalışabilecekmisin istediğin puanı alabilecekmisin :( bende yaşadım bu gelgitleri kardeş istifa da ettim ama iyi mi yaptım 8 ay kaybettim başka bi yerde çömezlik yapıyorum şu anda bilmiyorum allah yardımcın olsun
nerden nereye geçtin
nereye geçtim ki bak sonu böyle oluyo ona göre istifa et dedim :roll: kötü mü ettim
Kullanıcı avatarı

#2099098  gönderen drizmirdr
 13.12.2012 - 22:47:03
candelabra yazdı:
drizmirdr yazdı:adriamisinn ile anestezinin aynı kişi olduunu düşünen tek ben deilmişim demek ki:)
yok ya değil bence
ne bilim avatarları da aynı, söylemleri de benzer geliyodu bana ama bilemiycem tabi bakalım yalanlama gelicek mi:)
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2099103  gönderen drtuba5
 13.12.2012 - 22:48:27
candelabra yazdı:
drtuba5 yazdı:
candelabra yazdı:nerden nereye geçtin
nereye geçtim ki bak sonu böyle oluyo ona göre istifa et dedim :roll: kötü mü ettim
:D hangi bölüme demek istedim
haaa pardon :lol: anesteziden dahiliyeye pek efektif olmadı sanki :lol:
Kullanıcı avatarı

#2099107  gönderen bellapais
 13.12.2012 - 22:48:44
drizmirdr yazdı:
candelabra yazdı:
drizmirdr yazdı:adriamisinn ile anestezinin aynı kişi olduunu düşünen tek ben deilmişim demek ki:)
yok ya değil bence
ne bilim avatarları da aynı, söylemleri de benzer geliyodu bana ama bilemiycem tabi bakalım yalanlama gelicek mi:)
bence o yok değilim derse diplomamı yerim arkadaş.. :lol:
Kullanıcı avatarı

#2099108  gönderen zynp2010
 13.12.2012 - 22:48:56
bellapais yazdı:
drtuba5 yazdı:ben daha önce istifa ettim şimdi başka bi bölümdeyim her bölümün kendine göre bi zorluğu varmış onu anladım inşallah en doğru kararı alırsın ama iyice bi düşünmek lazım hangi bölümü istiyosun uzmanlığı nasıl asistanlığı nasıl hangi şehri istiyosun tusa çalışabilecekmisin istediğin puanı alabilecekmisin :( bende yaşadım bu gelgitleri kardeş istifa da ettim ama iyi mi yaptım 8 ay kaybettim başka bi yerde çömezlik yapıyorum şu anda bilmiyorum allah yardımcın olsun
zor dimi çömezlik nere gitsen zor.. ha ayşe teyzenin gözüne bakmışın ha g...ne sonuçta ayşe teyze ve yakınlarıyla muhattapsın.. marifet bölümde değil..

can alıcı ibretlik tespit 8) 8) 8)
Kullanıcı avatarı

#2099113  gönderen zynp2010
 13.12.2012 - 22:49:55
bellapais yazdı:
drizmirdr yazdı:
candelabra yazdı:yok ya değil bence

afiyet olsun pediatride kendisi
Kullanıcı avatarı

#2099121  gönderen commenter39
 13.12.2012 - 22:51:52
antagonistt yazdı:aynı gün 2 tane nöroloji istifası için açılan başlık
DÜMEN olabilir diyosun yani..
Diğer nörolar belki iyidir de benimki değil orası kesin.Son tusta yazan keriz ben oldum malesef..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2099137  gönderen drizmirdr
 13.12.2012 - 22:54:16
candelabra yazdı:
drizmirdr yazdı:
candelabra yazdı:yok ya değil bence
adrimisn anestezinin baskılamaya çalıştığı ve nefret ettiği egosu yüksek alt benliği olabilir tabi :D
:D evet katılıyorum
anestezi daha agresif daha sert çıkışlı daha dediğim dedik ama
adriamisin biraz daha makul biraz daha ılımlı hali gibin :)
Kullanıcı avatarı

#2099151  gönderen bellapais
 13.12.2012 - 22:55:53
drizmirdr yazdı:
candelabra yazdı:
drizmirdr yazdı: ne bilim avatarları da aynı, söylemleri de benzer geliyodu bana ama bilemiycem tabi bakalım yalanlama gelicek mi:)
adrimisn anestezinin baskılamaya çalıştığı ve nefret ettiği egosu yüksek alt benliği olabilir tabi :D
köfteyle möfte arası fark sayar gibi ne öyle, aynı kişiler biri gece uykusunu alınca yazıyo biri uykusuz kalınca cinnete beş kala yazıyo..
Kullanıcı avatarı

#2099154  gönderen abracadabra
 13.12.2012 - 22:56:00
zynp2010 yazdı:
bellapais yazdı:
drizmirdr yazdı: ne bilim avatarları da aynı, söylemleri de benzer geliyodu bana ama bilemiycem tabi bakalım yalanlama gelicek mi:)

afiyet olsun pediatride kendisi

:)
Kullanıcı avatarı

#2099162  gönderen drtuba5
 13.12.2012 - 22:56:53
candelabra yazdı:
drtuba5 yazdı:
candelabra yazdı: :D hangi bölüme demek istedim
haaa pardon :lol: anesteziden dahiliyeye pek efektif olmadı sanki :lol:
çok duydum öyle k.doğum anestezi, k.doğum-dahiliye,pediatri-dahiliye kombinasyonlarını şaşıyorum :D
bakcaz artık hangi kombinasyon tutarsa :lol:
Kullanıcı avatarı

#2099172  gönderen commenter39
 13.12.2012 - 22:58:15
bellapais yazdı:bende kolonoskopu bulamıyorum o nerde..
ha ayrıca bence anestezi gelmiş cee demiş anlayana :wink:
TEZGAH olduğu konusunda hemfikirsiniz yani..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2099187  gönderen drizmirdr
 13.12.2012 - 23:00:34
bellapais yazdı:
drizmirdr yazdı:
candelabra yazdı:adrimisn anestezinin baskılamaya çalıştığı ve nefret ettiği egosu yüksek alt benliği olabilir tabi :D
köfteyle möfte arası fark sayar gibi ne öyle, aynı kişiler biri gece uykusunu alınca yazıyo biri uykusuz kalınca cinnete beş kala yazıyo..
aynı köfteyle möfte arası fark gibi işte cok fark yok yani
bi kişinin farklı özellkleri hani,olur ya hepimizde ;) 'aynı kişinin' yani benim ve senin dediğin gibi
ben ikisi de gündüz veya ikisi de gece aynı anda yazıyo demedim ki:)ayrıca anestezi gündüz de yazıyo hem:P
Kullanıcı avatarı

#2099206  gönderen drtuba5
 13.12.2012 - 23:04:37
candelabra yazdı:
drtuba5 yazdı:
candelabra yazdı:çok duydum öyle k.doğum anestezi, k.doğum-dahiliye,pediatri-dahiliye kombinasyonlarını şaşıyorum :D
bakcaz artık hangi kombinasyon tutarsa :lol:
başka bölümlerde de gözün var zaar :D
bi yerden sonra kesmiyo :D bi de şunun tadına bakiyim bunda bi numara yokmuş diyosun :twisted: yok yaa aman bunda sıkmalıyım dişimi daha fazla tus sorusu görmek istemiyorum yandal sorularına çalışiciğimmm
Kullanıcı avatarı

#2099207  gönderen bellapais
 13.12.2012 - 23:04:48
commenter39 yazdı:
bellapais yazdı:bende kolonoskopu bulamıyorum o nerde..
ha ayrıca bence anestezi gelmiş cee demiş anlayana :wink:
TEZGAH olduğu konusunda hemfikirsiniz yani..
ben severim anesteziyi onada tezgahtar demen hoşuma gitmez.. benden alıntı kullanma diyecen varsa kendin de bi zahmet..