Perşembe , Eylül 19 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.

dranestezi kardeş nerdesin..

#2098669  gönderen draljezi
 13.12.2012 - 21:15:24
dranestezi kardeş..artık asistanlık tak etti.dayancak gücüm de kalmadı.sabahtan akşama kronik pert hasta bakmaktan ve nöbetlerin ertesi gün yorgunluğundan bıktım..varsa bir çözüm varsa bir tavsiyen bizimle paylaş :(
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

Re: dranestezi kardeş nerdesin..

#2098715  gönderen draljezi
 13.12.2012 - 21:25:25
aysu34i yazdı:o olmasa da ben geldim bölüm nedir
nöroloji:( artık dayancak güç bulamıyorum.olumlu düşünmeye çalışıyorum ama olmuyor artıkçsanki sonuna gelmişim bir yolun
Kullanıcı avatarı

#2098720  gönderen adriamisinn
 13.12.2012 - 21:26:44
tusa girebiliosan girip temel bolum ya da halk saglıgı yaz

yok girecek gucum yok diyosan aile hekimi ol

kısacası önce istifa et sonra bu iki yoldaan birini izle

der bence dranestezi :)

#2098738  gönderen draljezi
 13.12.2012 - 21:29:50
adriamisinn yazdı:tusa girebiliosan girip temel bolum ya da halk saglıgı yaz

yok girecek gucum yok diyosan aile hekimi ol

kısacası önce istifa et sonra bu iki yoldaan birini izle

der bence dranestezi :)
bazen çok daha parlak fikirleri oluyo..ne bilim belki de sarılacak bir dal arıyorum bir liman..sürekli lisede tıp kazanırken ki o mutluluk dolu gözlerim geliyor aklıma aynaya bakarken :( :(
Kullanıcı avatarı

#2098760  gönderen the_dr
 13.12.2012 - 21:34:00
hocam anlık karar verme derim. sadece ben de mi oluyor bilmiyorum 1 gün arayla bambaşka şeyler düşünebiliyorum bölümüm hakkında o yüzden akışına bıraktım. Ama sıkıntı büyük kararın kesinse tabi ki bas istifayı gitsin

#2099017  gönderen draljezi
 13.12.2012 - 22:25:49
the_dr yazdı:hocam anlık karar verme derim. sadece ben de mi oluyor bilmiyorum 1 gün arayla bambaşka şeyler düşünebiliyorum bölümüm hakkında o yüzden akışına bıraktım. Ama sıkıntı büyük kararın kesinse tabi ki bas istifayı gitsin
kardeş en güzel yıllarım gencecik yıllarım gidiyo..istanbuldayım ama ne bu şehri ne de bu bölümü sevmiyorum yapamıyorum
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2099027  gönderen drjangeum
 13.12.2012 - 22:30:06
draljezi yazdı:
the_dr yazdı:hocam anlık karar verme derim. sadece ben de mi oluyor bilmiyorum 1 gün arayla bambaşka şeyler düşünebiliyorum bölümüm hakkında o yüzden akışına bıraktım. Ama sıkıntı büyük kararın kesinse tabi ki bas istifayı gitsin
kardeş en güzel yıllarım gencecik yıllarım gidiyo..istanbuldayım ama ne bu şehri ne de bu bölümü sevmiyorum yapamıyorum
Ne kadar oldu başlayalı?
Kullanıcı avatarı

#2099044  gönderen drtuba5
 13.12.2012 - 22:36:01
ben daha önce istifa ettim şimdi başka bi bölümdeyim her bölümün kendine göre bi zorluğu varmış onu anladım inşallah en doğru kararı alırsın ama iyice bi düşünmek lazım hangi bölümü istiyosun uzmanlığı nasıl asistanlığı nasıl hangi şehri istiyosun tusa çalışabilecekmisin istediğin puanı alabilecekmisin :( bende yaşadım bu gelgitleri kardeş istifa da ettim ama iyi mi yaptım 8 ay kaybettim başka bi yerde çömezlik yapıyorum şu anda bilmiyorum allah yardımcın olsun
Kullanıcı avatarı

#2099047  gönderen bellapais
 13.12.2012 - 22:36:12
bende kolonoskopu bulamıyorum o nerde..
ha ayrıca bence anestezi gelmiş cee demiş anlayana :wink:
Kullanıcı avatarı

#2099052  gönderen terarosa
 13.12.2012 - 22:36:50
draljezi yazdı:
hocam ak işte taksimlere ,basgitara başla yardır(ama bas olucak bu meditasyondan mahrum kalamazsın :D ) ,sosyal faaliyetlere katıl hem etme istifa ,şimdi istifa etsen ya ftr ya derma ,gayrısı aynı olur nörolojide,demem o ki hemen çareyi istifada aramayalım emin ol istifa etsen de çok iyi olmayacak herşey,istanbuldaysan kesin hastaneye yakın ev tut mesela ,köprüyü fln geçiosan zulüm olur,onun dışında sosyalleşmek bence senin ilacın istifa yapacağın en basit şey biraz savaş ver bence hemen pes etme!
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#2099061  gönderen drizmirdr
 13.12.2012 - 22:38:48
bellapais yazdı:bende kolonoskopu bulamıyorum o nerde..
ha ayrıca bence anestezi gelmiş cee demiş anlayana :wink:
;)
Kullanıcı avatarı

#2099070  gönderen bellapais
 13.12.2012 - 22:40:50
drtuba5 yazdı:ben daha önce istifa ettim şimdi başka bi bölümdeyim her bölümün kendine göre bi zorluğu varmış onu anladım inşallah en doğru kararı alırsın ama iyice bi düşünmek lazım hangi bölümü istiyosun uzmanlığı nasıl asistanlığı nasıl hangi şehri istiyosun tusa çalışabilecekmisin istediğin puanı alabilecekmisin :( bende yaşadım bu gelgitleri kardeş istifa da ettim ama iyi mi yaptım 8 ay kaybettim başka bi yerde çömezlik yapıyorum şu anda bilmiyorum allah yardımcın olsun
zor dimi çömezlik nere gitsen zor.. ha ayşe teyzenin gözüne bakmışın ha g...ne sonuçta ayşe teyze ve yakınlarıyla muhattapsın.. marifet bölümde değil..