Cumartesi , Eylül 21 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

#1980791  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 14:46:59
rruki_vverh yazdı:
hayalsatanadam yazdı:av. ekmek. ilginç bir yaklaşım. çocukken belgesellerde izlediğim sırtlan sürüleri geldi aklıma. bi de ava giderken avlanan dışi kaplanlar mevzusu var tabi.
bunnar vahşi doğa müdür..insan tabiatının en temeli bunnar hep.....yalan yok dolan yok makyaj yok .....yersen yane...
her yol romaya çıkıyo adam en azından kıvırtmıyo diyosun yani. ama şimdi sofradan bir tavuk budunu çalıp gidip çalılıkların arasında ne yediğini bile anlamadan yemek var bi de ıhlamur ağaçlarının altında kurduğun güzelim sofrada demlenip zıkkımlanmak var. aynı mı hacı ikisi de.
Kullanıcı avatarı

#1980793  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 14:47:23
rruki_vverh yazdı:
hayalsatanadam yazdı:ver gazı ruki.
yok ya samimiydim saygı duydum ben hissediyorum adamı...
aman sen hissetme.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1980794  gönderen rruki_vverh
 07.10.2012 - 14:48:23
hayalsatanadam yazdı:
rruki_vverh yazdı:
hayalsatanadam yazdı:av. ekmek. ilginç bir yaklaşım. çocukken belgesellerde izlediğim sırtlan sürüleri geldi aklıma. bi de ava giderken avlanan dışi kaplanlar mevzusu var tabi.
bunnar vahşi doğa müdür..insan tabiatının en temeli bunnar hep.....yalan yok dolan yok makyaj yok .....yersen yane...
her yol romaya çıkıyo adam en azından kıvırtmıyo diyosun yani. ama şimdi sofradan bir tavuk budunu çalıp gidip çalılıkların arasında ne yediğini bile anlamadan yemek var bi de ıhlamur ağaçlarının altında kurduğun güzelim sofrada demlenip zıkkımlanmak var. aynı mı hacı ikisi de.
karnın ikisinede bakmaz şiştim mi şişti.....bitti o....
Kullanıcı avatarı

#1980800  gönderen ellidokuznoktayetmis
 07.10.2012 - 14:51:55
rruki_vverh yazdı:
hayalsatanadam yazdı:ver gazı ruki.
yok ya samimiydim saygı duydum ben hissediyorum adamı...
La içten içe beni desteklediğini biliyorum.Bi gün memurlar.net'te farklı hesaplarla karşılaşırsak yine destekler misin ? Memurlar.net çok enteresan bi platform la.% 4 ocak zammı hakkında yorum yapılırken biri çıkıp izdivaç talebinde bulunabilyo.

Bekar sınıf öğretmeni kadın görmüş memur adam var dediler geldik.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980804  gönderen rruki_vverh
 07.10.2012 - 14:52:52
memurlan işim olmaz hacı bunca elitist insanın arasında aradıımı zor buluom düz memurun arasında belki çıkar...
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980808  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 14:54:22
rruki_vverh yazdı:memurlan işim olmaz hacı bunca elitist insanın arasında aradıımı zor buluom düz memurun arasında belki çıkar...
bu biz mi oluyoruz.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980817  gönderen ellidokuznoktayetmis
 07.10.2012 - 14:58:07
rruki_vverh yazdı:memurlan işim olmaz hacı bunca elitist insanın arasında aradıımı zor buluom düz memurun arasında belki çıkar...
Olum hepimiz bu gezegenin adamıyız.Misal ben doktorum ama helikopter pervanesi montajı işinde de çalışabilirdim.Daha az elit ollurdum ama kafa aynı kafa olurdu.La bi kere bilimin ışığında aydınlanmaya görsün yolun yeter.Bilim beni aydınlattı.O ışık çakmalarını bi çok defa yaşadım hacı.Bu saatten sonra simit center da fırında olsam da,nasa'da parçacık fiziği üzerine çalışsam da düşünce yapım değişmez.
Ben rönesansımı çoktan yaşadım ortaaaaam.Şu saatten sonra bana her yer floransa.
Kullanıcı avatarı

Re: Selam

#1980829  gönderen ellidokuznoktayetmis
 07.10.2012 - 15:00:45
drtotem yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:Sitede yazı tarzını ve zekasını en beğendiğim kadın kişisiydi.Aacaip sağlam espiri yaklaşımı olan bi kadındı.Diğer kadınlar espiri girişimlerinde bizleri ağlatırken o düşündürtüyor hatta güldürtüyordu.Buradaki diğer kadınlara 0 ona 100 puan bence.Ona helal olsun
abartıyonn hacı burda nice yetenekller var ... 8)
Sana katılmıyorum
Kullanıcı avatarı

#1980833  gönderen drdmyr
 07.10.2012 - 15:02:42
sevilen bir uye, konusmasini bilen biriydi. umarim baska nickle de olsa buralardadir.
Kullanıcı avatarı

#1980834  gönderen ellidokuznoktayetmis
 07.10.2012 - 15:03:09
concerno yazdı:alindiginiz adama bakin, ikinci Xin ucunu gorse yeter
Hoş değil.Beni yanlış tanımışsın.''merhaba'' dediysek,''kadın mısın'' dediysek o bi iletişim şeklidir.İlla ''selam kanka'' ya da ''abone ol,ben eqlerim'' mi demem lazım iletişim için.
Kınıyorum.
Kullanıcı avatarı

#1980838  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 15:06:34
ellidokuznoktayetmis yazdı:
Hoş değil.Beni yanlış tanımışsın.''merhaba'' dediysek,''kadın mısın'' dediysek o bi iletişim şeklidir.İlla ''selam kanka'' ya da ''abone ol,ben eqlerim'' mi demem lazım iletişim için.
Kınıyorum.
kız haklı ellidokuznoktayetmiş kardeş. öyle bi profil çizdin sitede. biri selam verse sen erkeksin almıyom selamını der oldun.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1980839  gönderen rruki_vverh
 07.10.2012 - 15:07:53
Kınıyorum.
maus tam da buydu ama..... :roll: demekki panpa onnar sana dahi daha samimi geliyor...
Kullanıcı avatarı

#1980852  gönderen ellidokuznoktayetmis
 07.10.2012 - 15:17:02
hayalsatanadam yazdı:
Kınıyorum.
kız haklı ellidokuznoktayetmiş kardeş. öyle bi profil çizdin sitede. biri selam verse sen erkeksin almıyom selamını der oldun.
Bu daha da hiç hoş değil.Hiçbi adama ''olum sen adamsın la,senin selamını bile almam'' demedim.Aksine totem olsun,kamala olsun,nurullahs olsun,ruki olsun bu adamlarla iletişimde bulunuyorum rastladıkça.He tabi bi melis'le bi defne'yle olduğu gibi değil.Olamaz da.Kimse benden bunu beklemesin zaten.Kamala'ya defne'ye davrandığım gibi davranmamın beklenmesi hiç hoş değil.Ayıp da la bi kere zaten.Defne'yle kamala bir olur mu la hiç ? Yeri gelir iletişimde çığır açarım o ayrı ama birisi adam birisi kadın.Lütfen.Bu tabloda tabiki kadını seçerim.
Kullanıcı avatarı

#1980906  gönderen ellidokuznoktayetmis
 07.10.2012 - 15:56:24
drtuba5 yazdı:
olur mu cannım adam scarlet diyo 8)
Scarlett candır.
Ona çoğu kez ''scarlett johanson'' yerine ''Scarlett canımsın'' diyorum.Umarım bi yerlerde beni duyuyodur.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7