Cumartesi , Eylül 21 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980540  gönderen sezai83
 07.10.2012 - 12:21:56
Hakkaten şimdi ben de baktım müdavimi olduğu başlıklara, yazdıklarının hepsi uçmuş. Bir kez daha üzüldüm. Sırf günlüğe yazdıklarını okusam, en mutsuz zamanlarımda gülümserdim.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980576  gönderen radix
 07.10.2012 - 12:48:33
:sad:
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re: Selam

#1980735  gönderen ellidokuznoktayetmis
 07.10.2012 - 14:25:27
sezai83 yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:Sitede yazı tarzını ve zekasını en beğendiğim kadın kişisiydi.Aacaip sağlam espiri yaklaşımı olan bi kadındı.Diğer kadınlar espiri girişimlerinde bizleri ağlatırken o düşündürtüyor hatta güldürtüyordu.Buradaki diğer kadınlara 0 ona 100 puan bence.Ona helal olsun
Diğer xx'leri öyle genellemeyeydin iyiydi. Senin forumdaki akibetin açısından. :)
Sen rahat ol olum,ben avımı çıkartırım bi şekilde.
Az önce yeni bi ağ ördüm,illaki biri düşecek misal.Facebook forevaaaaa.Aslında twitter ve hoccam hesabımın olmaması bi çok potansiyel avın hareket alanım dışında kalmasına neden olmuyor değil.Dur la oralardan da sanal profil hesabı oluşturayım.Şimdiye kadar yapmamam hata zaten.Hadi inşallah.
Kullanıcı avatarı

#1980749  gönderen Carlito
 07.10.2012 - 14:31:00
beyler başlığı uplamayın çok. mouse buralarda bir yerlerde. özel mesajla ulaşır gerekenlere. tus kazanmadan drtus'tan kopulamaz. bilimsel bir gerçek.
Kullanıcı avatarı

#1980752  gönderen ellidokuznoktayetmis
 07.10.2012 - 14:31:23
rruki_vverh yazdı:vurduun gol olsun panpa.....
İyi niyetin için saol la.Ben üzerime düşeni yaparım,durmam gereken yerde de dururum.Efendiyim sonuçta.İnşallah senin de öyle olur.Bu gezegen hepimizin olum,barış ve uyum içinde yaşayalım
Kullanıcı avatarı

#1980756  gönderen rruki_vverh
 07.10.2012 - 14:32:31
ellidokuznoktayetmis yazdı:
İyi niyetin için saol la.Ben üzerime düşeni yaparım,durmam gereken yerde de dururum.Efendiyim sonuçta.İnşallah senin de öyle olur.Bu gezegen hepimizin olum,barış ve uyum içinde yaşayalım
iyi oynayan kazansın fair play ruhu budur işte....saygı duydum..
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1980763  gönderen ellidokuznoktayetmis
 07.10.2012 - 14:36:42
rruki_vverh yazdı:
Olum bazı kişilerin tarafıma yönelttiği tüm olumsuz cümlelere karşın efendiliğimi korumayı görev bilirim la.Kimseye bi zarar vermemem bi yana dümle bazında bile kırıcı olmadım.Resmen ''durdum'' hacı.Durmak bizim işimiz.Acil bana duraksayarak yaşamayı da öğretti.Susarım ama ekmeğimi ararım kovalarım bulursam da yerim.
La bugün ''mecburi hizmette neler yaptım'' başlıklı bi yazı dizisine başlamayı düşünüyorum.Destekler misin ?
Kullanıcı avatarı

#1980771  gönderen rruki_vverh
 07.10.2012 - 14:39:30
rruki_vverh yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı: İyi niyetin için saol la.Ben üzerime düşeni yaparım,durmam gereken yerde de dururum.Efendiyim sonuçta.İnşallah senin de öyle olur.Bu gezegen hepimizin olum,barış ve uyum içinde yaşayalım
Olum bazı kişilerin tarafıma yönelttiği tüm olumsuz cümlelere karşın efendiliğimi korumayı görev bilirim la.Kimseye bi zarar vermemem bi yana dümle bazında bile kırıcı olmadım.Resmen ''durdum'' hacı.Durmak bizim işimiz.Acil bana duraksayarak yaşamayı da öğretti.Susarım ama ekmeğimi ararım kovalarım bulursam da yerim.
La bugün ''mecburi hizmette neler yaptım'' başlıklı bi yazı dizisine başlamayı düşünüyorum.Destekler misin ?
hitap etmese de kalkınmaya gelişmeye yönelik her adıma destek var....
Kullanıcı avatarı

#1980772  gönderen sezai83
 07.10.2012 - 14:39:32
sezai83 yazdı:
ellidokuznoktayetmis yazdı:Sitede yazı tarzını ve zekasını en beğendiğim kadın kişisiydi.Aacaip sağlam espiri yaklaşımı olan bi kadındı.Diğer kadınlar espiri girişimlerinde bizleri ağlatırken o düşündürtüyor hatta güldürtüyordu.Buradaki diğer kadınlara 0 ona 100 puan bence.Ona helal olsun
Diğer xx'leri öyle genellemeyeydin iyiydi. Senin forumdaki akibetin açısından. :)
Az önce yeni bi ağ ördüm,illaki biri düşecek misal.Facebook forevaaaaa.Aslında twitter ve hoccam hesabımın olmaması bi çok potansiyel avın hareket alanım dışında kalmasına neden olmuyor değil.Dur la oralardan da sanal profil hesabı oluşturayım.Şimdiye kadar yapmamam hata zaten.Hadi inşallah.
Ben rahatım goç, benlik bir şey yok. Niye nefretini bana kusuyon?
Kullanıcı avatarı

#1980780  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 14:42:56
av. ekmek. ilginç bir yaklaşım. çocukken belgesellerde izlediğim sırtlan sürüleri geldi aklıma. bi de ava giderken avlanan dışi kaplanlar mevzusu var tabi.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1980783  gönderen rruki_vverh
 07.10.2012 - 14:43:51
hayalsatanadam yazdı:av. ekmek. ilginç bir yaklaşım. çocukken belgesellerde izlediğim sırtlan sürüleri geldi aklıma. bi de ava giderken avlanan dışi kaplanlar mevzusu var tabi.
bunnar vahşi doğa müdür..insan tabiatının en temeli bunnar hep.....yalan yok dolan yok makyaj yok .....yersen yane...
Kullanıcı avatarı

#1980785  gönderen rruki_vverh
 07.10.2012 - 14:44:31
hayalsatanadam yazdı:ver gazı ruki.
yok ya samimiydim saygı duydum ben hissediyorum adamı...
Kullanıcı avatarı

#1980789  gönderen ellidokuznoktayetmis
 07.10.2012 - 14:46:03
sezai83 yazdı:
sezai83 yazdı: Diğer xx'leri öyle genellemeyeydin iyiydi. Senin forumdaki akibetin açısından. :)
Ben rahatım goç, benlik bir şey yok. Niye nefretini bana kusuyon?
Nefret yok.Kesinlikle.Yok öyle bişey.Barış adamıyım ben.
Peace forevaaaaa
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7