Pazartesi , Eylül 16 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Kullanıcı avatarı

Re: Selam

#1980238  gönderen concerno
 07.10.2012 - 02:50:57
scarletta laf yok simdi.. ama sari haline..

# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1980402  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 10:53:24
m-A-usa ben fırça attım sen akıllı kızsın git dersini çalış bu tembellerle zaman kaybetme diye o günden sonra bi daha forumda görmedim. kazanırsa kendime de pay çıkarıcam. aklıma bi fıkra geldi başlığı görünce. cehennemde her milletin kazanının başına bi zebani koymuşlar çıkmaya çalışanı geri kazana itsin diye. bi tek türklerinkine koymamışlar. nasılsa biri çıkmaya çalışırsa diğerleri ayağından tutar çeker kazanın içine diye. sen gaza gelme mAus dinleme bunnarı adına başlık bile açmalarına aldırma. dersini çalış panpa doğru yoldasın. tusu kazandıktan sonra da geberene kadar yazarsın forumlarda.
Kullanıcı avatarı

#1980431  gönderen alexithimik
 07.10.2012 - 11:15:53
Tatli mouse ,foruma bir dahaki yazi$inda tusta derece yapmis olursun in$Allah . Donu$unde kiskan¢liklarimi anlatirim . Cunku dur durak bilmiyorum bu konuda.bak yine i¢imi kemirmeye ba$ladi.
Kullanıcı avatarı

#1980432  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 11:17:57
alexithimik yazdı:Tatli mouse ,foruma bir dahaki yazi$inda tusta derece yapmis olursun in$Allah . Donu$unde kiskan¢liklarimi anlatirim . Cunku dur durak bilmiyorum bu konuda.bak yine i¢imi kemirmeye ba$ladi.
mAus dostlarının sesine kulak ver. o bir dahaki yazışına kadar yazma.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980434  gönderen sezai83
 07.10.2012 - 11:20:07
Foruma ara sıra uğrayarak da tus kazanılır. Biz gelsin de her gün gene en çok yazan 5'e girsin demiyoruz ki. :(

Ha diceksin ki, sen nerelerdeydin o zaman it? :) Ben tusa çalışırken, şifremi değiştirip hatırlayamadığım süreç içinde de foruma ara sıra uğradım.

Doz ayarlamasını iyi yapmak lazım sadece foruma gelince.

Doz ayarlamasını yapamıyorum eminim diyorsan, tamam gelme lan. Doğru söylüyor hayalsatanadam.

Ama en azından bu başlığa yaz bir şeyler Lavinya.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980442  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 11:27:05
sezai83 yazdı:Foruma ara sıra uğrayarak da tus kazanılır. Biz gelsin de her gün gene en çok yazan 5'e girsin demiyoruz ki. :(

Ha diceksin ki, sen nerelerdeydin o zaman it? :) Ben tusa çalışırken, şifremi değiştirip hatırlayamadığım süreç içinde de foruma ara sıra uğradım.

Doz ayarlamasını iyi yapmak lazım sadece foruma gelince.

Doz ayarlamasını yapamıyorum eminim diyorsan, tamam gelme lan. Doğru söylüyor hayalsatanadam.

Ama en azından bu başlığa yaz bir şeyler Lavinya.
ben de sana hiç gelme demiyorum lavinmAus. ama hiç gelme lavinmAus. bu mAus ya hep ya hiççilerden sezai. ya böyle hiç yazmaz ya da ilk beşten hiç çıkmaz. bu arada hoşgeldin dostum. bi başlıkta ismini anmıştım. ara bul.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

#1980449  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 11:29:10
ha sormadan söyliim tanışmıyoruz. uzaktan izlerken ve eşş.k gibi tus çalışırken yazdıklarını beğendiğim üyelerdendin. tek taraflı tanışıklık yani ben seni biliyorum. tanışmış olalım yeri gelmişken ben hayalsatanadam. kısaca hsa. memnun oldum.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980451  gönderen dodex
 07.10.2012 - 11:29:59
sanırım mesajlarının hepsini sildirmiş. ergen face durum güncellemeleri başlığını severdim...
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980454  gönderen sezai83
 07.10.2012 - 11:33:41
Vallaha mı? Birileri de beni andı mı böyle demek? Hiç sanmazdım ya la? Pek kimse fark etmemiştir diyordum.

Hoşbulduk. :D Acayip sevindim, bi havalara neyim girdim. Eyvallah.

Misyonum, vizyonum: ÜŞENMEK. Yoksa daha erken de gelirdim.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980462  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 11:38:07
dodex yazdı:sanırım mesajlarının hepsini sildirmiş. ergen face durum güncellemeleri başlığını severdim...
sitede mesajlarının hepsini sildirmenin sadece BİR TANE yolu var. içinde uzman olabilmek için girdiğimiz sınav ve veri kelimesinin ingilizce karşılığı olan kelimelerin birleştirilmesiyle oluşan bir ders evinin aleyhine bir başlık açıp orada bir iki hatırı sayılır iltifatın tersi kelam etmek. bunun dışında hiç görmedim ben. ki mAusun öyle yapmış olabileceğini de hiç sanmıyorum. kendimi yok etmeye karar verdiğimde öyle yapmayı düşünüyorum şahsen.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980468  gönderen hayalsatanadam
 07.10.2012 - 11:39:57
sezai83 yazdı:Vallaha mı? Birileri de beni andı mı böyle demek? Hiç sanmazdım ya la? Pek kimse fark etmemiştir diyordum.

Hoşbulduk. :D Acayip sevindim, bi havalara neyim girdim. Eyvallah.

Misyonum, vizyonum: ÜŞENMEK. Yoksa daha erken de gelirdim.
buyrunuz. http://www.drtus.com/yeni/modules.php?n ... 59&start=0
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980487  gönderen sezai83
 07.10.2012 - 11:51:41
Çok memnun oldum hsa. :)

O canımı sıkan arkadaşı ve konuyu hatırlamıyorum. Doğrudur. Fakat onun için gitmeyecek kadar yüzeysel bir insanım. :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980490  gönderen dodex
 07.10.2012 - 11:52:11
hayalsatanadam yazdı:
dodex yazdı:sanırım mesajlarının hepsini sildirmiş. ergen face durum güncellemeleri başlığını severdim...
sitede mesajlarının hepsini sildirmenin sadece BİR TANE yolu var. içinde uzman olabilmek için girdiğimiz sınav ve veri kelimesinin ingilizce karşılığı olan kelimelerin birleştirilmesiyle oluşan bir ders evinin aleyhine bir başlık açıp orada bir iki hatırı sayılır iltifatın tersi kelam etmek. bunun dışında hiç görmedim ben. ki mAusun öyle yapmış olabileceğini de hiç sanmıyorum. kendimi yok etmeye karar verdiğimde öyle yapmayı düşünüyorum şahsen.
o zaman buyrunuz, başlıklar duruyor ama mesajları görünmüyor.
http://www.drtus.com/yeni/modules.php?n ... e=mouse_md

bilmiyorum nasıl olduğunu ama yapmış kızcağız tus için. :)
Kullanıcı avatarı

Re:

#1980526  gönderen concerno
 07.10.2012 - 12:11:44
csi miami masallah. tanidik modla guc elinizde.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7