Cumartesi , Eylül 21 2019
Herhangi bir yerden,fakülteden veya herhangi bir Özellikte veya bir konuyla ilgili üye var mı diye merak ediyorsanız,arıyorsanız buradan seslenebilirsiniz.Belirttiğiniz Özelliklere sahip üyeler size cevap verecektir.

Re:

#1972013  gönderen dr_ati
 03.10.2012 - 01:22:25
ya bu 11 ay rotasyon nedir? halk sağlığında var mı böle bişey ya? bildiğin doktorculuk mu oynanıyo yani 11 ay? 8O

Buldum buldum... :wink:
En son dr_ati tarafından 03.10.2012 - 02:10:58 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı

Re:

#1972037  gönderen tank
 03.10.2012 - 01:58:24
singanewsong yazdı:
dranestezist35 yazdı:
dranestezi26 yazdı:hacılar başlığı yeni gördüm,cep telefonundan cepnet paketiyle internete girmek nasıl oluyormuş onu okuyordum,hangi ara başlık açtınız da bu kadar yazı yazdınız:):)hacılar Allah şahit evimi geçindirecek bir yol bulsam 1 sn durmaz halk sağlığı da dahil doktorluğu tamamen bırakırım,zerre de üzüntü duymam ama gel görki artık evliyim,eskisi gibi gözü kapalı istifayı çakamıyorum.halk sağlığı güzel bölüm,sorunum halk sağlığıyla değilki benim,benim gibi doktorluktan nefret eden bir adamı 11 ay aktif rotasyona gönderecekler,yav yazarken ben gidilmiyor diye biliyordum,aylardır da hocalar hadigit artık diye bastırsa da gitmiyordum ama artık ertelenecek tarafı kalmadı,kasım ayında başlıyorum,acaba kaçacak bir delik,bir bölüm arıyorum dün ve bugündür ama bulamadım malesef yok,halk sağlığından daha çok kişiliğime uyan bir bölüm yok,çok düşündüm,çok yazdım çizdim ama evli bir adam ve yaş 29 olunca artık maceraya atacak bir hayatım olmuyor kısacası yemiyor artık,gençlerle yarışacak ne enerjim ne beynim kalmış,şimdiki tıp gençliği yir beni,bir lokmada yutar vallaha:):)hasılı kelam bakanlık halk sağlığı uzmanlarını sallamadığını ama mecburen istese de istemese dde uzun süre atamak zorunda olduğunu söylese de,rotasyonlardan,doktorluktan nefret etsem de hayat şartları yüzünden burada kalıyorum,ama dediğim gibi delidir ne yapsa yeridir bana ara ara yeniden gelirler mi,hayatı bölümü yeniden sorgular mıyım bilmiyorum,tek bildiğim her yazdığım şeyde sonuna kadar içimden o an ne geçiyorsa yazdığımdır.Benim gibi bir adam için sireyi ve kendinizi de meşgul ettiğiniz için çok tşk ederim
AYRICA SENİN KİMSEYE YARDIM ETTİĞİN GERCEKLERİ GÖSTERDİĞİN SÖYLEMİŞ BAZI ARKADAŞLAR SENİ ANLAŞILAN GAZA GETİRMİŞLER BENCE SENİN TEK YAPTIĞIN YANLIŞ TERCİHLERİN VE BAŞARISIZLIKLARIN VE BU BAŞARISIZLIĞA CEVRENDEKİLERİDE ORTAK ETME CABAN.BENCE BU İŞLERİ BIRAK DAHA ÖNCEDE DEDİM SANA SOSYAL MEDYADA KENDİ ÇAPINLA BİR CEVRE OLUŞTURUP KENDİN GİTTİĞİN YOLA ORTAK ARAMAN VE Bİ NEBZE KENDİNİ RAHTALMAKTAN BAŞKA BİŞEY DEĞİL :roll: DOSTUM ARTIK BIRAK BU İŞLERİ YOK BU ŞÖYLE YOK BU BÖYLE DEDİN DURDUN AYLARCA BAK ŞİMDİ KENDİNLE ÇELİŞTİN :?
AYRICA DOKTORLUK HALA ÖNEMLİ BİR MESLEK MERAK ETME SEN GERÇİ BİZ GÖRMÜYORUZ BUNLARI SEN GÖRÜYOSN :)
diyelim ki anestezi26 dediğin gibi biri, looserın önde gideni, başarısız ve bu başarısızlığa çevresindekileri de ortak edip rahatlamaya çalışıyor...
diyelim ki dediğin gibi kendisiyle çelişti...

senin bu gerçekleri ortaya dökmendeki amaç nedir? şimdi başarılı bir insan mı oldun?
benim anlamadıgım konu drtus forumunda yazılanlar ile 40 yıllık mesleğini sececek zekada biri doktor olabilir mi?
oyle mesajlar atılıyor ki - cogu dalga gecme amaclı- eğer aralarında 1 tane gercek varsa bu kafa ile bu mesleği yapmasınlar.
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009
Kullanıcı avatarı

Re:

#1972044  gönderen drtuba5
 03.10.2012 - 02:32:35
milletin ne alıp veremediği var bu anestezistten anlamadım adam kendine göre doğru olan şeyleri paylaşıyo beğenmeyen yapmasın okumasın :evil:
Kullanıcı avatarı

Re:

#1972121  gönderen dranestezi26
 03.10.2012 - 09:36:14
arkadaşlar bu anestezist35 sürekli benimle uğraşır,kendine böyle bir cool,her halttan anlarım havası verir,böyle beni bir küçümsemeler,kendini olgun,herşeyi halletmiş havası vermeler,bana looser muamelesi yapıyor ama kendisinin inanılmaz sorunları var farkında değil,padrel abinin dediği gibi o çok beğendiği anesteziyi ben düşünmeden elimin tersiyle bıraktım,şu kadarını da açıkça söyleyebilirim istediğim sınavda anesteziyi çok kasmadan kazanacağım garantisini de buradan veririm,bence insanın enerjisini boş yere tüketen,her zaman geleceği çok parlak denilen ama bir türlü parlayamamış bir meslek,yani anestezist35 kendini önemli bir yerde sanma,benim canıma okuyan kıdemlilerimin nerelerde uzman olduklarını ve ne halde olduklarını sana istersen özelden mesaj atabilirim,konuş onlarla da havan biraz insin arkadaşım,söylediklerim hep zoruna gidiyor çünkü doğruyu söylüyorum,uzman olduğun zaman yine karşılaşacaz senle ve o zaman yine ben haklı çıkacam.sitede bu anestezist35 gibi problemli 2-3 eleman var,bunların tek derdi benim mesajlarıma cevap yetiştirmek,inceleyin mesajlarını çoğu bu şekilde,adamlar beni susturunca gerçeklerden kaçabileceklerini sanıyorlar,kaçamayacaksın arkdaşım,çünkü yanlış yoldasın
Kullanıcı avatarı

Re: Selam

#1972125  gönderen mormnks
 03.10.2012 - 09:43:48
padrel yazdı:Anestezist26 neden başarısız olsunki. Senin yaptığın asistanlığı o bırakmış. Halk sağlığında asistanlık yapıyor diyemi başarısız olmuş. Senin daha başarılı olduğunu gösterir ne var allah aşkına.
+1
Kullanıcı avatarı

Re:

#1972127  gönderen telomeraz
 03.10.2012 - 09:44:49
drtuba5 yazdı:milletin ne alıp veremediği var bu anestezistten anlamadım adam kendine göre doğru olan şeyleri paylaşıyo beğenmeyen yapmasın okumasın :evil:

+1

#1972129  gönderen docgs38
 03.10.2012 - 09:48:08
dranestez26 çogu konuda hakıl ama kimse cerrah olmayacaksa o zaman nasıl olacak onu anlmaıyorum tamam gercketen amelelik paralar yetersiz ama bır trafık kazası sonucu bir kanser hastası opere ettiğinde değişk bır haz var bıde çalışkan insanlar cerrahı secmesze kendı yakınımız kendımız hasta oldugumuz da npcaz nıye kımse cerrah veya klınık doktoru olmayın dıye mesajlar veriliyor anlamıyorum tamam ücretleer yetersiz hastalar karaktersız ama bu işleri kım yapaca realist olalım
# gönderen Drtus Reklam
13.10.2009

#1972132  gönderen kolonoskop
 03.10.2012 - 09:52:35
adli tıpta anlaşalım olay bitsin hacılar
Kullanıcı avatarı

#1972135  gönderen dranestezi26
 03.10.2012 - 09:54:13
docgs38 yazdı:dranestez26 çogu konuda hakıl ama kimse cerrah olmayacaksa o zaman nasıl olacak onu anlmaıyorum tamam gercketen amelelik paralar yetersiz ama bır trafık kazası sonucu bir kanser hastası opere ettiğinde değişk bır haz var bıde çalışkan insanlar cerrahı secmesze kendı yakınımız kendımız hasta oldugumuz da npcaz nıye kımse cerrah veya klınık doktoru olmayın dıye mesajlar veriliyor anlamıyorum tamam ücretleer yetersiz hastalar karaktersız ama bu işleri kım yapaca realist olalım
hocam bunu defalarca yazdım ama hep yanlış anlaşılıyorum,günümüz iktidarında bu şartlar daha da kötüye gidecek,artık para için uzmanlık seçilmez,değmez diyorum,kim cerrah,klinisyen olsun dersen,gerçekten çok isteyeyn,ideali olan,saygı,para,karizma peşinde olmayan sadece mesleği sevdiği için yapanlar seçsin diyorum mesela yukardaki anestezist35 gibi egosu yüksek,karizmatiğim sanan bir insandan anestezi uzmanı olsa ne faydası olacak,olmasa ne faydası olacak,bu hayalperest arkadaş periferdeki şartları göörünce şişkin havası fıss diye inecek ve mesleğinden nefret eden bir adam haline gelecek
Kullanıcı avatarı

#1972155  gönderen drironman
 03.10.2012 - 10:21:08
padrel yazdı:Anestezist26 neden başarısız olsunki. Senin yaptığın asistanlığı o bırakmış. Halk sağlığında asistanlık yapıyor diyemi başarısız olmuş. Senin daha başarılı olduğunu gösterir ne var allah aşkına.
+1
Kullanıcı avatarı

#1972349  gönderen Espoir
 03.10.2012 - 13:00:30
kolonoskop yazdı:adli tıpta anlaşalım olay bitsin hacılar

:D